Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Запалення ясен: симптоми, ознаки

Симптоми такої хвороби як запалення ясен і зубів складно переплутати з чимось іншим. Кровоточивість, біль при торканні, набряклість і почервоніння — ось що таке запалення ясен. Симптоми можуть проявлятися як разом, так і окремо, і залежати від протяжності захворювання. Якщо у вас виникли перші ознаки запалення ясен, а також ви помітили, що ваші ясна кровоточать лікування необхідно, без лікування хвороба буде прогресувати!

Діагностика запалення ясен

Якщо Ви розібралися з симптомами і впевнені, що присутня запалення, необхідно вжити заходів. Ідеальним варіантом лікування запалених ясен буде візит до фахівця. Діагностика запалення ясен полягає в звичайному огляді в кабінеті стоматолога. Так лікар може виявити супутні симптоми, які Ви й не помічали. Стоматолог робить висновки щодо стану ясен і загального стану пацієнта. Потім призначається лікування.

Як лікувати запалення ясен

Після визначення стадії захворювання стає зрозуміло як вилікувати запалення ясен. Лікування при запаленні ясен підбирається під кожен випадок індивідуально. Якщо діагностовано гінгівіт і болять ясна, то пародонтолог проводить чистку зубів під місцевим анестетиком. Після призначається антисептична терапія. Після зняття гострих симптомів, пломбується весь карієс, що запобігає повторне накопичення бактерій і розвиток рецидиву.

Коли діагноз «пародонтит», лікування запалених ясен спрямоване на відновлення їх функцій. Головна з них – утримувати зуб. Також проводиться видалення зубного каменю і лікування зубів. Якщо є пухлина десни лікування проводиться хірургічним шляхом – резекція ясенних кишень. Потім призначається курс антибіотиків і антисептиків. Для лікування пародонтозу застосовуються ті ж методи, що й для лікування пародонтиту. При необхідності може бути призначено шинування, протезування, лазерна терапія.

Ціни на лікування запалення ясен

Вартість лікування залежить від ступеня занедбаності захворювання. У PerioCenter лояльна цінова політика. В нашій клініці Вам допоможуть вилікувати запалення, не вдаривши по кишені.

З-за повсякденних турбот люди не поспішають звертатися за допомогою. Коли це трапляється, лікарі вже мають справу із запущеною стадією. Ні в якому разі не нехтуйте запаленням ясен! Це може бути ознакою патології розвивається. Пародонтологи Perio Center завжди раді проконсультувати Вас по будь-якому питанню і докладно розповісти як лікувати запалення ясен. Вузька спеціалізація нашого центру надасть потрібну діагностику і лікування, виходячи з Ваших особистих симптомів.

 

  • ua
  • ru
  • Scroll To Top