Обговорення клінічного випадку лікування пародонтиту
Обговорення клінічного випадку

Обговорення клінічного випадку

03 квітня, у нас відбулось перше обговорення клінічного випадку онлайн, де ми розглянули лікування пародонтиту. 

До цієї зустрічі ми готувались разом із лікарем-ортодонтом Оксаною Сорокою, яка також є керівником приватної стоматологічної клініки та навчального центру для ортодонтів у місті Львів.

Нашими спікерами цього разу були Крижановський Віктор Миколайович – засновник компанії PerioCenter та навчально центру для пародонтологів PerioCenter.Education. Дихал Олена Олександрівна – провідний спеціаліст компанії PerioCenter, практик, учасник Української Академії Пародонтології (UAP). Також Олена Олександрівна є доповідачем та наставником спеціалістів PerioCenter.

Разом із колегами, що долучились до нас онлайн, ми детально розглянули клінічну ситуацію пацієнтки, яку вели спільно крізь пародонтологічне та ортодонтичне лікування і нам це вдалось! 

Цей прямий ефір був ще одним прикладом того, що ми вже понад 10 років дотримуємось принципу ведення реферативних пацієнтів. Як лікар, ви можете бути впевнені, що ваш пацієнт отримає повноцінне пародонтологічне лікування. Ви, у свою чергу, далі зможете продовжувати ефективно співпрацювати з ним для досягнення оптимальних результатів. 

Якщо ви цікавитесь пародонтологією  – можете долучатись до нашого Telegram-каналу PerioCeter.Education, де провідні спеціалісти діляться секретами лікування пародонтиту та іншою корисною інформацією. 

Записатися на прийом
Обговорення клінічного випадку