Набряклі ясна

Така проблема, як набряклі ясна, зустрічається у багатьох чоловіків та жінок. Часто їй не приділяється особлива увага у надії, що все само собою пройде. І даремно, адже це може бути ознакою різних захворювань. Замість пошуку вирішення проблеми в Інтернеті рекомендуємо звернутися до спеціалістів.

Проконсультуватися з лікарем

Що вас турбує?

Ясна набряклі поруч із зруйнованим зубом

Можливо пошкодилась пломба чи коронка, зіпсувався нерв. У такому разі ясна можуть набрякати поруч із зруйнованим зубом, якщо запалення поширилось за межі зуба, або якщо шматочок пломби, що відколовся, або коронки травмує ясна.

Розпухли ясна навколо зуба мудрості

Зуб мудрості прорізується і тисне на сусідні зуби і тканини ясен, при цьому відчувається сильний біль, ясна набрякають і кровоточать, може з’явитися неприємний присмак у роті, який поширюється з ділянки восьмого зуба.

Ясна запалились після візиту до стоматолога

Ясна можуть набрякнути, якщо раніше лікар робив якісь маніпуляції: імплантація, встановлення штифта, видалення зуба, якщо проводилося чищення каналів, було зроблено укол.

Набряклі ясна після травми

З’явилась набряклість після того, як її пошкодили механічно. Наприклад, при ударі нижньою щелепою або вколовшись рибною кісточкою.

Ясна набряклі під час вагітності

У цей період у жінок часто страждають зуби та ясна, це пов’язано з гормональною перебудовою організму.

Можливі причини

1
Неякісна гігієна ротової порожнини
Недостатньо гарне чищення зубів призводить до активного розмноження бактерій, через які ясна запалюються і набрякають. Через це розвивається гінгівіт та пародонтит.
2
Розвиток стоматологічних захворювань
Періодонтит або пульпіт – ці захворювання можуть викликати сильну припухлість ясен. В цьому випадку запалення спочатку розвивається всередині зуба, а коли поширюється за його межі, набрякають ясна.
3
Прийом деяких ліків
Окремі препарати, наприклад, протисудомні при епілепсії, викликають зміни в тканинах, ясна при цьому збільшуються в розмірах і кровоточать.
4
Гормональні збої
Часто виникають у вагітних жінок і підлітків, при цьому дуже часто ясна стають набряклими, червоними, сильно кровоточать і болять.
Зверніть увагу!
Звернутися до лікаря потрібно негайно, якщо
припухлість турбує вас більше 3 днів, ситуація стрімко погіршується, набряк збільшується і помітно надулася щока

Що не можна робити, якщо набряклі ясна

Не терпіть болісні відчуття
Не терпіть болісні відчуття
Не радимо терпіти біль, сильну кровоточивість та неприємний присмак у роті, особливо якщо вони зберігаються довше 2 днів та посилюються з часом.
Не займайтесь самолікуванням
Не займайтесь самолікуванням
Не займайтесь лікуванням в домашніх умовах за допомогою антибіотиків, не ополіскуйте ротову порожнину спиртовими розчинами та народними засобами – це може спричинити опік слизової або алергічну реакцію.
Не розтинайте ясна самостійно
Не розтинайте ясна самостійно
Не намагайтеся самостійно розрізати ясна, не натискайте на ясна і не намагайтеся самостійно видалити гній - це може тільки спровокувати поширення запалення і гною глибше в сусідні тканини, а також гній може потрапити в кровообіг і поширитися по всьому організму.
Не відкладайте проблему на потім
Запитайте у лікаря зараз
Отримати допомогу

Як ми допомагаємо

Проводимо повний огляд ротової порожнини

Лікар проведе детальне обстеження не лише проблемної ділянки, а й усієї порожнини рота, для того, щоб точно визначити причину набряклості ясен та запалення. На цьому етапі також робляться фотографії ротової порожнини, щоб можна було відстежити динаміку захворювання. Лікар-пародонтолог також заповнює індекс PSR для раннього виявлення пародонтиту.
Проводимо повний огляд ротової порожнини
Визначаємо причину

Визначаємо причину

Висококваліфіковані лікарі, які щодня працюють із хворобами ясен, швидко визначають причину припухлості ясен та знають, що робити у будь-якій ситуації. Завдяки тому, що лікар оглядає всю ротову порожнину він бачить повну картину і може визначити причину набряку ясен навіть у складних і комплексних ситуаціях, адже причин може бути більше ніж одна.

Проводимо необхідне лікування

Залежно від ситуації лікар підбирає потрібне лікування, воно допоможе вам позбавитися причини набряклості ясен та запобігти появі набряків у майбутньому. Якщо причина складніша і потрібна допомога іншого фахівця – лікар-пародонтолог направить вас до потрібного лікаря та передасть йому всю інформацію.
Проводимо необхідне лікування

Результати лікування

Набряклі ясна
До
Набряклі ясна
Після
Відгуки
8503
Виктория М.
2021.10.13
Прохожу лечение в центре на протяжении около 9 месяцев у Дыхал Елены Александровны. Что сказать-она просто спасла мои десна и зубы. Я уже и не знала куда обращаться. Живу в Сумах, а езжу в Киев на лечение т.к. по месту ничего сделать не могут, что очень печально. Результат был сразу хотя случай не лёгкий. Трудимся совместно дальше. Я попала именно ... Читати далі
Людмила К.
2021.03.01
Давно хотела написать свой отзыв о Перио Центре. Моя "история борьбы" с парадонтитом началась давно, до лечения здесь я уже объездила все районные, обласные и проконсультировалась во многих столичных клиниках. Прошла разные методы лечения но болезнь все равно прогрессировала. Честно говоря, когда я обратилась в Perio Center, надежды уже практическ ... Читати далі
Хочу висловили свою безмежну вдячність спеціалістам клініки ПеріоЦентр. Звернулась до них в надтяжкому стані. Гаркун Аліна Анатоліївна заспокоїла, провела діагностику та призначила ефективну схему лікування. Хірург Кожарін Олександр майстерно виконав складну операцію синус-ліфтинг, післяопераційний період після якої був майже непомітним. Гейнич Вла ... Читати далі
Кожарін Олександр Михайлович