PerioСenter — ясний експерт, ребрендинг клініки пародонтології
PerioСenter — ясний експерт, ребрендинг як новий етап для компанії

PerioСenter — ясний експерт, ребрендинг як новий етап для компанії

 

PerioСenter, провідна клініка пародонтології , що вирішує будь-які проблеми з яснами. Ми раді повідомити вам про новий етап розвитку нашої компанії через широкомасштабний ребрендинг.

Надійність, сучасність, інновації: новий логотип та брендовий стиль

Новий логотип нашої компанії є символом надійності та сучасності. Динамічні лінії та свіжі кольори відображають енергію та впевненість, що визначають бренд. Його дизайн виражає інноваційний підхід до стоматології та відданість у боротьбі за кожен зуб, навіть у випадках, коли інші лікарі рекомендують видалення.

Простота та привабливість 

Наш оновлений брендовий стиль не лише створює стійке враження для наших пацієнтів, а й підкреслює важливість кожного з них. Елементи бренду, включаючи логотип, кольорову палітру та графічні деталі, спільно працюють для створення нашого єдиного образу та легкої впізнаваності.

Боротьба за кожен зуб, надійно та з сучасним підходом

Новий етап розвитку нашої компанії стає фундаментом впевненості у своїх можливостях та впливу на покращення якості життя пацієнтів. PerioCenter — це не просто клініка, а експерти, партнери та ментори, що повертають ясність усмішці та подають руку допомоги у вирішенні комплексних стоматологічних потреб.

PerioCenter — клініка пародонтології та ваш партнер у лікуванні запалення ясен та найважчих форм пародонтиту.

Записатися на прийом
PerioСenter — ясний експерт, ребрендинг як новий етап для компанії