Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Лікування
пародонтозу

Пародонтоз – це дистрофічне захворювання тканин пародонту, яке характеризується поступовим зменшенням рівня альвеолярної кістки без ознак запалення.

Пародонтоз - застаріла назва і у сучасних класифікаціях захворювань тканин пародонту його окремо не виділяють. Однак, ця назва міцно закріпилась в розмовній мові, і багато пацієнтів приходять із нею на консультацію до лікаря-пародонтолога. Незалежно від назв, якщо у вас є проблема - зверніться в PerioCenter і ми допоможемо вам її вирішити!

Симптоми пародонтозу, що вимагають звернення до лікаря-пародонтолога:

Оголення коренів зубів

Блідо-рожевий колір ясен

Відчуття дискомфорту, свербіж в яснах

Наявність клиновидних дефектів емалі зубів в ділянці шийок деяких зубів

Підвищена чутливість зубів (розвивається після появи клиновидних дефектів)

doc9

«Діагноз пародонтоз як захворювання присутнє не у всіх стоматологічних класифікаціях, тому ви можете зіткнутися з тим, що лікар стоматолог скаже, що такого захворювання немає! У сучасних класифікаціях захворювань тканин пародонту такий діагноз відсутній»

Віктор Крижановський

Керівник проекту PerioCenter

Пародонтоз - не запальне захворювання пародонту, він характеризується атрофією тканин і зменшенням висоти міжзубних перегородок кістки без порушення функції зубощелепного апарату. Лікування пародонтозу сьогодні - тривалий процес, але можливість повної зупинки захворювання є.

До кінця причина пародонтозу не з'ясована, але його пов'язують із іншими патологіями, що супроводжуються порушенням кровообігу. Ще одна причина - спадковість.

Що може стати причиною звернення до центру? Будь-які зміни зовнішнього вигляду пародонту і зубів.

Лікувати пародонтоз рекомендується на початковій стадії, професійно, не витрачаючи час на народні засоби.

Наша клініка PerioCenter пропонує ефективне лікування пародонтозу згідно з індивідуально розробленим планом.

Тільки після повної діагностики лікар-пародонтолог розповість, як лікувати пародонтоз більш ефективно, чи доцільно використовувати народні засоби і антибіотики, які прогнози при медикаментозній терапії або хірургічній операції, озвучить ціну.

Яка ефективність лікування? Якщо лікувати пародонтоз правильно, поєднання хірургічного і консервативного лікування забезпечує 100% ефективний результат.

Лікування пародонтозу: антибіотики при пародонтозі

Медикаментозне лікування пародонтозу антибіотиками, судинозміцнюючими і протизапальними препаратами (у тому числі і народними засобами з такими властивостями) можливо на початкових стадіях. Такі методи ефективні для зняття симптомів, посилення кровопостачання і регенерації клітин. Антибіотики при пародонтозі можуть призначатися для лікування його причини і зняття запалення.

Лікування пародонтозу будинку: народні засоби від пародонтозу

Лікування пародонтозу народними засобами НЕ рекомендується ні лікарями, ні пацієнтами, які через незнання намагалися це робити самостійно. Проте , для посилення кровопостачання будуть корисні фізіопроцедури. Наприклад, масаж ясен з мазями: у цьому випадку лікування пародонтозу народними засобами буде прийнятним. Масаж можна робити вдома самостійно або відвідувати кабінет лікаря-спеціаліста клініки PerioCenter у Києві.

Відмінний ефект забезпечують мукогінгівальні хірургічні операції, спрямовані на заміщення оголених ділянок зубів м'якими тканинами. Клапоть береться з ясен, слизової оболонки піднебіння або щоки. У цьому випадку народні засоби використовують вдома в період реабілітації. І все-таки, з ряду причин проводити лікування пародонтозу вдома небажане, краще дотримуватися рекомендацій лікаря, а також відвідувати клініку для лікування й відстеження динаміки захворювання, будь то Київ або будь-яке інше місто України.

Переваги PerioCenter

Ico Perio 00009

Ультрасучасне стоматологічне обладнання

icon

Перевірені і безпечні стоматологічні технології

Asset 3

Прогнозований
результат лікування

Ico Perio 00011

Висококваліфіковані лікарі і асистенти

  • ua
  • ru
  • Scroll To Top