Робота для стоматологів та пародонтологів

Кар’єра у PerioCenter

У нашій компанії відкриті вакансії: адміністратор, лікар-стоматолог, помічник лікаря-стоматолога
Хочу працювати у PerioCenter

PerioCenter  цінує своїх працівників та дає можливість особистісного та кар‘єрного росту.

Лікарі та асистенти будь-якої кваліфікації знайдуть у нас свою нішу.

Ми активно розвиваємо партнерські проєкти та завдяки цьому у PerioCenter є постійна потреба в лікарях-стоматологах різних рівнів.

PerioCenter. Education — стартовий майданчик для спеціалістів-пародонтологів та база розвитку для стоматологічних клінік по усій Україні.

Переваги роботи у PerioCenter

Завдяки нашим освітнім програмам, ви швидше пройдете складний та тривалий період практики.
Ви будете офіційно працевлаштовані з дотриманням усіх вимог законодавства
Стабільний графік роботи – дуже зручна опція для молодих людей та дівчат. Є можливість планувати роботу та поєднувати з навчанням або з приємними сімейними турботами. Наприклад, із вихованням дитини.
Ви отримаєте гарантоване кар'єрне зростання та однакові можливості для всіх – у нас немає просування “по знайомству” і немає поділу на “своїх та чужих”
Ви матимете можливість заробляти більше, ніж у середньому по ринку.
PerioCenter люблять не лише пацієнти та співробітники — завдяки нашій репутації багато колег рекомендують нас своїм пацієнтам, а лікарі вважають великим успіхом працювати в клініці PerioCenter.
Якщо ви ще вагаєтесь яку спеціальність обрати — не проблема! Широкий спектр знань отриманих у PerioCenter є корисним спеціалістам-стоматологам будь-якої галузі, таким чином це залишає за вами можливість змінити сферу діяльності та самому вибрати стоматологічну спеціалізацію.
Дружній колектив — запорука ефективної та плідної роботи. У PerioCenter є корпоративні правила взаємодії не лише з пацієнтами, але й з колегами. Продуктивність нашої роботи є результатом робочої атмосфери, побудованої на принципах партнерства і взаємоповаги.
Можливість відкрити власну стоматологічну клініку чи кабінет. Власники та керівники PerioCenter довіряють своїм працівникам та не обмежують їх в можливостях. Для найамбітніших є можливість стати партнером та почати власний бізнес.

Реалізуйте свій кар‘єрний план PerioCenter. Education

Економте свій час — використовуйте досвід найкращих експертів для швидкого розвитку!

Кар‘єрний план лікаря-пародонтолога від PerioCenter Education є унікальною можливістю, яку не надають ні в одному навчальному закладі України.

З допомогою навчальних курсів та наставників PerioCenter, кожен працівник має можливість скласти свій власний кар‘єрний план та швидше і ефективніше просуватиметься по кар‘єрних сходах, збільшуючи свій фінансовий дохід.

Навчайтесь, практикуйте та станьте досвідченим лікарем, наставником, лектором освітнього центру або партнером PerioCenter!

Освітня програма розрахована на 5 років навчання з безперервною практикою

Наші історії успіху в PerioCenter

Економте свій час — використовуйте досвід найкращих експертів для швидкого розвитку!

У нас не існує крайньої точки в кар‘єрному рості!

Ми пишаємось, коли в межах нашої клініки співробітник розпочинав кар‘єру на посаді асистента лікаря-стоматолога, а згодом став успішним керівником стоматологічної клініки або директором.

Олена Дихал — розпочала роботу в центрі у 2003 році на посаді асистента лікаря-стоматолога, а зараз обіймає посаду провідного спеціаліста та наставника PerioCenter.
Христина Нікітіна — працює в компанії з 2004 року та розпочала роботу на посаді асистента лікаря-стоматолога і зараз є виконавчим директором компанії PerioCenter.
Віра Ткач — працівник компанії з 2004 року. На старті кар‘єри обіймала посаду стерилізаційної медсестри, а зараз є головним бухгалтером PerioCenter.
Анна Грищенко — у 2017 році розпочала кар‘єру на посаді асистента лікаря-стоматолога, а зараз є керівником освітнього центру PerioCenter Education.ation
Ірина Чухрай — розпочала роботу в центрі у 2008 році на посаді асистента лікаря-стоматолога, сьогодні працює керівником відділу забезпечення клінік PerioCenter.
Аліна Гаркун — працівник компанії з 2010 року. Розпочала роботу в клініці на посаді лікаря-стоматолога, а зараз є головним лікарем пародонтологічного центру PerioCenter.
Анна Аушева – у компанії з 2017 року, прийшла на посаду лікаря стоматолога, виросла до головного лікаря “PerioCenter”
Юлія Завадська — розпочала роботу в компанії у 2015 році. На початку кар‘єри була лікарем-стоматологом, тепер є головним лікарем “PerioCenter.”

ВІДГУКИ ПРАЦІВНИКІВ

Щоб залишити заявку для прийому на роботу в PerioCenter, заповніть форму
Кар’єра у PerioCenter