PerioCenter. Partners

Партнерські проекти з діючим стоматологічним бізнесом – спільний бізнес, реферативний прийом, аутстаффінг, навчання персоналу, впровадження пародонтологічного прийому в діючу стоматологічну клініку
Стати партнером

Чому варто стати партнером PerioCenter:

Формати співпраці PerioCenter. Partners

Підготовка та запуск клініки PerioCenter на партнерських умовах та впровадження протоколів періо-прийому у вашій клініці

PerioCenter — сучасний підхід в організації послуг у сфері стоматології. Понад десять років досвіду лікування, доказова база, економічна та маркетингова моделі — все це зібрано та перевірено в наших клініках. Ви отримуєте готовий і прибутковий бізнес, який не має ризиків.

Запросити умови

Місія PerioCenter

Глобальна міссія до якої прагне наш бренд - ми готові лікувати найскладніші стоматологічні захворювання та боремося за кожний зуб. Хочемо довести цілому світу, що піклування про ясна не менш важливе, ніж зуби.

Візія PerioCenter

Лишатися експертом з пародонтології в Україні, стати відомими за межами нашої країни. Бути сучасною медичною компанією для забезпечення здоров'я нашим пацієнтам, центром провідної інформації для колег та надійним партнером в бізнесі.

Контактна інформація

  • Київ, вул. Срібнокільська 20
  • Львів, вул. Городоцька, 287
  • 0800 33 42 63

PerioCenter — сучасна медична компанія, де провідні спеціалісти з пародонтології успішно лікують вкрай важкі стоматологічні захворювання, успішно навчають лікарів-стоматологів лікувати хвороби ясен і допомагають налагодити пародонтологічний прийом у клініках.

PerioCenter — ясний експерт.
PerioCenter. Partners