PerioCenter. Clinics

Лікування пацієнтів з надважкими формами захворювань ясен біля зубів та імплантів
Консультація онлайн
Запис на прийом
Терміновий прийом

Любов до справи змінює життя людей на краще

Я зберіг зуби, які інша клініка рекомендувала видалити.

На власному досвіді переконався, що тут ефективно лікують пацієнтів з важкими захворюваннями, навіть тоді, коли інші не можуть допомогти. Дякую моєму знайомому, який після того, як мені порадили видалення зубів, порекомендував звернутись у PerioCenter.

Я довіряю лікарям PerioCenter

Я, як і понад 5000 задоволених пацієнтів, звернувся в клініку з важким захворюванням пародонтиту і можу впевнено стверджувати, що лікарі PerioCenter — експерти своєї справи, яким я довіряю!

Я стала впевненішою

Я надто комплексувала через недоліки своєї усмішки. Багато хто рекомендував встановити вініри, але в PerioCenter запропонували здорову альтернативу і зараз я посміхаюсь у всі 32! А ще я отримала запрошення на нову роботу і дуже щаслива!

Я гарантую, ми повернемо кошти, якщо лікування не допоможе!

Чим більше зубів ви збережете, тим менше грошей витратите на відновлення відсутніх.

Ніщо не може повністю замінити втрачений орган, навіть найкращий імплант не зможе повноцінно відновити справжнє здоров’я зубів.

Засновник та керівник компанії PerioCenter
Крижановський Віктор Миколайович

Консультація онлайн
Запис на прийом

В яких випадках вам необхідно звернутись за допомогою в PerioCenter

Терміновий прийом

Нам довіряють пацієнти та колеги-професіонали

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Тут знають про ясна все! :)
Комплексний та системний підхід, дохідливі та зрозумілі пояснення, але головне – це відчутний результат! Вже після першого етапу були помітні поліпшення, і протягом крок за кроком видно подальший прогрес. Велика подяка всьому персоналу PerioCenter, а також СКДент, що гармонійно доповнює перелік стоматологічних послуг центру.
Рада, що потрапила саме до клініки PerioCenter!
Дуже вдячна клініці PerioCenter, а саме моєму лікарю Гаркун Аліні Анатоліївні, Костянцю Юрію Вікторовичу, за професійний підхід та успішне лікування моїх зубів! До цього зверталася до інших клінік із проблемою пародонтиту, ніхто не пропонував такий комплексний підхід, який дає ефект на тривалий термін! Зараз все добре, пішла кровоточивість ясен, нічого більше не турбує! Ще раз виличезне Дякую!
Рекомендую всім, хто зіткнувся з таким захворюванням як Пародонтит!
Дякую чудовому колективу PerioCenter на чолі з В.М. Крижановським. Рекомендую всім, хто зіткнувся з таким захворюванням як Пародонтит. Дуже вдячний лікарям та фахівцям клініки. Особливо хочу відзначити головного лікаря Горбань Ганну Сергіївну та провідного спеціаліста Дихала Олену Олександрівну. Завдяки їм життя стає комфортним та здоровим. Спасибі!!!

відгуки та рекомендації

Консультація онлайн
Запис на прийом

Наше покликання

Позбавляючи від болю - покращуємо якість життя людей

Місія PerioCenter

Глобальна міссія до якої прагне наш бренд - ми готові лікувати найскладніші стоматологічні захворювання та боремося за кожний зуб. Хочемо довести цілому світу, що піклування про ясна не менш важливе, ніж зуби.

Візія PerioCenter

Лишатися експертом з пародонтології в Україні, стати відомими за межами нашої країни. Бути сучасною медичною компанією для забезпечення здоров'я нашим пацієнтам, центром провідної інформації для колег та надійним партнером в бізнесі.

Контактна інформація

PerioCenter — сучасна медична компанія, де провідні спеціалісти з пародонтології успішно лікують вкрай важкі стоматологічні захворювання, успішно навчають лікарів-стоматологів лікувати хвороби ясен і допомагають налагодити пародонтологічний прийом у клініках.

PerioCenter — ясний експерт.
PerioCenter. Clinics