Щілини між зубів: що робити, як прибрати щілину між передніми зубами, ціна
Щілини між зубів

Щілини між зубів

Коли ми бачимо щілини між зубів у дитини, це здається досить симпатичним, але для дорослої людини зазор між зубами часто виглядає не дуже добре з естетичної точки зору і так хочеться його прибрати.

Щілини між зубів мають назву. Так щілина між передніми зубами називається діастема, а між іншими зубами — трьома. Що робити в таких випадках? Скільки коштує процедура усунення зубної щілини? Давайте ж розглянемо ці питання детальніше.

З’явилася щілина між передніми зубами?

У вас з’явилася щілина між зубами? У першу чергу потрібно з’ясувати причину цього явища, а потім визначитися, що робити.

Щілини між зубами можуть з’явитися з різних причин, серед яких:

  •  спадкова схильність;
  •  занадто низько розташована вуздечка верхньої губи;
  •  наявність зачатка зуба між передніми зубами;
  •  занадто розвинена кісткова перегородка в місці щербини;
  •  видалені зуби по сусідству;
  •  пародонтит.

Але досить часто, якщо з’явилася щілина між зубами, це говорить про наявність пародонтиту. Зуб утримується в кістки за допомогою пародонтальної зв’язки, її товщина в середньому 0,2-0,25 мм. В зв’язку з тим, що між двома твердими структурами — кісткою і коренем зуба є зв’язка, у зубів присутня фізіологічна рухливість. Але при пародонтиті має місце патологічна рухливість, яка виникає внаслідок ураження (розсмоктування) кістки навколо кореня зуба. І якщо не лікувати пародонтит, ціна цього може виявитися занадто високою — зуби можуть почати сильно хитатися і навіть випадати.

А ось щілина між передніми зубами — явище досить часте не викликане патологічними станами. Хоча той же пародонтит теж може бути причиною того, що з’явилася щілина. У будь-якому випадку багато «володарів» щілини між передніми зубами мріють позбутися неї і хочуть знати, що робити для цього й ціну процедури «позбавлення» від щілини.

Щілини між зубами, що робити?

Якщо у вас щілини між зубами, що робити? Якщо вони фізіологічні, не призводять до дискомфорту і це влаштовує вас з естетичної точки зору, можна не робити нічого. Або ж, можна усунути щербини за допомогою хірургічного втручання або ортодонтологічного лікування.

Але що якщо у вас з’явилися і збільшуються щілини між зубами? Що робити в цьому випадку? Якщо разом з цим є кровотеча з ясен, набряк і хитання зубів — швидше за все це пародонтит і хвороба необхідно терміново лікувати.

Як прибрати щілину між передніми зубами

Багато власників трем і діастем задаються питаннями, як прибрати щілину між зубами і скільки коштує подібна корекція. Відповісти на нього можна лише знаючи вашу конкретну ситуацію. Стоматолог обов’язково вислухає ваші питання, проведе обстеження і розповість, що робити.

Він розповість, як прибрати щілину між передніми зубами. При наявності природної щілини між передніми верхніми різцями, можна поставити вініри, провести висічення междурезцевої сполучної тканини або застосувати інші методи. Він також може усунути треми і розкаже як. Прибрати щілини між зубами в цьому випадку допоможуть брекет-системи, капи та інші ортодонтологічні методи.

Причиною появи занадто великих відстаней між зубами є пародонтоз, то, щоб прибрати щілину між зубами, потрібно лікувати це захворювання.

Скільки коштує прибрати щілину між зубами (ціна)

Ви напевно хочете знати, скільки коштує прибрати щілину між зубами? Але тут складно відповісти однозначно. Треба враховувати особливості ваших зубів і методи усунення проблеми, які будуть обрані.

Так, щоб прибрати щілину між передніми зубами, ціна буде відрізнятися в залежності від того, виділіть ви вініри або хірургічне рішення. Ви можете зателефонувати в наш центр і дізнатися всі нюанси того, скільки варто прибрати щілина між зубами. Або ж ви можете прийти на прийом до нашого фахівця і розповісти, що, наприклад, хочете прибрати щілину між передніми зубами. Ціна буде сформована прозоро, і доктор розповість про всіх її складових, перш ніж приступити до реконструкції.

Дзвоніть і питайте ціни на наші послуги! Приходьте і дізнавайтеся, скільки коштує позбутися того чи іншого дефекту.

Записатися на прийом
Щілини між зубів