Навчання пародонтологов і гігієністів в Києві - ціна курсів по стоматології

Навчання пародонтологів і гігієністів в PerioCenter

Навчання з пародонтології та гігієни в потрібному для вас форматі: групове навчання або індивідуальне, відпрацювання мануальних навичок або стажування в клініці.

Запис на навчання по телефону +380961604560

Наші курси

Майстер-клас з клінічної пародонтології

Групове навчання на майстер-класі охоплює всі питання консервативного лікування захворювань пародонту від діагностики до диспансеризації. В ході навчання лікарі отримають працюючі протоколи лікування захворювань тканин пародонта і відпрацюють мануальні навички.

Ми розглянемо такі теми, як: пародонтологічна карта, повітряно-абразивна обробка зубів, ультразвукова чистка, SRP за допомогою ручних інструментів: кюрети Грейсі, скейлери, універсальні кюрети, глибоке фторування, повітряно-абразивна поліровка зубів, додаткові методики лікування: Vector-терапія, озонотерапія, фотодинамічна терапія, плазмотерапія аутогенного плазмою (PRP) і безліч інших.

Ви навчитеся діагностувати захворювання тканин пародонта, мотивувати пацієнтів на діагностику і лікування, складати план лікування і прогнозувати результат, призначати додаткові методики лікування і формувати графік відвідувань пацієнта.

Офлайн

Індивідуальне навчання гігієністів і пародонтологов

Під час індивідуального навчання Ви освоїте всі тонкощі проведення професійної гігієни порожнини рота і консервативного лікування захворювань тканин пародонта, а також зможете відпрацювати свої практичні навички як на фантомі, так і на живому пацієнті.
Під час індивідуального навчання розглядається весь повний перелік тем, які розглядаються на майстер-класі, але у Вашому власному темпі і з більшим відпрацюванням мануальних навичок.

Після проходження індивідуального навчання ви можете прийняти свого пацієнта під наглядом провідного спеціаліста PerioCenter, цей безцінний досвід допоможе Вам відразу відпрацювати вивчене під час навчання і дасть можливість перейняти досвід кращих фахівців-пародонтологів безпосередньо у крісла.

Офлайн

Фантомний курс

Це так званий «тренажерний зал» для тих, хто хоче довести до досконалості свої мануальні навички в консервативній пародонтології. Ви зможете попрацювати на сучасному стоматологічному фантомі і набути впевненості в своїх силах!

Сучасні фантоми навчального класу PerioCenter зроблені з кращих матеріалів, подібних людському тілу, і дають максимальний реалізм при обробці мануальних навичок, не завдаючи шкоди пацієнтам. Робота на фантомі – це ідеальний варіант щоб «поставити руку», навчити себе відразу правильно тримати інструменти і відпрацювати ергономіку під час пародонтологічного або гігієнічного прийому.

Правильна робота з інструментами і правильне положення вашого тіла під час роботи допоможе Вам довше залишатися працездатними і мати менше проблем з болями в спині і руках.

Офлайн

Стажування на робочому місці

Під час стажування в PerioCenter ви зможете побачити, як працює лікар-пародонтолог, як ведуться важкі клінічні випадки, як налагоджений пародонтологічний прийом в клініці і отримати відповіді на всі свої питання.

Рекомендується проходити стажування на робочому місці після відвідування курсів з пародонтології та після самостійної практики, в ході якої у Вас обов’язково з’являться нові питання.
Під час стажування Ви зможете дізнатися дуже важливі моменти, на які Ви, можливо, не звернули увагу під час навчання, але зіткнулися з ними під час власного прийому, наприклад, спілкування з пацієнтом і його мотивація, графік диспансеризації, організація роботи, порядок призначення процедур , робота в стоматологічних програмах і багато іншого.

Офлайн

Наші викладачі

Переваги навчання в PerioCenter

Навчання у провідних фахівців України
Навчання у провідних фахівців України
PerioCenter - перший і єдиний в Україні спеціалізований центр пародонтологии, який працює з 2013 року. Займаючись тільки лікуванням захворювань тканин пародонта, ми щодня вигострюємо свої навички і готові поділитися своїм багаторічним досвідом.
Сучасне обладнання
Сучасне обладнання
Тільки найкращі матеріали та обладнання від провідних світових виробників для комфортної роботи. Умови роботи в навчальному центрі максимально наближені до реального пародонтологічного прийому.
Індивідуалізований підхід до навчання
Індивідуалізований підхід до навчання
Максимальна ефективність навчального процесу досягається за рахунок індивідуального підбору плану і часу навчання і персонального підходу до кожного учня.

Сучасні протоколи лікування

Ви навчитесь працювати за сучасними європейськими протоколами лікування і профілактики захворювань тканин пародонта, які засновані на науково-доказовій медицині.
Сучасні протоколи лікування
Додаткові методики лікування

Додаткові методики лікування

Після проходження навчання Ви освоїте такі додаткові методики лікування пародонтиту як Vector-терапія, озонотерапія, плазмотерапія і лазер-терапія.

Наші майстер-класи

Відгуки про майстер-класи

Стажування на робочому місці