Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Оголення коренів зубів і шийки зуба

Досить часто буває, що десна «відходить» і оголюються частини зуба, які повинні бути приховані. Так оголення шийки зуба можна вважати досить поширеною аномалією, яка виникає при захворюваннях ясен. Причина такого «поведінки» ясен може бути у наявності пародонтиту. Ще більш небезпечна ознака цього захворювання оголення коренів зубів і не лікувати відшарування десни дуже небезпечно.

Пародонтальна кишеня

Коли відбувається оголення шийки або кореня зуба, як правило, десна перестає щільно прилягати до зуба — з'являється пародонтальну кишеню. Якщо пародонтальна кишеня менше 3 міліметрів, звичайних щоденних гігієнічних процедур достатньо, щоб його очистити. Але коли пародонтальна кишеня стає занадто глибоким, в його порожнині починає накопичуватися наліт, що призводить до виникнення запальних процесів і відшарування десни.

Оголення коренів зубів, лікування

Якщо ви не звернули уваги на те, що десна відійшла, шийка зуба опинилася «на поверхні» і дали процесу посилитися, може виникнути оголення коренів зубів. Лікування цього явища треба проводити негайно, тому що воно може стати причиною чутливості емалі, карієсу кореня й інших проблем.

Можливо навіть випадання зубів, яке може спровокувати оголений корінь зуба. Лікування може включати: видалення зубного каменю; пломбування, при якому оголена частина зуба ховається; встановлення вінірів та інші методи, що допомагають усунути оголення коренів зубів. Лікування також може бути хірургічним.

В цьому випадку зазвичай проводиться клаптева хірургія десни і усувається пародонтальну кишеню. Якщо у вас проблема під назвою: «оголений корінь зуба, лікування треба підбирати індивідуально, з урахуванням всіх ваших стоматологічних проблем.

Десна відійшла від зуба, лікування

Якщо десна відійшла від зуба — це сигнал, що вам пора на прийом до стоматолога. Коли ясна відшарувалася від зуба і втратила тонус, треба зробити рентген і подивитися, наскільки сильно вона відшарувалася і постраждали тканини ясен і зуба. Фахівці нашого центру допоможуть вам з'ясувати причини, чому десна відійшла від зуба, лікування при цьому буде найбільш дієвим.

Ми пропонуємо комплекс сучасних методів, які дозволяють ефективно лікувати захворювання, при яких десна відшарувалася від зуба. В нормальному стані корінь і шийка зуба закриті десною, і ми допоможемо вам вирішити ситуацію, коли десна відійшла від зуба. Лікування пародонтиту повинно бути своєчасним. Це полегшить завдання і прискорить одужання.

  • ua
  • ru
  • Scroll To Top