КИЇВ, ВУЛ. СРІБНОКІЛЬСЬКА 20
ЛЬВІВ, ВУЛ. ГОРОДОЦЬКА 287
Консультація онлайн Запис на прийом
Ми раді вітати Вас в PerioCenter

Ми раді вітати Вас в PerioCenter

«PerioCenter - центр пародонтології» як проект організований у вересні 2013 року. Основні напрямки діяльності:

  • Профілактика захворювань тканин пародонту;
  • Лікування пацієнтів із захворюваннями тканин пародонту;
  • Навчання домашній гігієні порожнини рота дітей і дорослих;
  • Участь у соціальних проектах - уроки гігієни в школах;
  • Співпраця з лікарями-стоматологами, навчання;
  • Співпраця з діючим стоматологічним бізнесом - налагодження пародонтологічної допомоги в діючій стоматологічній клініці.

Причиною організації вузькоспеціалізованого центру пародонтології стала недостатня увага з боку стоматологічного співтовариства до даної проблематики. Після того як були впроваджені та апробовані протоколи лікування захворювань тканин пародонту в стоматологічній клініці, було прийняте рішення про організацію PerioCenter.

 

Ми прагнемо, щоб пародонтологічна допомога стала більш доступна, більш якісна й лікарі-стоматологи могли звертатися до нас для навчання, обміну знаннями і досвідом, могли надавати допомогу своїм пацієнтам на більш високому рівні, а пацієнтів із вкрай тяжкими формами захворювань направляли на лікування в PerioCenter.

Переваги PerioCenter
Вузька
спеціалізація центру

Вузька
спеціалізація центру

Досвідчені лікарі, які пройшли навчання за кордоном

Досвідчені лікарі, які пройшли навчання за кордоном

Точна діагностика захворювань тканин пародонту

Точна діагностика захворювань тканин пародонту

Лікування за європейськими протоколами

Лікування за європейськими протоколами

Чому саме PerioCenter?

Вузька спеціалізація клініки та лікарів, висококласний колектив, сучасне високотехнологічне обладнання, робота за науково-доказовими протоколами - усе це гарантує Вам пародонтологічну допомогу найвищого світового рівня!

Що стало причиною організації PerioCenter?

Причиною організації вузькоспеціалізованого центру пародонтології послужила недостатня увага з боку стоматологічного співтовариства до даної проблематики. Після того як були впроваджені й апробовані протоколи лікування захворювань тканин пародонту в стоматологічній клініці, було ухвалене рішення про організацію PerioCenter. Ми прагнемо, щоб пародонтологічна допомога стала більш доступна, більш якісна й лікарі-стоматологи могли звертатися до нас для навчання, обміну знаннями і досвідом, могли надавати допомогу своїм пацієнтам на більш високому рівні, а пацієнтів із вкрай тяжкими формами захворювань направляли на лікування в PerioCenter.

Хто працює в PerioCenter?

В PerioCenter працюють лікарі-пародонтологи, які займаються винятково лікуванням захворювань тканин пародонту. Вузька спеціалізація дозволяє відточувати свої професійні навички до найвищих стандартів і надавати допомогу пацієнтам на найвищому світовому рівні!

Які технології є в PerioCenter?

Сьогодні в PerioCenter є всі доступні технології та устаткування від провідних світових виробників, що працюють у напрямку пародонтології.

Наша місія

Пропагувати пародонтологічне здоров'я, ранню діагностику і проводити лікування людей, які страждають захворюваннями пародонту за сучасними, науково-обгрунтованими протоколами лікування на найвищому світовому рівні!

Наша візія

Бути високо-кваліфікованим, сучасним, вузько-спеціалізованим медичним центром з лікування захворювань тканин пародонту для забезпечення пародонтологічного здоров'я нашим пацієнтам.