Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Як лікувати пародонтит народними засобами?

Пародонтит є найчастішим захворюванням пародонту, складаючи близько 90% від усіх захворювань пародонту. Кровоточивість, неприємний гнильний запах з рота, виділення гною — головні скарги, що турбують пацієнта з пародонтитом. Як вилікувати пародонтит? Існує багато різних методів — місцева медикаментозна терапія, хірургічне лікування, ортопедичне, фізіотерапевтичне. Як вилікувати пародонтит знає і народна медицина.

Багато років тому, стоматологія не була настільки розвинена, але наші предки знали, як лікувати пародонтит народними засобами в домашніх умовах. Цінні знання про дію різних рослин допомагали їм зняти запалення, припинити кровоточивість ясен, зміцнити зуби. У цій статті ми поділимося деякими рецептами і розповімо, як лікувати пародонтит народними засобами.

Пародонтит: лікування народними засобами в домашніх умовах

З діагнозом пародонтит лікування народними засобами має безліч переваг, головні з яких — мінімальна вартість і можливість проводити його в домашніх умовах. Завдяки цьому, серед хворих на пародонтит, лікування народними засобами превалює над дорогим лікуванням в стоматологічній клініці.

Ефективно для діагнозу пародонтит лікування в домашніх умовах? В інтернеті можна знайти безліч відгуків пацієнтів, які стверджують, що їм вдалося вилікувати пародонтит саме методами народної медицини. У разі, якщо у хворого легкий, не ускладнений пародонтит, лікування в домашніх умовах — самий оптимальний і ефективний варіант. Він може зайняти більше часу, але вартість такого методу точно не понесе великих витрат.

Отже, як проходить лікування пародонтиту в домашніх умовах? Воно передбачає використання аплікацій, саморобних жуйок, спеціальних сумішей для чищення зубів, полоскання рота різними лікувальними настоями і відварами. Лікування пародонтиту в домашніх умовах не обходиться і без масажу ясен, про способи проведення якого можна довідатися з численних статей, присвячених цій темі.

Лікування пародонтиту в домашніх умовах народними засобами може зайняти у хворого деякий час на приготування «ліки», але зате в натуральності та нешкідливості такого засобу можна не сумніватися.

Як проводять лікування пародонтиту в домашніх умовах народними засобами, розповімо далі.

Народні методи лікування пародонтиту

Домашня медицина включає в себе народні методи лікування пародонтиту місцевого призначення і загального. До місцевих можна віднести полоскання рота відварами і настоями лікарських трав, приготування з них примочок на ясна, використання аплікацій з лікувальних рослин, саморобних сумішей для чищення зубів, а також масаж і жуйки власного приготування.

Загальні народні методи лікування пародонтиту полягають у прийомі всередину різних настоїв і відварів, здатних підвищити імунітет, зміцнити ясна і зуби.

Пародонтит: народні засоби для лікування пародонтиту

Допоможуть вилікувати пародонтит народні кошти. Але слід пам'ятати, що якщо ефект від такого лікування не настає, а перебіг захворювання погіршується, слід звернутися до стоматолога. Найчастіше, тільки у випадку, якщо у хворого легкий, не ускладнений пародонтит, народні засоби доцільні і зможуть вилікувати захворювання.

Жодні відомі народні засоби лікування пародонтиту? Для аплікацій рекомендують використовувати мед, обліпихова олія, бджолиний віск, а також такі лікарські рослини, як мати-й-мачуха, ромашка, звіробій.

Щоб вилікувати пародонтит, потрібно проводити і полоскання. Для цього використовують настої календули, фіалки, хвої, дубової кори, прополісу. Ці рослини здатні не тільки зміцнити ясна і зуби, але і володіють антисептичними властивостями. Хвоя відмінно бореться з кровотечею.

Відомі і народні засоби лікування пародонтиту для прийому всередину. Настої з трироздільної і фіалки, зеленого чаю, дубової кори, муміє підвищують імунітет, який значно знижений при пародонтиті.

  • ua
  • ru
  • Scroll To Top