Шинування зубів при пародонтиті та пародонтозі: фото, відгуки
Шинування при захворюваннях пародонту

Шинування при захворюваннях пародонту

Шинування при захворюваннях пародонту потрібно для того, щоб надійно зміцнити зуби та попередити їх подальше випадіння. За допомогою нього можна зберегти навіть ті зуби, які вже почали розхитуватися. Особливо важлива ця процедура при пародонтиті, оскільки утворюються ясенні кишені та запальні захворювання сприяють втраті одного або декількох зубів.

У сучасній пародонтології шинування зубів при захворюваннях пародонту є одним з методів лікування рухливості зубів.

При шинуванні особливими ортопедичними апаратами з’єднують кілька зубів, щоб зменшити їх рухливість та перерозподілити виникають при жуванні навантаження. Що таке апарати в пародонтології для шинування? На фото в літературі та на сторінках спеціалізованих сайтів Києва видно, що це тимчасові або постійні конструкції, знімні та незнімні. У Києві, при хворобах в області пародонтології, шинування Ви можете провести в сучасних клініках апаратами, які відповідають таким вимогам:

 • міцні;
 • добре амортизують;
 • не порушують прикус;
 • не викликають неприємних відчуттів при жуванні;
 • мають безпечні кромки;
 • забезпечують постійну відстань між зубами;
 • не заважають лікуванню;
 • естетичні;
 • не порушують вимову;
 • стійкі до кислого середовища.

Шинування зубів при пародонтиті та пародонтозі

Що таке шинування зубів при пародонтозі та в чому його переваги? У багатьох випадках стоматолог рекомендує саме цю процедуру, а не протезування чи коронацію.

Найважливіші переваги шинування зубів при пародонтиті та пародонтозі:

 1. Демократична вартість.
 2. Нема потреби сточувати зуб.
 3. Мінімізується ризик карієсу.
 4. Шинування зубів при пародонтиті дозволяє проводити лікувальні маніпуляції при очищенні кишень.
 5. Відсутність болю після того, як закінчиться дія препаратів, які використовувалися для місцевого знеболювання.
 6. Дозволяє коригувати прикус.
 7. Знижує ризик атрофії кісткових тканин.

Що таке шинування зубів при пародонтозі та кому його показано? Шинування — кращий вихід в наступних випадках:

 1. Внаслідок пошкодження тканин (діагностований пародонтоз).
 2. На тлі запалення та травм м’яких тканин виникає пародонтит.
 3. Виникла рухливість одного або групи зубів. Шинування краще проводити на ранній стадії хвороби.
 4. При пародонтозі є зубні відкладення.
 5. При запущеній формі пародонтиту оголилися зубні корені.
 6. Наслідком патологій пародонту стали ясенні кишені.
 7. Потрібна максимальна нерухомість зубів після оперативного втручання.

Постійне та тимчасове шинування при захворюваннях пародонту: фото видів шинування

Що собою являє тимчасове шинування при захворюваннях пародонту? Тимчасові апарати можна накласти на кілька місяців. З їх допомогою знижується рухливість зубів, тканини заживають швидше, хірургічне та терапевтичне лікування більш ефективне. Як виглядає тимчасове шинування зубів на фото, а також відгуки можна побачити на сайтах спеціалізованих клінік. Також тимчасове шинування при захворюваннях пародонту дозволяє зберегти здорові або вже вилікувані зуби в період підготовки до встановлення протезів. В цьому випадку в ролі шини можна використовувати дротові та пластмасові конструкції, іммедіат-протези. Важливо й те, що якісне та косметичне шинування зубів (фото це підтверджує), дозволяє знижувати психологічне напруження пацієнтів, які відчувають страх та занепокоєння після втрати одного або декількох зубів.

Постійне шинування, так само як і протезування, іммобілізують рухливі зуби на тривалий період. Воно надійно вирішує проблеми, пов’язані з хворобами зубів. У багатьох клініках Києва проводиться естетичне шинування зубів, фото та відгуки клієнтів про процедуру ви можете подивитися на сайтах медичних установ.

Шинування зубів в Києві: відгуки пацієнтів

Шинування зубів в Києві проводиться в багатьох клініках, тому до вибору потрібно ставитися виважено, орієнтуючись на вартість послуг, а також на результативність операцій, та відгуки. Тому важливо ознайомитися з тим, які при проведеному шинуванні зубів відгуки клієнтів. Судячи з відгуків: якість послуг визначається не тільки вартістю, але й високою кваліфікацією лікарів-стоматологів, сучасним обладнанням та матеріалами, які використовуються. Крім того, робота клініки повинна бути побудована так, що Ви не втрачаєте час в черзі, також бажано, щоб всі дослідження проводилися на місці. Коли дотримані всі перераховані вище фактори при шинуванні зубів відгуки незмінно позитивні. Ще одна перевага — шинування зубів в Києві не є дуже дорогою послугою. Проводиться шинування зубів в Києві під місцевою анестезією сучасними знімними та незнімними конструкціями. Яку конструкцію вибрати — вирішує лікар, виходячи з особливостей будови органів ротової порожнини та вирішуються за допомогою шинування завдань.

Записатися на прийом
Шинування при захворюваннях пародонту