Ефективні зубні пасти при пародонтозі: відгуки та склад зубної пасти від пародонтозу
Зубні пасти від пародонтозу

Зубні пасти від пародонтозу

Пародонтоз — серйозне захворювання, яке вражає тканини, що оточують зуб і веде до незворотних змін в щелепи і ясенної тканини, а це підвищує ризик втрати зубів. Щоб запобігти розвитку цього захворювання потрібно не тільки ретельна гігієна ротової порожнини, але і використання спеціальних коштів, обов’язкові серед яких — зубні пасти від пародонтозу.

Зубна паста від пародонтозу призначена не тільки для профілактики захворювання, але і для його лікування. Завдяки їй можна уповільнити розвиток процесу і уникнути серйозних наслідків.

У цій статті розповімо, яка найбільш ефективна зубна паста від пародонтозу для чищення зубів, виходячи з відгуків пацієнтів, а також що входить до складу таких зубних паст.

Ефективна зубна паста при пародонтозі

Отже, зубна паста при пародонтозі може використовуватися як з профілактичною, так і з лікувальною метою. Але перш, ніж купувати таку пасту, варто детально ознайомитися з відгуками пацієнтів, або порадитися зі своїм стоматологом, — вони підкажуть вам, які ж самі ефективні зубні пасти при пародонтозі.

Зубна паста при пародонтозі повинна виконувати наступні функції — боротися з кровотечею, зміцнювати ясна, знижувати їхню чутливість і при цьому мати протизапальну, антисептичну дію. На сучасному ринку існує величезний вибір паст, тому зробити вибір досить важко.

Нижче розглянемо найефективніші зубні пасти при пародонтозі.

  1. Lacalut Aktiv — виконує всі вищезазначені функції завдяки наявності у своєму складі хлоргексидину (потужний антисептик), бісабололу і аллонтоина, які мають протизапальну дію, лактату алюмінію, який знижує кровоточивість ясен і бореться з гіперчутливістю.
  2. Lacalut Firoformula — крім фтору і лактату алюмінію, ця зубна паста містить компоненти лікарських рослин (шавлія, звіробій, мирра), які заспокоюють ясна, знімають їх запалення, знезаражують.
  3. Parodontax и Parodontax F — обидві містять рослинні компоненти (шавлія, ромашка, ехінацея, мирра, м’ята, ратанія), які мають антибактеріальну, протизапальну дію, а також знижують кровоточивість. Крім цього ці пасти містять мінеральні солі, які знімають набряк ясен, і цитрат цинку, який також зменшує кровоточивість.
  4. President Exclusive — ефективна зубна паста при пародонтозі, містить гексетидин (антисептик), екстракти прополісу, чебрецю, а також фтор.
  5. Пародонтал Актив — містить у своєму складі екстракти кропиви, деревію, а також гідроксиапатит.
  6. Лесной бальзам — містить екстракти лікарських рослин (кора дуба, ялиця, ромашка, деревій, звіробій, кропива, чистотіл).

Ці зубні пасти, виходячи з відгуків є найбільш ефективними їх рекомендують для чищення при пародонтозі.

Якою пастою чистити зуби при пародонтозі, склад зубної пасти

Вирішити, якою пастою чистити зуби при пародонтозі, не так-то просто, враховуючи величезний асортимент. Перше, на що слід звертати увагу — це склад зубної пасти. Як ми вже говорили вище, зубна паста повинна бути комплексною, вона повинна знімати запалення, зменшувати кровоточивість ясен, зміцнювати емаль, а також володіти антисептичною дією. Для цього потрібно знати, як діє кожен компонент, що входить до складу зубної пасти.

Отже, дуже часто в складі можна побачити хлоргексидин, гексетидин, або інші антисептики. Вони знезаражують ротову порожнину, мають антисептичну дію. Проте слід врахувати, що такими зубними пастами можна чистити зуби не довше двох тижнів. Потім можна використовувати пасти на основі лікарських рослин. Шавлія, ромашка, м’ята перцева також володіють антисептичними властивостями. Кропива, кора дуба відмінно зміцнюють ясна, а деревій, мирра, звіробій знімають запалення і зменшують кровоточивість.

Зубні пасти на основі лікарських рослин, у порівняння з тими, які містять антисептики, трохи повільніше (але не менш ефективно!) прибирають симптоми, які супроводжують пародонтоз. Зубні пасти також часто містять фтор, гідроксиапатит — ці речовини зміцнюють емаль. Такі компоненти, як лактат алюмінію, цитрат цинку знижують гіперчутливість та кровоточивість, які практично завжди супроводжує пародонтоз. Зубні пасти нерідко містять і ефірні масла (обліпихова, м’ятна, чайного дерева, троянди), які заспокоюють десна і знімають запалення.

Якою пастою чистити зуби при пародонтозі найкраще, може порадити Ваш стоматолог. До уваги слід приймати та відгуки пацієнтів.

Зубна паста від пародонтозу, відгуки

Яка найбільш ефективна зубна паста? Відгуки рекомендують пасти фірми Лакалут, Пародонтакс, Президент. Однак слід враховувати, що пасти Lacalut Aktiv і President Exclusive містять у своєму складі антисептик, тому чистити зуби ними не рекомендується довше двох тижнів. Виходячи з відгуків, найкращий ефект дає фторовмісна паста від пародонтозу — вона відмінно зміцнює емаль.

Ще одна зубна паста, відгуки про яку переважно позитивні, Пародонтал Актив. Вона має повністю натуральний склад, але при цьому ефективна. Тільки слід враховувати, що результат від паст з повністю натуральним складом буде помітний трохи пізніше, ніж від тих, які містять антисептик, або антибіотик.

Записатися на прийом
Зубні пасти від пародонтозу