Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Види професійного чищення зубів

Професійна чистка зубів — процедура, яка активно набирає популярність серед пацієнтів стоматологічних клінік. Вона підходить практично всім, маючи невелике коло протипоказань, які здебільшого зустрічаються рідко. Також проводяться в процесі очищення маніпуляції не викликають больових відчуттів, або ж це легкий дискомфорт, який з легкістю можна перетерпіти.

 

 

Більш того різні види чищення зубів дозволяють підібрати найбільш підходящий метод під кожен конкретний випадок. Способи чищення зубів бувають двох типів: апаратний та ручний. Саме правильно підібраний індивідуально для вас спосіб і метод дозволяють добитися ефекту гігієнічної чистки зубів, фото якої в форматі до та після привертають вашу увагу і здаються практично нереальними.

У чому відмінності різних способів чищення зубів

Професійна чистка зубів, види якої нам доведеться розібрати, це процедура, яка полягає в очищенні зубної поверхні від нальоту за допомогою спеціального пристосування. Саме те, який інструмент використовується, та який ефект виявляється, визначають види чищення зубів.

Сьогодні відомі такі найбільш поширені методи чищення зубів:

 • Технологія хімічного очищення. Такий спосіб гігієнічної чистки був одним з перших і на сьогодні поступово втрачає позиції, поступаючись першістю більш прогресивному чищенню зубів, види яких ми розглянемо нижче. Характеризується хімічний метод тим, що зняття нальоту відбувається за допомогою спеціальної реакції, які безпечні для емалі. Чистка складається з таких етапів:
 1. Покриття зубної поверхні пастою.
 2. Вплив на склад світлом спеціальної лампи, за допомогою якого і починається реакція.
 3. Остаточне видалення залишків нальоту та покриття захисним засобом.
 • Механічний спосіб чищення зубів. Цей метод слід застосовувати після того, як будуть усунені всі наявні захворювання органів ротової порожнини. Це слід зробити для того, щоб реагенти, які використовуються не потрапили на пошкоджені ділянки. Така процедура також проходить поетапно:
 1. Перший крок гігієнічної чистки даним методом — зняття нальоту у важкодоступних місцях та видалення частинок їжі стоматологом за допомогою спеціальних пристосувань.
 2. Очищення з використанням піскоструменевого апарату. Такий метод чищення зубів передбачає використання очищувальних мінеральних речовин, які допомагають більш якісно зняти наліт. Результат після даного способу ви побачите відразу ж після проведення процедури.
 • Ультразвукове очищення. Такий метод є найбільш нешкідливим та безпечним для зубної емалі. Вже з назви ми розуміємо, що вплив проводиться апаратом з ультразвуковими хвилями. Відбувається дроблення каменів в зубах і зняття нальоту. Такий вид гігієнічного очищення можна здійснювати навіть людям з хворобами ясен.

Професійна гігієнічна чистка зубів ручним методом

Вищевказаний механічний тип очищення, він же професійна гігієнічна чистка зубів ручним методом, полягає в тому, що весь процес здійснюється стоматологом вручну. Для цього він використовує спеціальні щіточки та гачки. Однак застосування будь-якого технічного апарату практично виключається.

Для чого проводити гігієнічне очищення вручну, якщо існують спеціальні пристосування? Використовуючи ручні методи чищення зубів лікар може більш ретельно та скрупульозно очистити ті місця, в які апарат просто не може дістати, або де його вплив недостатньо якісний як ручний метод.

Методика проведення професійного апаратного чищення зубів

У більшості випадків використовується саме апаратне чищення зубів. Воно безпечне та нешкідливе, а також має високу ефективність. Найчастіше представлена саме така професійна чистка зубів на фото до та після. Процедура такого типу підходить більшості людей й відрізняється оперативністю та безболісністю проведення.

У чому ж полягає методика проведення професійного чищення зубів?

 • Перший крок — це огляд стоматолога.
 • Другий етап — видалення нальоту. Сам процес полягає в тому, що знімається верхній шар, що огортає зуб. Також апаратна чистка зубів дозволяє роздрібнити камені, особливо це відноситься до ультразвукового методу.
 • Далі — нейлоновою щіточкою прибираються залишки бактеріального нальоту на зубах. Це проводиться для того, щоб корисні речовини, що містяться в слині, могли потрапляти на емаль.
 • Передостання дія — це покриття поверхні зубів спеціальним гелем для зміцнення. У ньому міститься фтор, та його дія спрямована на профілактику появи карієсу.
 • На заключному етапі лікар дає рекомендації щодо подальшого догляду, підбирає засоби гігієни та радить відповідний раціон харчування.

Часто процедура апаратної чищення триває близько півгодини, і вже по закінченню можна побачити бажаний результат, як на фото професійного чищення зубів до та після. Далі, головне дотримуватися рекомендацій по догляду, щоб зберегти його на довгий термін.

Професійна чистка зубів: фото до та після чищення зубів

Коли ви дивитеся на фото, де зображена чищення зубів фото до та після, здається, що такий ефект в реальності неможливо отримати після однієї гігієнічної процедури. Однак це не так. Грамотно проведені маніпуляції фахівцем, що володіє необхідними навичками та досвідом, здивує вас в приємному руслі, і ви безумовно отримаєте бажаний результат.

 • ua
 • ru
 • Scroll To Top