Вектор-терапія - лікування ясен апаратом Вектор у Києві, ціни
Вектор терапія для лікування ясен

Вектор терапія для лікування ясен

Лікування ясен апаратом Вектор відноситься до прогресивних методів пародонтологічної терапії захворювань ясен. Він отримав дуже хороші відгуки як серед фахівців, що практикують, так і серед пацієнтів. При цьому, ціна такого лікування є цілком прийнятною. Вважається, що причиною захворювань ясен, в тому числі, й пародонтиту є накопичення патогенних мікроорганізмів в ротовій порожнині.

Апарат Вектор не просто видаляє наслідки — зубні бляшки, зубний камінь, а також м’який зубний наліт з видимої поверхні зубів, він очищає простір між яснами та коренем зуба. Цей апарат впливає на причину — видаляє бактерії та ендотоксини, саме ці чинники викликають пародонтит та інші захворювання ясен.

Саме лікування ясен апаратом Вектор засноване на застосуванні звукових вібрацій спеціальних насадок, які видають суспензію гідроксиапатиту кальцію, видаляючи всі види відкладень.

Переваги Вектор-терапії та показання

Основна перевага, яку має Вектор-терапія — це контрольована передача ультразвукових хвиль. Спеціаліст повністю контролює робочий процес, хоч чистка й проходить автоматично. Вектор-терапія виключає ударні навантаження на корінь зуба та м’які тканини ясен, вона забезпечує делікатні ковзаючі, полірувальні рухи. Тому, судячи з відгуків фахівців, застосування такої терапії виключає ризики видалення відкладень ціною пошкодження твердих та м’яких тканин ротової порожнини.

Показання, при яких використовується Вектор-терапія:

  • Наявність твердих відкладень та зубного нальоту — терапія застосовується в якості професійної пародонтологічної чистки.
  • Різні захворювання пародонту, наприклад, пародонтит.
  • Ризики виникнення хвороб ясен — терапія застосовується в якості профілактики.
  • Запальні процеси в області коронки або імпланту — апарат використовується, як частина безпосереднього лікування.

Лікування пародонтиту: в яких випадках застосовується апарат Вектор

Лікування пародонтиту апаратом Вектор застосовується при захворюваннях ясен та наявності м’якого нальоту або твердих відкладень. За відгуками фахівців, лікування пародонтиту апаратом Вектор займає від 40-ка хвилин до 2 годин — в залежності від оброблюваної площі. Лікування пародонтиту апаратом Вектор відноситься до сучасних прогресивних методів стоматології.

Особливості Вектор-терапії, відгуки пацієнтів про процедуру

Завдяки своїй ефективності великої популярності набула Вектор-терапія, відгуки пацієнтів виділяють цю процедуру серед інших методів за:

  1. Швидкість — здійснюється за один сеанс.
  2. Ефективність — тканини пародонту якісно очищаються, стають щільними, однорідними та набувають природного кольору. Ясна перестають кровоточити зменшується рухливість зубів. Затягуються пародонтальні кишені та ущільнюється кісткова тканина.
  3. Безболісність — пацієнт не відчуває ніяких хворобливих відчуттів. Коли стадія запущена та корені занадто відкриті, хворобливі відчуття виникають навіть від повітря, тому фахівець може внести рекомендаційний відгук щодо застосування анестезуючого гелю.
  4. Доступна ціна такої послуги.

Є ще один плюс, яким відрізняється Вектор-терапія, відгуки пацієнтів відзначають відсутність відновного періоду. Єдиною рекомендацією є виключення їжі та продуктів які можуть пофарбувати протягом 2-х годин.

Вектор-терапія: ціни на апаратну терапію

Кожною сучасною стоматологічною клінікою використовується Вектор-терапія, ціна цієї процедури залежить від багатьох індивідуальних чинників клінічного випадку, а також від статусності установи.

Залежно від стадії захворювання та діагнозу, при якому використовується апарат Вектор, ціна може істотно відрізнятися — чим складніше випадок, тим більше часу і сил знадобиться фахівцю, щоб провести чистку. При наявності серйозних захворювань таких, як пародонтит, застосування різних насадок для глибокого чищення пародонтальних кишень передбачає Вектор-терапія, ціна такої процедури може бути в два рази більше, ніж при чищенні, коли ротова порожнина пацієнта знаходиться в задовільному стані.

Тому, остаточний відгук щодо ціни за процедуру фахівець може дати тільки після первинного огляду стану ротової порожнини пацієнта.

Записатися на прийом
Вектор терапія для лікування ясен