Ультразвукова чистка зубів: ціна в Києві на чистку зубів ультразвуком
Професійна ультразвукова чистка зубів

Професійна ультразвукова чистка зубів

Професійна ультразвукова чистка зубів — це відмінний спосіб додати вашій посмішці свіжість та блиск. Відгуки сотень людей, які скористалися цією послугою, говорять про те, що професійна ультразвукова чистка зубів дійсно дієвий метод підкоригувати гігієну ротової порожнини, подарувати собі відчуття чистоти та свіжості.

Ціни на таку процедуру в Києві навряд чи можна назвати такими, що кусаються. Вони є цілком прийнятними для більшості, що також сприяє все більшої популярності такої послуги як ультразвукова чистка зубів.

Навіщо потрібна чистка зубів ультразвуком: показання

Всі ми хочемо мати гарні та здорові зуби. Для цього необхідно приділяти особливу увагу гігієні. На жаль, не завжди достатньо звичайних методів, що застосовуються в домашніх умовах. У таких випадках приходить на допомогу професійна ультразвукова чистка зубів.

Яка мета її застосування?

 • ► Чищення зубів ультразвуком дозволяє провести максимально ретельне усунення нальоту, який може накопичуватися в важкодоступних для звичайної щітки місцях.
 • ► Вдається освітлити коронки завдяки тому, що проф чистка зубів ультразвуком позбавляє від пігментованого шару.
 • ► Крім цього, таким нехитрим способом можна видалити наліт м’якого типу.

Чистка ультразвуком зубів допомагає зберегти білизну, красивий та здоровий вигляд вашої посмішки, а також вона є чудовим профілактичним засобом, що зменшує ризик утворення різних хвороб та захворювання органів порожнини рота.

Переваги чистки ультразвуком зубів

 •  Дана процедура абсолютно не шкодить зубній емалі.
 •  Професійне чищення ультразвуком зубів дозволяє провести глибоке та ретельне очищення.
 •  Володіє відбілюючим ефектом.
 •  Після здійснення професійної чистки зубів ультразвуком можна розглянути наявність навіть найдрібніших патологій на тілі зуба.
 •  Проводиться дуже швидко, часто вистачає одного прийому у лікаря, і не вимагає тривалої та особливої підготовки.
 •  Проф чистка зубів ультразвуком не викликає больових відчуттів.
 •  Може проводитися паралельно практично з кожним іншим способом очищення.
 •  Адекватна вартість чистки зубів ультразвуком, ціна є доступною та не б’є по кишені.
ультразвукова чистка зубів до і після

Проф чистка зубів ультразвуком: етапи чистки

Процедура проводитися досить оперативно, що говорить про її простоту. Особлива підготовка не передбачає будь-яких тривалих і складних дій. Все можна здійснити протягом одного прийому у стоматолога.

 1. Проф чистка зубів ультразвуком починається з огляду, на якому лікар повинен оцінити необхідність проведення процедури та підібрати найбільш слушний спосіб очищення.
 2. Після чого проводиться сама проф чистка зубів ультразвуком.
 3. Далі зуби ретельно поліруються.
 4. На заключному етапі зубний ряд покривають спеціальною фторуючою речовиною для зміцнення зубної емалі.

Ультразвукова чистка зубів: відгуки про процедуру

чистка зубів ультразвуком до і після

Звичайно ж, при виборі тієї чи іншої послуги, в тому числі ультразвукової чистки зубів, відгуки відіграють велику роль, особливо, якщо ви вперше наважуєтесь на ту чи іншу процедуру.

Найчастіше, ультразвукова чистка зубів відгуки має позитивні та дає хороший результат у багатьох пацієнтів.

Однак, все ж, підбирати очищення, неважливо за допомогою якого методу, вам повинен стоматолог після ретельного огляду та відповідно до індивідуальних особливостей. Тоді після проведення чистки зубів ультразвуком відгуки інших клієнтів та ваш особистий досвід будуть відповідати, а сама послуга, безумовно, порадує вас результатом.

Чищення зубів ультразвуком в Києві: ціна чистки

Якщо ви все ще не знайшли клініку, в якій хотіли б здійснити чистку зубів ультразвуком в Києві, пропонуємо вам звернутися до послуг центру пародонтології «Perio Center». У нас ви отримаєте тільки сервіс високої якості за прийнятними цінами в Києві, і ми відповідаємо за результат нашої роботи.

Що стосується цін в Києві, то на таку процедуру як чищення зубів ультразвуком, ціна залежить від клініки, кваліфікації лікаря, обладнання, яке використовується та багатьох інших факторів.

Попри те, що чистку зубів ультразвуком в Києві проводять десятки клінік, ми впевнені, що перейшовши до нас одного разу, ви станете нашими постійними клієнтами.

Наші фахівці якісно та ретельно проведуть чистку зубів ультразвуком, ціна якої вас приємно здивує, а результат буде радувати вас протягом дуже довгого часу. Адже ми дійсно хочемо, щоб ви були здоровими, красивими та задоволеними.

Записатися на прийом
Професійна ультразвукова чистка зубів