PerioCenter. Clinics

Лікування пацієнтів з надважкими формами захворювань ясен біля зубів та імплантів
Консультація онлайн
Запис на прийом
Терміновий прийом

Любов до справи змінює життя людей на краще

Я зберіг зуби, які інша клініка рекомендувала видалити.

На власному досвіді переконався, що тут ефективно лікують пацієнтів з важкими захворюваннями, навіть тоді, коли інші не можуть допомогти. Дякую моєму знайомому, який після того, як мені порадили видалення зубів, порекомендував звернутись у PerioCenter.

Я довіряю лікарям PerioCenter

Я, як і понад 5000 задоволених пацієнтів, звернувся в клініку з важким захворюванням пародонтиту і можу впевнено стверджувати, що лікарі PerioCenter — експерти своєї справи, яким я довіряю!

Я стала впевненішою

Я надто комплексувала через недоліки своєї усмішки. Багато хто рекомендував встановити вініри, але в PerioCenter запропонували здорову альтернативу і зараз я посміхаюсь у всі 32! А ще я отримала запрошення на нову роботу і дуже щаслива!

Я гарантую, ми повернемо кошти, якщо лікування не допоможе!

Чим більше зубів ви збережете, тим менше грошей витратите на відновлення відсутніх.

Ніщо не може повністю замінити втрачений орган, навіть найкращий імплант не зможе повноцінно відновити справжнє здоров’я зубів.

Засновник та керівник компанії PerioCenter
Крижановський Віктор Миколайович

Консультація онлайн
Запис на прийом

В яких випадках вам необхідно звернутись за допомогою в PerioCenter

Терміновий прийом

Нам довіряють пацієнти та колеги-професіонали

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Perio Center
4.9
Based on 187 reviews
powered by Google
Natalie SandNatalie Sand
07:33 23 May 24
Щиро вдячна PerioCenter, особливо моєму лікарю Гаркун Аліні Анатолівні за комплексний системний підхід, відчутний результат лікування парадонтиту.В клініку я звернулась 3 роки тому з важким пародонтитом, відчуваючи певні обмеження і тривогу. Після 1 етапу лікування стан значно покращився і з кожним наступним прогрес став помітним.Велика подяка всьому персоналу PerioCenter, а також СКДент, який працює в комплаєнсі з ним і розширює та доповлює його спектр послуг.Дякую вам за ваше віддане ставлення до пацієнтів та якісну медичну допомогу. Рекомендую PerioCenter всім із захворюванням парадонтиту, хто шукає якісну стоматологічну допомогу
Olga GrebinikOlga Grebinik
16:56 22 May 24
Тільки найкращі асоціації з цією клінікою, професіоналізм та сервіс завжди на високому рівні
Дуже вдячна своєму лікарю Дихал Олені за терплячість та кропітку роботу з таким складним пацієнтом як я))). І хоча лікування ще триває, прогрес вже наявний! Зрозуміло, що ціни на послуги трохи кусаються* але то моя власна провина за несвоєчасний догляд... Едине, що дещо ускладнює проходження лікування у обраного лікаря - це дорога. Сподіваюся,, що Центр має у планах розвиток власної мережі і згодом ще відкриє нові відділення на правому березі Києва (зокрема, на Оболоні))).Дякую за гарну працю всім фахівцям та ввічливому персоналу Центру!
Хочу висловити щиру подяку медичному персоналу центру пародонтології (Perio Centre) і особисто Степаненко Богдані Віталіївні, дуже чуйному і, незважаючи на свій молодий вік, високопрофесіональному лікарю. Кожне відвідування центру приносить задоволення. Повірте, в наш час, це коштує дорогого.
Сподобалось все: від привітної дівчини адміністратора, яка пригощала мене водичкою до чуйного і професійного лікаря Ганни Сергіївни Буряк і її приємних асистентів. Моя оцінка 10/10
Perio Center я відвідую вже протягом 6 років, основна процедура для мене - це лікування ясен. До відвідування цієї клініки в інших бачили тільки один варіант лікування - операція на яснах. Але завдяки високій кваліфікації лікаря Дихал Олені Олександрівні лікування відбулося новим методом без хірургічного втручання. Дуже дякую всьому колективу центру. Завжди все чітко, організовано, ввічливо. Рекомендувала центр своїм друзям, всі теж дають тільки позитивні відгуки про професіоналізм лікарів.
Дуже дякую за лікування Дихал Олені Олександрівні-професіоналу європейського рівня і уважному, чуйному лікарю.У мене була важка проблема з парадонтитом і глибокі парадонтальні кармани,ще й стояли тимчасові коронки.За декілька візитів я вже побачила значний прогрес і поліпшення ситуаціі.Олена Олександрівна дала мені багато порад з гігієни і уходу за яснами,які були дуже доречні.Також вдячна всьому уважному і доброзичливому персоналу.Всім рекомендую.Обійшла багато клінік з більш демократичними цінами,але всім рекомендую звернутись саме в періоцентр ,хто дійсно очікує високопрофесійний,комплексний підхід і ефективне лікування.
Вже декілька років обслуговуюся в Perio Center. Потрапила випадково з проблемою запалення ясен. Відразу отримала дієву допомогу та рекомендації по лікуванню і подальших профілактичних відвідувань. Щиро вдячна лікарю Олені Олександровні! Чудовий спеціаліст та чуйна людина, уважна до твоїх відчуттів ( для мене це важливо). Дякую всім лікарям центру за їх працю.
js_loader

відгуки та рекомендації

Консультація онлайн
Запис на прийом

Наше покликання

Позбавляючи від болю - покращуємо якість життя людей

Місія PerioCenter

Глобальна міссія до якої прагне наш бренд - ми готові лікувати найскладніші стоматологічні захворювання та боремося за кожний зуб. Хочемо довести цілому світу, що піклування про ясна не менш важливе, ніж зуби.

Візія PerioCenter

Лишатися експертом з пародонтології в Україні, стати відомими за межами нашої країни. Бути сучасною медичною компанією для забезпечення здоров'я нашим пацієнтам, центром провідної інформації для колег та надійним партнером в бізнесі.

Контактна інформація

  • Київ, вул. Срібнокільська 20
  • Львів, вул. Городоцька, 287
  • 0800 33 42 63

PerioCenter — сучасна медична компанія, де провідні спеціалісти з пародонтології успішно лікують вкрай важкі стоматологічні захворювання, успішно навчають лікарів-стоматологів лікувати хвороби ясен і допомагають налагодити пародонтологічний прийом у клініках.

PerioCenter — ясний експерт.
PerioCenter. Clinics