Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Плазмоліфтинг ясен

Якщо про плазмоліфтинг в косметології ще чули, то про те, що таке плазмоліфтинг ясен, знають одиниці. Дана процедура з'явилася в стоматології досить нещодавно, але вже користується величезною популярністю серед пацієнтів. Плазмоліфтинг ясен — це ін'єкційне введення в ясенну тканину плазму пацієнта, внаслідок чого стимулюються процеси регенерації.

 

Дана процедура показана у випадках запально-атрофічних захворювань порожнини рота (гінгівіт, пародонтит, пародонтоз), для прискорення процесу загоєння після оперативного втручання, а також з метою профілактики.

Детальніше дізнатися, що таке плазмоліфтинг ясен, як він здійснюється, якими плюсами і мінусами володіє можна дізнатися з відгуків пацієнтів, з якими ознайомимося в даній статті. Також далі Ви зможете побачити фото результатів до і після плазмоліфтингу, дізнатися орієнтовні ціни на процедуру.

Плазмоліфтинг ясен, відгуки про результати

Чи ефективний плазмоліфтинг ясен? Відгуки пацієнтів містять як плюси, так і мінуси, проте в більшості випадків є тільки позитивними.

Плазмоліфтинг ясен, відгуки позитивні
У своїх відгуках пацієнти виділяють безпеку і швидкість такої процедури, як плазмоліфтинг. Результати (фото далі) вражаючі і помітні вже після першої процедури. Зникає кровоточивість ясен, неприємний запах з рота, зменшується рухливість зубів, загоюються виразки і рани, прискорюється процес приживлення імплантатів.

Плазмоліфтинг ясен, негативні відгуки
Дуже рідко можна побачити негативні відгуки про дану процедуру. Деякі пацієнти виділяють серед мінусів плазмоліфтинг ясен — високу ціну, наявність протипоказань (гепатит, ВІЛ, цукровий діабет, онкологічні захворювання, захворювання крові та ендокринної системи). Також пацієнтам не подобається, що далеко не у всіх клініках доступний плазмоліфтінг. Результати до і після можна буде побачити далі.

Плазмоліфтинг ясен, фото до і після процедури

Більшість відгуків запевняє в ефективності такої процедури, як плазмоліфтинг ясен. Фото до і після проведення процедури показують значні зміни — десна набуває здоровий колір, поліпшується консистенція, припиняється кровоточивість. Також багато пацієнтів, які страждають галітозом, запевняють що їм забути про цю проблему допоміг саме плазмоліфтинг ясен. Фото до і після процедури радують і пацієнтів, що скаржаться на рухливість зубів — вона значно зменшується, а далі і взагалі не турбує пацієнта.

Якщо вам цікаві результати, відгуки такої процедури, як плазмоліфтинг ясен, — фото можна побачити нижче, а також знайти на сайтах стоматологічних клінік.

Плазмоліфтинг ясен, ціна послуги

Єдине, що бентежить пацієнтів у такій процедурі, як плазмоліфтинг ясен — ціна. Незалежно від клініки, вона є порівняно високою. В середньому, ціна у різних містах України коливається в діапазоні від 1 000 грн. до 2 500 грн за одну щелепу. Це ціна за одну процедуру плазмоліфтингу, яких для максимального результату потрібно хоча б 4.

На плазмоліфтинг ясен ціна в деяких клініках може досягати 5 000 грн. і навіть більше за одну процедуру. Однак, прочитавши відгуки і подивившись фото результатів до і після, можна переконатися в тому, що воно того варто!

  • ua
  • ru
  • Scroll To Top