Кровоточать ясна - пародонтолог в Києві та Львові, лікування ясен

Кровоточать ясна

Кровоточивість ясен — тривожна ознака, яка не виникає сама по собі. Вона може вказувати на різні захворювання та інфекції. Тому ігнорувати цей симптом не потрібно. І не відкладайте запис до стоматолога “до наступного понеділка”. Найчастіше проблему можна вирішити.

Проконсультуватися з лікарем

Що вас турбує?

Кровлять ясна під час чищення зубів або прийому їжі

Ви можете помітити кров на зубній щітці або прожилки крові у зубній пасті, яку спльовуєте під час чищення зубів, а також кров на їжі, що відкушується, або присмак крові в роті – все це ознаки запалення ясна, якщо вони не проходять або часто з’являються – вам потрібен лікар-пародонтолог.

Кровоточать ясна після прийому у стоматолога

Кровоточивість від невеликої травми ясен проходить за кілька годин. Якщо після встановлення брекетів, коронок, мостів або вінірів ясна біля них кровоточать, набряклі та запалені, а також, якщо після видалення зуба більше години рана продовжує кровити – потрібно терміново звернутися до лікаря.

Кровлять ясна після травми

Важливо розуміти, що невелика травма ясен не страшна і пройде протягом 2-3 днів. Але якщо ви серйозно поранили ясна і можливо зуб, наприклад впавши або вдарившись щелепою, вам необхідно негайно звернутися за допомогою до лікаря.

Постійний присмак крові у роті

Присмак крові у роті може з’являтися через запалення ясен, у такому разі з ним допоможе впоратися лікар-пародонтолог. Також відчуття крові в роті може виникати через прийоми ліків, вагітності та навіть онкологічні захворювання, тому консультація фахівця просто необхідна.

Можливі причини кровоточивості ясен

1
Неправильний догляд за зубами
Занадто жорстка щітка, неправильна техніка чищення, агресивні ополіскувачі можуть викликати кровоточивість ясен.
2
Пародонтит
Основна причина запалення – бактерії, зосереджені у зубному нальоті та камені. Зубний камінь також може спровокувати кровоточивість.
3
Травма
Хронічна травма слизової оболонки неправильно встановленими протезами, гострими краями пломб або коронок, а також неправильний прикус призводять до травмування та кровоточивості ясен.
4
Внутрішні хвороби
Причинами кровоточивості ясен можуть бути гастрити, хвороби жовчного міхура, анемія, порушення згортання крові, ламкість судин, нестача деяких вітамінів і т.д.
5
Гормональні збої
Часто виникають у вагітних жінок і підлітків, при цьому дуже часто ясна стають набряклими, червоними, сильно кровоточать і болять.
Важливо пам'ятати!
Кровоточивість ясен може періодично проходити, але якщо кровоточивість з'являється часто – це ознака звернутися до лікаря.
Лікування на ранніх етапах дешевше та ефективніше

Що не можна робити, якщо кровоточать ясна

Не можна обробляти ясна спиртом або використовувати спиртовий ополіскувач
Не можна обробляти ясна спиртом або використовувати спиртовий ополіскувач
Спирт або спиртовмісні розчини подразнюють тканини слизової оболонки і провокують ще більшу кровоточивість ясен, а також можуть викликати опік слизової оболонки.
Не використовуйте жорстку зубну щітку та відбілюючу пасту
Не використовуйте жорстку зубну щітку та відбілюючу пасту
Жорсткі засоби гігієни травмують ясна, викликають стоншення тканин і часто кровоточивість ясен.
Не використовуйте народні методи лікування та ліки без призначення
Не використовуйте народні методи лікування та ліки без призначення
Народні методи можуть трохи послабити кровоточивість, але вони ніколи не приберуть причини. З ними здатний впоратися лише висококваліфікований лікар-пародонтолог. А неконтрольований прийом ліків може спричинити погіршення ситуації чи алергію.
Не відкладайте проблему на потім
Запитайте у лікаря зараз
Отримати допомогу

Як ми допомагаємо

Проводимо повний огляд ротової порожнини

Лікар проведе детальне обстеження не лише проблемної ділянки, а й усієї порожнини рота, для того щоб точно визначити причину кровоточивості та запалення. На цьому етапі також робляться фотографії ротової порожнини, щоб можна було відстежити динаміку захворювання. Лікар-пародонтолог також заповнює індекс PSR для раннього виявлення пародонтиту.
Проводимо повний огляд ротової порожнини
Визначаємо причину

Визначаємо причину

Висококваліфіковані лікарі, які щодня працюють із хворобами ясен, швидко визначають причину кровоточивості ясен та знають, що робити у будь-якій ситуації. Завдяки тому, що лікар оглядає всю порожнину рота, він бачить повну картину і може визначити причину виділення крові з ясен навіть у складних і комплексних ситуаціях, адже причин може бути більше ніж одна.

Проводимо необхідне лікування

Залежно від ситуації лікар підбирає потрібне лікування, воно допоможе вам позбавитися причини кровоточивості ясен і запобігти появі крові у майбутньому. Якщо причина складніша і потрібна допомога іншого фахівця – лікар-пародонтолог направить вас до потрібного лікаря та передасть йому всю інформацію.
Проводимо необхідне лікування

Результати лікування

Кровоточать ясна
До
Кровоточать ясна
Після
Відгуки
Светлана Ю.
2021.10.21
Очень советую Perio Centr за высокий профессионализм, индивидуальный подход и доброжелательность! Весь медицинский персонал работает, как слаженный механизм. Они максимально приветливы, заботливы и внимательны к пациентам. Консультировалась у Крижановского Виктора Николаевича --грамотный руководитель и высококвалифицированный специалист. Спасибо! ... Читати далі
8596
Елена К.
2021.10.21
Очень благодарна клинике Perio Center , а именно моему лечащему врачу Гаркун Алине Анатольевне, Костянцу Юрию Викторовичу , за профессиональный подход и успешное лечение моих зубов! До этого обращалась в другие клиники с проблемой пародонтита, никто не предлагал такой комплексный подход, который даёт эффект на длительный срок! Сейчас всё хорошо , ... Читати далі
8701
Роза Л.
2021.06.08
Попала в клинику по рекомендации врача. Ни разу не пожалела об этом. В первый год мы вылечили мои десна, а теперь поддерживаем их здоровье. Многие мои знакомые, кто сталкивался с такой же проблемой, как и у меня, ходили в другие клиники. Но потом брали контакты у меня и шли в перио-центр. Всегда приветливы, все стерильно, все безопасно и максимальн ... Читати далі
Кожарін Олександр Михайлович