Пародонтологія на конгресі Implants 2023
Implants 2023

Implants 2023

1-2 грудня 2023 року в Києві відбувся конгрес Implants, на якому була представлена пародонтологія та вперше була проведена ПЕРІО-секція. Найкращі українські фахівці поділилися своїм досвідом у хірургічних та нехірургічних методиках лікування ясен, розкрили протоколи комунікації та міждисциплінарних підходів.

Один із спікерів ПЕРІО-секції була наш лікар-пародонтолог Дем’яненко Тетяна Миколаївна. Тема її доповіді: “Нехірургічне лікування захворювань тканин пародонту I-III стадії. Протоколи, які працюють”.

Модератором секції панельної дискусії був засновник компанії PerioCenter Крижановський Віктор Миколайович. На конгресі також розглядались складні та цікаві клінічні кейси пародонтології з точки зору як успішних результатів, так і потенційних ускладнень.

На стенді PerioCenter були представлені різні сфери діяльності нашої компанії, зокрема велику увагу привернув наш навчальний центр PerioCenter.Education, де запропоновано різнопланові навчальні курси які дають велику базу знань як для студентів медиків, так і для уже практикуючих стоматологів, гігієністів та пародонтологів. Навчання проводиться під наставництвом висококваліфікованих практикуючих спеціалістів клінік PerioCenter.

Записатися на прийом
Implants 2023