Навчання гігієністів та пародонтологів

Запрошуємо студентів, лікарів-інтернів та практикуючих лікарів-стоматологів на навчання гігієністів та пародонтологів. Унікальність курсу полягає в підході у формуванні занять в залежності від рівня підготовки спеціаліста. Робота в парах під контролем експертних викладачів нашого спеціалізованого освітнього центру та прийом пацієнта під кураторством наставника PerioCenter Education — найбільш ефективний формат навчання з усіх, які ми використовуємо протягом багатьох років.
Сформувати програму навчання

Тільки те, що цінне вам в роботі

На освітньому курсі допомагаємо молодим спеціалістам швидко та максимально ефективно ознайомитись з протоколом лікування пацієнтів із захворюваннями тканин пародонту і периімплантих тканин, а досвідченим стоматологам систематизувати знання і плідно використовувати їх в роботі.

Відпрацювання мануальних навичок на фантомах у спеціалізованих стоматологічних фантомних класах є максимально наближеним до роботи в  реальних умовах.

Наставник та інструктор допоможе «набити руку» у відпрацюванні техніки роботи різноманітними ручними, електромеханічними та повітряно-абразивними апаратами.

Така мануальна робота під керівництвом наставника PerioCenter максимально ефективно підготує до старту подальшої самостійної роботи.

Тривалість навчання

Тривалість навчання індивідуальна та залежить від побажань та очікувань спеціаліста. Ми рекомендуємо вибрати змішану форму навчання: онлайн + офлайн, щоб отримати максимум користі.

Кар'єра в PerioCenter

Якщо ви мрієте зробити цей світ кращим, а людей красивішими разом з нами — раді вітати у нашій команді!

Залиште заявку на працевлаштування та заповніть форму.

ХОЧУ ПРАЦЮВАТИ В PerioCenter

Подивитись інші навчальні заходи PerioCenter. Education

Навчання гігієністів та пародонтологів