КИЇВ | СРІБНОКІЛЬСЬКА, 20
Для іногородніх Запис на прийом

Навчання пародонтологов і гігієністів

Наші курси

Курс охоплює всі питання консервативного лікування захворювань пародонту. В ході групового навчання доктора отримають працюють протоколи лікування захворювань тканин пародонта і відпрацюють мануальні навички. Ми відповімо на всі Ваші запитання.

Офлайн

Під час індивідуального навчання Ви освоїте всі тонкощі проведення професійної гігієни порожнини рота і консервативного лікування захворювань тканин пародонта. А також зможете відпрацювати свої практичні навички як на фантомі, так і на живому пацієнті.

Офлайн

Це так званий «тренажерний зал» для тих, хто хоче довести до досконалості свої манульние навички в консервативній пародонтології. Ви зможете попрацювати на сучасному стоматологічному фантомі і набути впевненості в своїх силах!

Офлайн

Під час стажування в PerioCenter ви зможете побачити, як працює лікар-пародонтолог, як ведуться важкі клінічні випадки, як налагоджений пародонтологічний прийом в клініці і отримати відповіді на всі свої питання.

Офлайн
Наші викладачі
Переваги навчання в PerioCenter
Навчання у провідних фахівців України
Навчання у провідних фахівців України
PerioCenter - перший і єдиний в Україні спеціалізований центр пародонтологии, який працює з 2013 року. Займаючись тільки лікуванням захворювань тканин пародонта, ми щодня вигострюємо свої навички і готові поділитися своїм багаторічним досвідом.
Сучасне обладнання
Сучасне обладнання
Только лучшие материалы и оборудование от ведущих мировых производителей для комфортной работы. Условия работы в обучающем центре максимально приближены к реальному пародонтологическому приему.
Індивідуалізований підхід до навчання
Індивідуалізований підхід до навчання
Максимальна ефективність навчального процесу досягається за рахунок індивідуального підбору плану і часу навчання і персонального підходу до кожного учня.
Сучасні протоколи лікування
Ви навчитеся працювати за сучасними європейськими протоколами лікування і профілактики захворювань тканин пародонта, заснованим на науково-доказовій медицині.
Сучасні протоколи лікування
Додаткові методики лікування
Додаткові методики лікування
Після проходження навчання ви освоїте такі додаткові методики лікування пародонтиту як Vector-терапія, озонотерапія, плазмотерапія і лазер-терапія.
Наші майстер-класи
Відгуки про майстер-класах