Майстер-клас "Клінічна пародонтологія" 22-24.03.2024 -
Майстер-клас “Клінічна пародонтологія” 22-24.03.2024

Майстер-клас “Клінічна пародонтологія” 22-24.03.2024

Три насичені знаннями дні, велика теоретична база та відпрацювання знань на практиці під супроводом провідних спеціалістів клініки PerioCenter це все про наш триденний майстер-клас з клінічної пародонтології, який відбувся 22-24.03.2024.
Головна мета майстер-класу це ознайомлення з протоколами лікування хвороб тканин пародонту та периімплантних тканин.

Основну увагу у нашому майстер-класі ми приділили практичній частині, яка становить основу навчання. Після успішного відпрацювання навичок на фантомах, студенти отримали достатньо впевненості для самостійного проведення прийому та лікування пацієнтів. Серед учасників майстер-класу були як студенти, лікарі-інтерни, так і практикуючі лікарі-стоматологи.


Фантоми NISSIN якими облаштований наш спеціалізований навчальний центр PerioCenter Education допомогли покращити вміння у роботі з ручними інструментами та дозволили “поставити руки” у використанні різноманітних інструментів, таких як ручні, електромеханічні, повітряно-абразивні апарати тощо.

Для досвідчених стоматологів цей майстер-клас допоміг систематизувати знання, отримані на різних курсах з пародонтології, що, в свою чергу, дозволило їм покращити якість надання стоматологічних послуг та оптимізувати процес роботи.

Якщо ви теж хочете покращити свої знання в пародонтології та перейняти досвід у топових спеціалістів України, залишайте заявку ТУТ. Ми з вами зв’яжемося та  допоможемо підібрати той формат навчання у нашому центрі, який буде найефективніший саме для вас.

Записатися на прийом
Майстер-клас “Клінічна пародонтологія” 22-24.03.2024