Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Ополіскувач для порожнини рота

Навіщо потрібен ополіскувач для порожнини рота? Вони є необхідним засобом гігієни, не поступаються за важливістю зубних паст для чищення зубів. Ополіскувачі для порожнини рота допомагають зміцнити ясна і зуби, зменшити кровоточивість, запальні явища, регулюють чутливість зубів і ясен, знезаражують ротову порожнину, освіжають подих.

На сьогодні нам пропонують різноманітні ополіскувачі для порожнини рота. Який саме ополіскувач для зубів обрати і якою буде найефективнішим розповімо в цій статті.

Ополіскувач для чутливих зубів

Особлива чутливість зубів — проблема, з якої хоча б раз у житті стикався кожен. Потерпіти день її ще можна, але коли чутливість турбує протягом декількох днів, або навіть тижнів, без лікарських засобів не обійтися. Тут на допомогу приходить ополіскувач для зубів.

Сьогодні на ринку можна знайти спеціальний ополіскувач для чутливих зубів. Принцип його дії полягає в утворенні спеціальної захисної плівки на зубах і яснах, яка робить їх менш сприйнятливими до дії зовнішніх подразників, тим самим знижуючи чутливість.  Найбільш популярним, враховуючи відгуки користувачів, є ополіскувач для чутливих зубів таких фірм, як LACALUT, LISTERINE, Parodontax, PRESIDENT, Лісовий бальзам, ELMEX.

Як вибрати ополіскувач для рота?

Перед тим, як вибрати ополіскувач для рота, слід ретельно ознайомитися з відгуками покупців, думкою фахівців. Ні в якому разі не можна вірити одній тільки рекламі — найчастіше широко розрекламовані засоби не дають бажаного ефекту.

Також частою помилкою є те, що чим дорожче ополіскувач, тим він краще. На сучасному ринку існує багато ефективних ополіскувачів, ціна яких майже смішна.

Також перед тим, як вибрати ополіскувач для рота, слід відповісти на питання — яким ефектом він повинен володіти? Деякі хочуть вирішити за допомогою ополіскувач для ротової порожнини проблему неприємного запаху, деякі — знизити чутливість зубів і ясен, припинити їх кровоточивість, позбутися від запальних явищ.

Ще одним важливим питанням при виборі ополіскувач для порожнини рота є його склад. Деякі пацієнти є прихильниками всього натурального і не бажають бачити в своєму ополіскувачі що-небудь, крім екстрактів лікарських рослин.

Який ополіскувач для рота і зубів краще?

На питання який ополіскувач для зубів краще, відповісти складно, так як у кожного знайдуться свої переваги і недоліки. Щоб вирішити це питання для себе, потрібно не тільки ознайомитися з відгуками користувачів, але і перевірити не один ополіскувач на своїх зубах.

Підказати, який ополіскувач для зубів краще і який варто вибрати, зможе і досвідчений фахівець, а ще краще — ваш лікуючий стоматолог, який знає особливості ваших зубів і ясен.

Ополіскувач для рота — який краще при особливій чутливості зубів і ясен?

При проблемі чутливості відгуки користувачів рекомендують ополіскувачі ELMEX «Сенситів плюс», LACALUT «Сенситів», «Лісовий бальзам». Вони не тільки знижують чутливість, але і знімають запальні явища, борються з утворенням зубного каменю, зміцнюють зубну емаль.

Ополіскувач для порожнини рота — який краще при проблему неприємного запаху?

При галітозі потрібно вибирати серед таких ополіскувачів для порожнини рота, як GUM HaliControl, HALITA Kin Gingival, Meridol Halitosis, Lacalut Flora. Всі вони ефективні, але суттєво відрізняються в ціні. Принцип їх дії полягає у перешкоджанні розмноженню мікроорганізмів, а також уповільнення виділення мікроорганізмами сірчаних сполук, які і є джерелом неприємного запаху.

Ополіскувач для рота — який краще при запаленні ясен?

По відгуках покупців кращими протизапальними ополіскувачі для порожнини рота є Lacalut Аktiv, PresidentПрофи, Колгейт Плакс, SplatComplete, Лісовий Бальзам.

Ополіскувач для порожнини рота, відгуки

Важливі, вибираючи ополіскувач для рота, відгуки споживачів. Вони вказують не тільки на переваги, але і недоліки кошти. Який найкращий ополіскувач для рота? Відгуки переважно позитивні про споліскувачах «Лісовий бальзам». Багатьох покупців приваблює їх повністю натуральний склад, оптимальна ціна і при цьому висока ефективність. Також хороші відгуки про споліскувачах ELMEX, LISTERINE.

Отже, одним з найважливіших гігієнічних засобів є ополіскувач для рота. Відгуки споживачів, а також думку фахівців допоможуть вибрати той ополіскувач, який буде найбільш підходящим саме у вашому випадку.

  • ua
  • ru
  • Scroll To Top