Неприємний запах із рота

Неприємний запах з рота – дрібниця, яка може зіпсувати якість життя. Це не патологія, але важливий симптом. Можна почистити зуби, скористатися жуйкою або м’ятними льодяниками. Але це не вирішує проблему – визначити причину та позбутися її допоможе висококваліфікований лікар-пародонтолог.

Проконсультуватися з лікарем

Що вас турбує?

З рота неприємно пахне та інші люди при спілкуванні відчувають це

Ви могли помітити, що люди відхиляються від вас під час розмови, не хочуть підходити близько, цілуватися і обійматися. Дуже рідко хтось може вказати на запах з рота цьому відкрито, оскільки тема делікатна. Перевірити свіжість свого дихання можна, лизнувши тильний бік долоні і за кілька секунд понюхати.

Постійний неприємний присмак у роті

Неприємний гнилісний присмак може пропадати і з’являтися протягом дня. Як правило, він локалізується в якомусь конкретному місці, часто біля восьмих зубів або коронок, мостів та інших стоматологічних конструкцій.

Запах з рота вранці

При ретельному чищенні зубів увечері запах з рота вранці може бути відсутнім або бути зовсім малопомітним. Допомогти може також чищення язика спеціальними скребками після вечірнього чищення зубів.

Тухлий запах, а також відрижка із запахом тухлих яєць

Такий запах із рота може свідчити про проблеми в роботі шлунку, коли з якоїсь причини їжа в шлунку не перетравлюється, а псується та з’являється специфічний запах тухлих яєць.

Можливі причини постійного запаху з рота

1
Недостатня гігієна ротової порожнини
При цьому починає накопичуватися наліт на зубах, формується зубний камінь, на якому посилено розмножуються бактерії. Також у проміжки між зубами або під коронки може забитися їжа, яка псується і також має неприємний запах та присмак.
2
Пародонтит
При пародонтиті між зубом і яснами утворюються глибокі кишені, в які набивається їжа та наліт. Такий глибокий наліт неможливо самостійно зчистити, на ньому активно розвиваються бактерії та з'являється неприємний запах.
3
Зруйновані зуби
Зуби можуть бути зруйновані через карієс, пульпіт або періодонтит, в них потрапляє їжа і утворюється неприємний запах.
4
Захворювання шлунку або органів дихання
Неприємний запах може бути викликаний порушеннями роботи шлунково-кишкового тракту та підніматися зі шлунку. А також причиною може бути запалення мигдаликів. Однак це не так часто зустрічається, як проблеми із зубами чи яснами.
Важливо пам'ятати!
Неприємний запах заважає вести нормальне життя, відштовхує не лише знайомих, а й близьких та дорогих вам людей
Не дайте неприємному запаху зіпсувати ваші стосунки з важливими для вас людьми

Що не можна робити, якщо є неприємний запах з рота

Не терпіть неприємний запах
Не терпіть неприємний запах
Не потрібно терпіти неприємний запах, комплексувати і почуватися ніяково в компанії друзів та знайомих. У більшості випадків запаху можна позбутися і допоможе в цьому лікар-пародонтолог.
Не використовуйте народні методи
Не використовуйте народні методи
Полоскання, ротові ванни, спреї та освіжувачі дихання борються із запахом лише тимчасово, але вони не можуть усунути причину неприємного запаху. Маскуючи цю проблему, ви тільки відтягуєте похід до лікаря і надалі може знадобитися більш складне і дороге лікування.
Не можна призначати собі лікування самостійно
Не можна призначати собі лікування самостійно
Оскільки причин неприємного запаху може бути кілька, не намагайтеся самостійно призначити собі ліки – ви можете не тільки не усунути причину запаху, але й нашкодити здоров'ю.
Не відкладайте проблему на потім
Запитайте у лікаря зараз
Отримати допомогу

Як ми допомагаємо

Проводимо повний огляд ротової порожнини

Лікар проведе детальне обстеження не тільки проблемної ділянки, а й усієї порожнини рота, щоб точно визначити причину неприємного запаху. На цьому етапі також робляться фотографії ротової порожнини, щоб можна було відстежити динаміку захворювання. Лікар-пародонтолог також заповнює індекс PSR для раннього виявлення пародонтиту.
Проводимо повний огляд ротової порожнини
Визначаємо причину

Визначаємо причину

Висококваліфіковані лікарі, які щодня працюють із хворобами ясен, швидко визначають причину неприємного запаху та знають що робити у будь-якій ситуації. Завдяки тому, що лікар оглядає всю ротову порожнину, він бачить повну картину і може визначити причину неприємного запаху з рота навіть у складних і комплексних ситуаціях, адже причин може бути більше ніж одна.

Проводимо необхідне лікування

Залежно від ситуації лікар підбирає потрібне лікування, воно допоможе вам позбутися причини неприємного запаху та запобігти появі запаху в майбутньому. Якщо причина складніша і потрібна допомога іншого фахівця – лікар-пародонтолог направить вас до потрібного лікаря та передасть йому всю інформацію.
Проводимо необхідне лікування

Результати лікування

Неприємний запах із рота
До
Неприємний запах із рота
Після
Відгуки
Людмила Б.
2021.03.12
После посещения Центра у меня остались только положительные эмоции и приятные впечатления - диагностику и лечение провели на высоком профессиональном уровне Степаненко Богдана и Дыхал Елена. Отдельно хочу отметить прекрасное отношение всех сотрудников - приветливость, тактичность, вежливость для меня очень важны, это обеспечило положительный на ... Читати далі
Светлана Ю.
2021.10.21
Очень советую Perio Centr за высокий профессионализм, индивидуальный подход и доброжелательность! Весь медицинский персонал работает, как слаженный механизм. Они максимально приветливы, заботливы и внимательны к пациентам. Консультировалась у Крижановского Виктора Николаевича --грамотный руководитель и высококвалифицированный специалист. Спасибо! ... Читати далі
8596
Елена К.
2021.10.21
Очень благодарна клинике Perio Center , а именно моему лечащему врачу Гаркун Алине Анатольевне, Костянцу Юрию Викторовичу , за профессиональный подход и успешное лечение моих зубов! До этого обращалась в другие клиники с проблемой пародонтита, никто не предлагал такой комплексный подход, который даёт эффект на длительный срок! Сейчас всё хорошо , ... Читати далі
Кожарін Олександр Михайлович