Наші фахівці

Крижановський Віктор Миколайович
Гаркун Аліна Анатоліївна
Опеха Олександр Юрійович
Гейніч Владислав Миколайович
Дем'яненко Людмила Василівна
Завадська Юлія Олександрівна
Дихал Олена Олександрівна
Горбань Анна Сергіївна
Зябліцева Юлія Петрівна

Про клініку

Ми раді вітати Вас в PerioCenter!

«PerioCenter - центр пародонтології» як проект організований з вересня 2013 року. Основні напрямки діяльності:

  • Профілактика захворювань тканин пародонту - навчання домашньої гігієни порожнини рота дітей і дорослих. Участь в соціальних проектах - уроки гігієни в школах.
  • Лікування пацієнтів із захворюваннями тканин пародонту
  • Співпраця з лікарями-стоматологами - навчання
  • Співпраця з чинним стоматологічним бізнесом - налагодження пародонтологічної допомоги в діючій стоматологічній клініці

 

читати далі

 

  • Організація нових вузько-спеціалізованих центрів пародонтології
  • Франчайзинг

 

 

Чому саме PerioCenter?

 

Вузька спеціалізація клініки і лікарів, високо-класний колектив, сучасне високо-технологічне обладнання, робота згідно науково-доказовим протоколам - це все що гарантує вам пародонтологічну допомогу найвищого світового рівня!

 

Що спонукало організації PerioCenter?

 

Причиною організації вузько-спеціалізованого центру пародонтології стала недостатня увага з боку стоматологічного співтовариства даної проблематики. Після того як були впроваджені та апробовані протоколи лікування захворювань тканин пародонта в стоматологічній клініці, було прийнято рішення про організацію PerioCenter. Ми хочемо щоб пародонтологічна допомога стала більш доступна, якісніша і лікарі-стоматологи могли приходити до нас для навчання, обміну знаннями та досвіду, могли надавати допомогу своїм пацієнтам на більш високому рівні, а пацієнтів з вкрай важкими формами захворювань направляли на лікування в PerioCenter.

Хто працює в PerioCenter?

 

У PerioCenter працюють лікарі-стоматологи пародонтологи, які займаються виключно лікуванням захворювань тканин пародонта. Вузька спеціалізація дозволяє відточувати свої професійні навички до найвищих стандартів і надавати допомогу пацієнтам на найвищому світовому рівні!

Які технології є в PerioCenter?

 

Сьогодні в PerioCenter є всі доступні технології та обладнання від провідних світових виробників, що працюють в напрямку пародонтології!

Наша місія: Пропагувати пародонтологічне здоров'я, ранню діагностику і проводити лікування людей, які страждають захворюваннями пародонту за сучасними, науково-обгрунтованими протоколами лікування на найвищому світовому рівні!

 

Наша візія: Бути високо-кваліфікованим, сучасним, вузько-спеціалізованим медичним центром з лікування захворювань тканин пародонту для забезпечення пародонтологічного здоров'я нашим пацієнтам.

Діагностика в PerioCenter проводиться кваліфікованими фахівцями стоматологами. Діагностика займає важливе місце з моменту візиту до стоматолога. Це дозволяє правильно визначити проблему і приступити до ефективного лікування.
Як проводиться знеболення в PerioCenter. Про умови використання та методах підбору найбільш відповідного знеболюючого для вас.
Фахівці клініки PerioCenter розкажуть як правильно підтримувати гігієну ротової порожнини. Як правильно чистити зуби і користуватися засобами для чищення зубів. Особливості використання засобів гігієни Curaprox, відомого європейського бренду.
У стоматологічному центрі PerioCenter проводиться лазерне відбілювання зубів. При цьому використовується сучасне обладнання американського виробництва - Biolase. Устаткування відновлює натуральний колір зубів. Детальніше про цю технологію розповість лікар стоматолог PerioCenter.
Озонотерапія, як метод лікування зубних захворювань. Таких, як гінгівіту, пародонтиту, стоматиту, періімплантита, альвеоліта. Процедура має хорошу результативність лікування. Також має бактерицидну і антисептичну дію. Однак перед проведенням слід проконсультуватися з фахівцем стоматологічного центру PerioCenter.
Фахівці стоматологічного центру PerioCenter професійно здійснюють дентальну фотозйомку. Це дає можливість не тільки точніше діагностувати стан зубів, але і здійснювати корекцію лікування тощо.
Фотодинамічна терапія в PerioCenter, являє собою лікування тканин пародонту. Використовується апарат Fotosan, який має антисептичну дію. Лікування добре впливає на стан пародонту. Застосовується після основного курсу консервативного лікування.
Плазмоліфтинг - нова сучасна методика для запобігання захворювань ясен і зубів. Плазмоліфтинг - лікування власною аутоплазмою. Метод не є шкідливим, і проводиться з мінімальним ризиком і без хімії. Про особливості проведення даної процедури можна дізнатися у фахівця PerioCenter.
У багатьох випадках, несвоєчасний догляд за зубами може стати причиною різних захворювань зубів, гінгівіту, пародонтиту. Чищення зубів в PerioCenter проводиться без хімічних домішок і шкідливих препаратів. Процедура здійснюється виключно кінетичною енергією. Детальніше можна дізнатися у лікаря PerioCenter.
Особливості застосування різних інструментів в лікуванні зубів в PerioCenter. Скейлера - використовуються для роботи над яснами або на їх рівні. Інструменти під назвою кюрети використовуються для роботи під яснами, при лікуванні пародонтиту. Досвідчені фахівці клініки допоможуть з вирішенням будь-яких стоматологічних питань.
Безболісна чистка зубів на сучасному обладнанням Air Flow.
Процедура проводиться на німецькому апараті Vektor. Терапія застосовується після основного, консервативного курсу лікування. Діє на уражені ділянки за допомогою ультразвукових коливань і спеціальною речовиною. Курс в середньому триває в межах години. Дана терапія дозволяє прибрати мікробну плівку з зубів. Зміцнюються ясна, знижується кровоточивість, зменшується рухливість зубів. Також, чистить і полірує коріння зубів. Подробиці можна дізнатися у фахівця PerioCenter.