Пародонт постійно піддається термічному, механічному і хімічному подразненню, що разом з поганою гігієною призводить до різних запалень й захворювань. До центру пародонтології PerioCenter звертаються із захворюваннями ясен різної етіології. Гінгівіт, пародонтоз, пародонтит і переімплантит - діагностика, лікування ясен й профілактика цих хвороб проводяться фахівцями клініки.

Запалення ясен: лікування в домашніх умовах

Якщо у вас запалення ясен, лікування в домашніх умовах з використанням альтернативних домашніх методик не дасть потрібного терапевтичного ефекту, а швидше призведе до ускладнення хвороби ясен. Без діагностики та комплексного підходу створюються умови для хронічного процесу, і консервативна терапія на цій стадії може бути безсилою.

Коли ж варто відмовитися від лікування в домашніх умовах і звернутися до пародонтолога?

• Зміна кольору ясен (блідість, почервоніння, синюшність).
• Хвороблива реакція на будь-які подразники.
• Відділення інфільтрату або гною при натисканні на пародонт.
• Несвіжий запах з порожнини рота при запаленні.
• Рухливість, зміщення зубів.
• Візуальне збільшення зубної одиниці, відстані між ними.
• Порушення цілісності пародонту: утворення свищів.
• Збільшення зубодесневих кишень через запалення.

Захворювання і лікування пародонту. Лікування пародонтозу

Несвоєчасне лікування пародонтозу (в тому числі і непрофесійне в домашніх умовах) призводить до втрати зубів, а некротичні процеси захворювання здатні спровокувати інтоксикацію.

Центр пародонтології PerioCenter проводить комп'ютерну діагностику Florida Probe. Вона дозволяє виявити захворювання пародонту на ранній стадії, оцінити стан зубощелепного апарату, відстежити динаміку лікування ясен. За умов ранньої діагностики лікування пародонту буде більш ефективним, значно знизиться ризик ускладнень захворювання і необхідність хірургічного втручання.

Лікування ясен, лікування хвороби ясен

У нашому центрі лікування хвороби ясен проходить за розробленим індивідуальним планом. При різних запаленнях наші фахівці віддають перевагу консервативній терапії з використанням медикаментів і фізіопроцедур. Приймають ліки і роблять масаж пацієнти в домашніх умовах, а клініку відвідують для процедур і відстеження динаміки.

Незалежно від етіології хвороби хірургічне лікування ясен неминуче при атиповому розростанні пародонту або його зменшенні. Ці симптоми важкої форми гіпертрофічного гінгівіту і пародонтозу. Мукогінгівальна операція в клініці проводиться на високому рівні, а реабілітацію можна пройти в домашніх умовах.

Запалення ясен, лікування запалених ясен

Поряд з класичними методиками центр пародонтології PerioCenter практикує інноваційні. Лікування запалених ясен ефективно і швидко лікують апаратом Вектор, а відновлення тканин пародонту можливо методом установки мембран, які містять колаген.

Пародонтоз, пародонтит, гінгівіт і переімплантит - запалення ясен, лікування цих хвороб з успіхом проводять фахівці, які пройшли навчання на кафедрі пародонтології Бернського університету, у проф. Скулеана, а також пройшли численні стажування та навчання у професорів Ланг, Бурхард, Матульене та інших. Регулярна участь в конгресах і конференціях світового рівня дозволяють бути в курсі всіх передових технологій, вивчати і застосовувати їх в боротьбі із захворюваннями тканин пародонту. Робота за протоколами провідних пародонтологів Європи - запорука позитивних прогнозованих результатів при лікуванні хвороби.

Не намагайтеся вилікувати захворювання в домашніх умовах, звертайтеся до професіоналів!

 

Необхідність в лікуванні:

Статті про лікування ясен

 
 

 
тел. 044 575 41 83
тел. 057 755 39 40
 

м. Київ, Срібнокільська 20
м. Осокорки

044 575-41-83; 097 924-75-46;
093 087-66-82; 050 164-00-42

подивитись на карті

г. Харьков, ул. Клочковская, 192-А, БЦ «Мисто», 1 этаж.

(057) 755 39 40

подивитись на карті