Остеогінгівопластика — що це за процедура -
Остеогінгівопластика — що це за процедура

Остеогінгівопластика — що це за процедура

Серед стоматологічних процедур зустрічається остеогінгівопластика, що це та яка її роль розберемося більш детально.

Стоматологія розвивається з кожним днем, тому перелік процедур, які спрямовані на відновлення або корекцію естетичних і функціональних параметрів все більше. Серед безлічі складних професійних назв буває нелегко розібратися, що це за процедура.

Остеогінгівопластика — це щелепно-лицьова операція, яка дозволяє виправити ясенний край, відновити його естетичну та функціональну складову.

Крім того, можна сказати про остеогінгівопластику, що це клаптева операція, проведення якої здійснюється з метою закриття відшарування ясен, а також оголених коренів зуба. Операція проходить із застосуванням засобів, які запускають процес регенерації кісткових тканин пародонту.

Показання до проведення остеогінгівопластики

Як і будь-яка процедура свої причини для проведення має і остеогінгівопластика, показання охоплюють перелік захворювань пародонту.

 • Показаннями до проведення остеогінгівопластикі є такі захворювання як:
  • Гінгівіт.
  • Гіпертрофічний гінгівіт.
  • Карієс.
  • Хронічний періодонтит.Ці захворювання супроводжуються запальним процесом м’яких тканин, під час якого вони руйнуються. Для того, щоб відновити естетику та повернути яснам їх функціональність застосовується остеогінгівопластика, показання для проведення цієї операції визначає фахівець.Незважаючи на те, що показаннями до проведення остеогінгівопластикі є самі захворювання, проведення операції не завжди можна призначати відразу.Якщо пацієнту необхідна остеогінгівопластика, показання для її проведення повинні включати і сам діагноз, і стадію його лікування. Цю процедуру можна проводити:
  • Через 1 або 3 місяці після ремісії.
  • У період усунення пародонтальних кишень.
  • Паралельно з базовим лікуванням.Фахівці та пацієнти підтверджують, що ця операція дозволяє досягти хороших результатів. Особливо добре процедура себе проявила при лікуванні пародонтиту 2-й та 3-го ступеня.

Переваги операції остеогінгівопластика

Остеогінгівопластика має свої переваги. Одне з яких — це значне зниження травматичності, в порівнянні з іншими хірургічними втручаннями.

Процедура передбачає вживлення імплантів, висока біологічна активність яких сприяє швидкому загоєнню. Крім того, така процедура здатна пригальмувати деструкцію кісткових тканин та домогтися регенерації втрачених структур — оскільки вона включає використання остеопластичних матеріалів та спеціальних мембран.

Матеріал, який використовується для виготовлення імплантів, володіє гіпоалергенністю та хорошою пористістю, яка сприяє швидкому проростанню.

Але для того, щоб остеогінгівопластика пройшла добре, і Ви отримали бажаний результат, зверніться в стоматологічний центр, який має в своєму розпорядженні високопрофесійних фахівців та сучасне технічне оснащення.

Записатися на прийом
Остеогінгівопластика — що це за процедура