Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Навіщо потрібна професійна чистка зубів у стоматолога

В останні роки особливою популярністю почала користуватися професійна чистка зубів у стоматолога. Все більше людей хочуть скористатися даною послугою, й на сьогодні важко знайти клініку, в якій професійна чистка зубів не здійснюється.

Навіщо потрібна професійна чистка зубів?

Многие делают ее чисто из эстетических соображений, хотя данная процедура оказывает благотворное влияние не только на внешний вид вашей улыбки, но и на гигиену и общее состояние здоровья.

Так все-таки, зачем нужна профессиональная чистка зубов? Каким образом проходит профессиональная чистка зубов у стоматолога, и из каких этапов состоит? Какая цена данной услуги? И как часто можно делать профессиональную чистку зубов? Данные аспекты мы осветим далее.

Як проходить професійна чистка зубів: етапи процедури

Професійне чищення зубів, етапи якої нам належить розглянути, спрямована на приведення гігієни порожнини рота до стану, близького до ідеалу. Вона проводиться, щоб утворившийся наліт та зубний камені можна було безболісно усунути на початкових етапах їх появи. Завдяки цьому можна уникнути появи різних проблем органів ротової порожнини.

Як проходить професійна чистка зубів? Подібна послуга здійснюється декількома способами, наприклад:

 • Усунення зубного нальоту за допомогою використання технології Air-flow.
 • Професійне чищення зубів за допомогою лазерного впливу.
 • Ультразвукове усунення нальоту та очищення зубного ряду.

Хоча професійна чистка зубів у стоматолога здійснюється декількома способами, порядок, та те як саме проходить професійна чистка зубів, досить схожа у всіх випадках. Вона складається з декількох основних досить нескладних дій.

Професійне чищення зубів, етапи:

 1. Початковий етап — це, звичайно ж, огляд стоматолога. Завдяки чому лікар дає оцінку стану ваших зубів та порожнини рота в цілому, пояснюючи, навіщо потрібна професійна чистка зубів саме вам, або ви в ній не потребуєте.
 2. Далі, при необхідності здійснення чистки, лікар підбирає відповідний конкретно вам метод, та проводиться очищення.
 3. По завершенню етапу очищення зуби ретельно поліруються.
 4. На заключному етапі зубний ряд покривають спеціальною фторуючою речовиною для зміцнення зубної емалі.

Як ми бачимо, професійна чистка зубів, етапи якої не відрізняються особливою складністю, проходить досить швидко. Процедура очищення відрізняється безболісністю та часто не викликає неприємних відчуттів. Проте, результат ви зможете побачити відразу ж після завершення.

Як часто можна та потрібно робити професійну чистку зубів

Не поспішайте вибирати для себе зручний час та думати про те, як часто можна робити професійну чистку зубів. З самого початку вам необхідно зрозуміти, навіщо потрібна професійна чистка зубів і чи можна вам її робити.

Подібна послуга має багато позитивних аспектів, що і зробило її такою популярною. Завдяки їй поліпшується естетичний зовнішній вигляд, зуби стають білішими, усувається наліт, в якому можуть розвиватися шкідливі бактерії, підтримання гігієни на високому рівні дає можливість уникнути появи багатьох захворювань. Тому перед людьми частіше постає питання, чи не просто потрібна їм ця процедура, а як часто потрібно робити професійну чистку зубів.

Проте, є люди, яким протипоказана подібна послуга. В їх число входять:

 •  Пацієнти, у яких спостерігається підвищена чутливість зубної емалі. В такому випадку чистка може стати вельми болючою.
 •  Люди, які мають хронічні захворювання, пов'язані з зубами та яснами.
 •  Людина, у якої вірусні захворювання дихальної системи.
 •  Пацієнти, в тілі яких є імпланти, або ж мають алергію на будь-який компонент для проведення процедури.
 •  Наявність карієсу в запущеній формі.
 •  Хвороби по типу ВІЛ, туберкульозу або гепатиту.

Якщо ж у вас немає ніяких протипоказань, то, як часто можна робити професійну чистку зубів? Нормальна регулярність подібного очищення для звичайного середньостатистичного пацієнта — це двічі протягом року. Як ви приходите на плановий огляд стоматолога, так само можете проводити й очищення.

Звичайно ж, бувають індивідуальні особливості, наприклад, проблемні ясна. Тоді ваш лікар сам підкаже вам, як часто потрібно робити професійну чистку зубів в залежності від ваших особистих характеристик.

Професійне чищення зубів: ціна чистки у стоматолога

Найбільш часте питання, коли вам потрібна чистка зубів у стоматолога — ціна процедури. Багатьом спочатку здається, що ціна буде дуже високою, так і явних проблем вони у себе не бачать, тому й не користуються цією послугою. Однак, це не зовсім правильне судження.

Якщо ви захочете, або вам потрібна буде професійна чистка зубів, ціна навряд чи вас по-справжньому налякає. Вартість даної процедури не така висока, як можна уявити спочатку. Звичайно ж, ціноутворення залежить від клініки, адже кожен сам встановлює ціну тих чи інших послуг. Однак, середні показники є більш ніж доступними більшості людей. Тим більше з урахуванням того, що проходити процедуру необхідно раз на півроку, то на чистку зубів у стоматолога ціна не здасться вам непосильним.

Здоров'я — це найважливіше, що є у людини. І, звичайно ж, найкращим рішенням для його збереження і підтримання буде профілактика та постійний догляд за своїм організмом, краще запобігти появі безлічі захворювань та проблем, ніж подальша довга, болісна та дорога боротьба з недугами. Будьте уважні до себе та здорові.

 • ua
 • ru
 • Scroll To Top