Пародонтологія в комплексному стоматологічному лікуванні
Засідання стоматологів-ортопедів та зубних техніків у Києві

Засідання стоматологів-ортопедів та зубних техніків у Києві

PerioCenter знову на виставці! Цього разу ми брали участь у 3-му засіданні київського осередку стоматологів-ортопедів та зубних техніків України який відбувся 29 грудня 2023 року. Там ми намагались розказати на скільки важлива пародонтологія в комплексному стоматологічному лікуванні.

Ми раді були побачитись із нашими колегами та поспілкуватися про важливість пародонтологічного прийому в сучасному комплексному стоматологічному лікуванні. Досвідченим лікарям відомо, що для встановлення коронок, вінірів чи протезів, необхідно переконатися, що ясна пацієнта здорові. Якщо є сумніви – потрібно направляти пацієнта до пародонтолога, щоб усунути кровоточивість та можливе запалення ясен, щоб забезпечити здоровий фундамент для подальшої роботи вузьких спеціалістів.

На виставці ми також розповідали про діяльність нашого навчального центру PerioCenter.Education. Це спеціалізований освітній центр пародонтології, де провідні українські спеціалісти PerioCenter, діляться власним досвідом лікування надважких форм хвороб тканин пародонту та периімплантних тканин.  А також розказують, яка важлива пародонтологія в комплексному стоматологічному лікуванні.

Якщо вам це також цікаво, долучайтесь до нашого Telegram-каналу.

Записатися на прийом
Засідання стоматологів-ортопедів та зубних техніків у Києві