Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Зміцнення ясен зубів

Для красивої посмішки важливі не тільки здорові зуби, а й здорові ясна. На сьогодні з проблемами, що стосуються ясен, стикаються 80% людей по всьому світу. Неправильне харчування, недостатня гігієна рота, шкідливі звички — це лише деякі фактори, що негативно впливають на ясна. В сучасних умовах просто необхідний ретельний догляд, який здатний забезпечити максимальне зміцнення ясен зубів.

 

Нехтування правилами гігієни ротової порожнини, відсутність догляду за яснами, шкідливі звички, наявність нелікованих каріозних зубів, інший зубний патології — все це позначається не тільки на здоров'ї зубів, як думає більшість, але і на здоров'я ясен. В результаті, десна набрякають, кровоточать при будь-якому контакті і навіть без нього, запалюються, стають відмінним місцем для розмноження патогенних бактерій. Природно в таких умовах десна не можуть повноцінно виконувати свою функцію, а це загрожує нічим іншим, як втратою зубів.

Але відмовитися від куріння, почати правильно харчуватися, щодня і за будь-яких обставин (і поза домашніх теж) чистити зуби і полоскати рот вранці і ввечері погодиться далеко не кожен. Тому доцільним у такому випадку буде зміцнення ясен зубів. Як вибрати найкращий засіб для зміцнення ясен — читайте далі.

Засіб для зміцнення ясен

Вибирати засіб для зміцнення ясен краще не самостійно, а проконсультувавшись з лікарем. На сучасному фармацевтичному ринку існує безліч товарів, призначених для зміцнення ясен. Серед них різні зубні пасти, мазі, гелі, ополіскувачі.

Професійні зубні пасти, що гарантують зміцнення ясен, часто містять в собі екстракти лікарських рослин, вітаміни, амінокислоти, мінерали, солі, ферменти. Вони зупиняють запальні процеси в ясенній тканині, мають антисептичну дію. Дуже хороший результат дають фторовмісні зубні пасти.

Відмінний результат показують ополіскувачі, якщо, звичайно ж, вони застосовуються комплексно, а не як самостійний засіб. Детальніше про те, чим полоскати рот для зміцнення ясен розповімо нижче.

Чим полоскати рот для зміцнення ясен

Любителів ополіскувачів часто цікавить питання, чим полоскати рот для зміцнення ясен? Для цього існують спеціальні бальзами-ополіскувачі — Лісовий бальзам, зміцнюють ополіскувачі фірми Лакалут, Колгейт, Лістерін.

рекомендують Полоскати рот після чищення зубів, а також після кожного прийому їжі. Не забороняється полоскати ротову порожнину і в разі, якщо відчувається наявність зубного нальоту на зубах, або з метою освіження дихання.

Вираженим зміцнюючим ефектом володіє кора дуба, ромашка, прополіс, шавлія, м'ята. Полоскання рота відварами з цих трав забезпечує зміцнення ясен в домашніх умовах.

Зміцнення і догляд за яснами в домашніх умовах

Отже, як проводити догляд за яснами в домашніх умовах? В першу чергу слід сказати, що догляд за яснами повинен бути комплексним. Крім використання професійних медикаментозних засобів, важливим є застосування натуральних ліків, дія яких спрямована на зміцнення ясен в домашніх умовах.

Чим полоскати рот будинку і які трав'яні відвари дають найкращий ефект, ми вже згадували вище. Крім полоскань, існують і інші засоби. Часто, наприклад, вдаються до використання трав'яних примочок. Хорошим ефектом при використанні в домашніх умовах мають аплікації з соком подорожника, а також з відваром з молодої хвої.

Повноцінний догляд за яснами в домашніх умовах не може обходиться і без масажу ясен. Його можна виконувати як пальцевим методом, так і за допомогою м'якої зубної щітки.

  • ua
  • ru
  • Scroll To Top