Шинування рухомих зубів при пародонтиті: відгуки, фото, ціни в Києві
Шинування зубів при пародонтиті

Шинування зубів при пародонтиті

Шинування зубів при пародонтиті — один з найбільш ефективних методів усунення їх надмірної рухливості. Процедура дозволяє зберегти власні зуби, зміцнити їх і позбутися від патологічних процесів в тканинах пародонту. Робиться шинування зубів за допомогою скловолоконної стрічки або араміду. Обидва матеріали довговічні та не вступають в реакцію при контакті з їжею, слиною. Шинування зубів при пародонтиті використовується в комплексі з іншими методами лікування захворювання.

Згідно відгуків пацієнтів, процедура не доставляє дискомфорту. Як виглядають зуби після шинування при пародонтиті ви можете побачити на фото. Виконати таку маніпуляцію можна в нашій клініці в Києві у досвідчених стоматологів за оптимальною ціною.

Шинування рухомих зубів, що це таке?

Методика часто використовується у пацієнтів, які страждають середнім або тяжким ступенем пародонтиту (uk/parodontit.html). Тому стоматологи часто чують від пацієнтів питання: шинування рухомих зубів — що це таке та навіщо виконується.

Процедура є нетравматичною та досить ефективною. Вона дає можливість уникнути втрати зубів, зміцнити їх та уповільнити атрофію кісткових тканин. Шинування рухомих зубів показано пацієнтам у таких випадках:

  • пародонтит
  • кровоточивість ясен
  • значне витончення тканин пародонту, оголення коренів зубів
  • деформація зубного ряду
  • утворення виражених зубоясенних кишень
  • анатомічні деформації зубного ряду

Виконується шинування рухомих зубів за допомогою ретейнерів. Вони бувають знімними та незнімними. Останні є більш ефективними, так як надійно фіксують зуби та зберігають їх стан постійно. Підбір матеріалу здійснюється індивідуально для кожного пацієнта. При цьому обов’язково використовується біосумісний матеріал, за кольором повторює тон емалі.

Для фіксації рухомих зубів при пародонтиті використовується стрічка скловолокна або спеціальна поліетиленова нитка. Вона закріплюється на жувальних поверхнях і робить зуби зчепленими між собою. При цьому такі нитки не ускладнюють виконання гігієнічних маніпуляцій та забезпечують збереження результату протягом декількох років.

Як робиться шинування рухомих зубів скловолоконною стрічкою

Процедура виконується амбулаторно. Як робиться шинування зубів? Це досить проста процедура, яка може виконуватися в день постановки діагнозу. Для шинування зубів скловолоконною стрічкою спочатку на внутрішніх поверхнях робляться невеликі борозни. У них закладається нитка та фіксується світловим композитом. Останній підбирається в тон емалі.

В результаті шинування зубів скловолоконної стрічкою дозволяє надійно зафіксувати їх і залишити композит непомітним для оточуючих. Судячи з фото у відгуках пацієнтів шинування не порушує естетику посмішки, а зубний ряд залишається нерухомим. Стрічка не ускладнює виконання щоденного догляду. Іноді шинування рухомих зубів скловолоконною стрічкою використовується для відновлення втраченої коронки та є альтернативою протезування.

Ефективність такої процедури досить висока, проте вона залежить від стадії занедбаності патологічних змін. При помірному розхитування зубів вдається забезпечити їм надійну фіксацію, обмежити амплітуду рухів та уникнути прогресування атрофії.

Тривалість носіння ретейнерів визначається індивідуально. Нерідко нитки встановлюються назавжди. Якщо відбувається пошкодження стрічки, слід якомога швидше звернутися до стоматолога для виконання її заміни.

Фото шинування зубів при пародонтиті

Почувши про виконання такої процедури, пацієнти цікавляться про естетичну складову. При шинуванні зубів фото демонструють, що скловолоконна стрічка та композитна суміш залишаються непомітними для оточуючих, бо розміщуються на внутрішній поверхні коронок. Саме з цією метою стоматолог підбирає композит в тон зубної емалі пацієнта.

Після шинування зубів фото також показують, що стрічка гарантує надійну фіксацію зубного ряду. Тому ризик подальшого розхитування при пародонтиті та рецидиву патології зводиться до нуля.

Шинування зубів. Від чого залежить ціна шинування в Києві

На шинування зубів ціна визначається індивідуально після огляду та установки діагнозу. На неї впливає ступінь розхитування, тип матеріалу та кількість коронок, які необхідно зафіксувати. Тому, на шинування зубів ціну в Києві дізнатися остаточно ви можете безпосередньо в клініці.

У нашому медичному центрі процедура виконується з використанням сучасних біосумісних матеріалів. Ціна шинування рухомих зубів також визначається в залежності від того, яка кількість коронок потрібно зафіксувати. Як показує практика, установка стрічки на більшу кількість зубів дозволяє уповільнити атрофію кісткових структур та уникнути розхитування сусідніх коронок.

Якщо ви хочете дізнатися на шинування рухомих зубів ціну — записуйтеся на консультацію до стоматологів в нашу клініку в Києві. Фахівець проведе ретельний огляд, встановить ступінь рухливості та визначить конкретну ціну послуги.

Шинування зубів, відгуки пацієнтів

Після виконання шинування зубів відгуки пацієнтів про процедуру позитивні. Як правило, відзначається зменшення рухливості коронок та їх фіксація. Естетика зубного ряду при цьому не страждає. Згідно з відгуками, після шинування зубів період звикання становить до 2 тижнів. У цей час можлива присутність відчуття незначної стягнутості, яке швидко зникає.

Також у відгуках пацієнти стверджують,що після маніпуляції догляд за ротовою порожниною залишається неважким. В окремих випадках за ретейнерами можуть залишатися шматочки їжі, які легко усунути за допомогою спеціальної щіточки.

Клієнти, які зробили шинування зубів в Києві в нашій клініці, теж залишають позитивні відгуки. Вони помічають поліпшення стану зубного ряду, а використання якісних матеріалів забезпечує надійну фіксацію на тривалий період за прийнятними цінами.

Записатися на прийом
Шинування зубів при пародонтиті