Як зміцнити ясна народними засобами, в домашніх умовах: огляд засобів
Як зміцнити ясна в домашніх умовах

Як зміцнити ясна в домашніх умовах

Все більше і більше людей щодня стикаються з проблемою кровоточивості ясен і питаннями: «як зміцнити ясна?», «чи можна це зробити в домашніх умовах або потрібно обов’язково йти до пародонтолога?».

Здоров’я відіграє чи не найбільш важливу роль в житті людини. Тому навіть дрібні недуги не варто пускати на самоплив, так як з часом вони перетворюються у величезні проблеми, що тягнуть за собою довге хворобливе і дороге лікування.

Всі ми прекрасно знаємо, що проблеми краще запобігати до їх появи.

Виходячи з цього, дуже важливо знати, як зміцнити ясна в домашніх умовах. Що краще для цього використовувати: фармацевтичні або народні кошти? Навіщо потрібні ополіскувачі, зубні пасти і гелі, чи ефективні вони і в чому полягає їх дія?

Коли необхідне зміцнення ясен?

Коли необхідне зміцнення ясен

Перед тим як починати лікувальні або профілактичні заходи по зміцненню ясен, намагатися використовувати народні засоби в домашніх умовах або витрачати шалені гроші на профілактичне лікування в стоматології, необхідно зрозуміти, чи потрібні вони конкретно вам. Адже часто, навіть спрямовані на благо дії, можуть принести шкоду, якщо з ними перестаратися.

Отже, як же зрозуміти, що вам необхідно зміцнити ясна?

  1. Найголовніша і явна ознака — це кровотечі . Кровоточивість яснен, особливо, коли це не випадкова ранка, а процес, який постійно повторюється, це перший показник того, що є проблема.
  2. Запалення. Ще один фактор, який вказує на те, що вам необхідно зміцнити ясна — це поява запальних процесів.
  3. Зміна кольору ясен. Якщо ваші ясна стали більш червоними або навпаки зблідли і ви бачите явні зовнішні зміни, то це також привід задуматися. Адже зовнішні прояви і є тим що привертає увагу фактором, який безпосередньо говорить про наявність порушень.
  4. Похитування зубів і утворення проміжків. Нещільне прилягання ясен до зубів, поява відстані і простору між зубом і яснами говорить про те, що необхідно вживати заходів для оздоровлення та зміцнення ясен.

Якщо ви все ж зрозуміли, що профілактичні заходи вам необхідні, тепер важливо визначити для себе, як зміцнити ясна, чи можна зробити це в домашніх умовах і які засоби для цього підібрати: народні або аптечні.

Ополіскувач, гель або зубна паста — який засіб найбільш ефективний для зміцнення ясен?

Відповідей на питання «як зміцнити ясна в домашніх умовах?» існує величезна безліч. Сучасна та народна медицина пропонує десятки різноманітних варіантів. Тому кожен зможе підібрати для себе найзручніший, доступний, і головне, дієвий спосіб.

Насамперед розберемо хіміко-фармацевтичні засоби для зміцнення ясен, вони діляться на три основні групи:

  • Ополіскувачі.
  • Гелі.
  • Зубні пасти.

Кожен з цих засобів має певні відмінності, характеристики, плюси і мінуси. Кожне з них легко застосовується в домашніх умовах і не викликає ускладнень у використанні. Іноді досить одного з даних продуктів, в більш важких випадках слід застосовувати всі в комплексі.

ополіскувач для лікування ясен

Ополіскувач для зміцнення ясен.

Перше, про що слід поговорити — це полоскання. Насправді, дуже маленький відсоток людей полощуть рот після чищення зубів з використанням спеціального засобу. І це велика помилка, тому що ополіскувач для зміцнення ясен допомагає не тільки позбутися від кровоточивості але і набагато краще очищає ротову порожнину і допомагає позбутися від неприємного запаху.

Зубна паста для зміцнення ясен.

На противагу попередньому засобу, зубна паста для зміцнення ясен користується певною популярністю, існують навіть досить відомі бренди і виробники. Багато в чому це говорить про те, що даний засіб є ефективним, при цьому його використання набагато зручніше. Якщо у випадку з ополіскувачем вам потрібно спочатку почистити зуби, а потім прополоскати рот, то подібного роду зубна паста дозволяє вам обмежитися однїєю дією і отримати хороший результат.

Гель для зміцнення ясен.

Гелі та мазі подібного спрямування, на жаль, досить маловідомі і не так широко застосовуються, як попередні два засоби. Проте, у них є ряд переваг, що дозволяє навіть краще виконувати покладені на них функції. Гель для зміцнення ясен діє набагато більш тривалий період, ніж зубна паста або ополіскувач. Це пояснюється тим, що на поверхні вони тримаються довше і не змиваються так швидко, що подовжує період їх благотворного впливу. Найчастіше гель наноситься на ясна масажними рухами, що також благотворно впливає і тільки покращує ефект від його використання.

Як і чим зміцнити ясна за допомогою народних засобів?

зміцнення ясен народними засобами

Якщо ви не хочете використовувати дорогі аптечні засоби, у вас алергія на складові ополіскувача або вам незручно використовувати гель, ви ставите питання, як зміцнити ясна інакше? У нас є рішення і для вас. Успішно, легко і безболісно можна зміцнити ясна народними засобами.

Народні засоби заслужили свою популярність завдяки тому, що їх легко приготувати в домашніх умовах, і вони не вимагають великих витрат. Тут також існує кілька способів. Найперше приходить в голову відповідь на питання «як зміцнити ясна народними засобами» це приготування спеціальних відварів і настоянок в домашніх умовах. Їх можна використовувати для полоскання рота або ж наносити на самі ясна. Найкраще для цього служать засоби для зміцнення ясен на основі заспокійливих трав, також відмінно підійде дубова кора і липовий цвіт. Також використовують спиртовмісні речовини, а також сік лимона і подорожника.

Любіть себе і стежте за своїм здоров’ям!

Записатися на прийом
Як зміцнити ясна в домашніх умовах