Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Навіщо потрібна комп'ютерна діагностика пародонту?

Комп'ютерна діагностика в стоматології має важливу роль. Вона дозволяє діагностувати навіть найменші патологічні зміни на ранніх стадіях, коли симптоми відсутні.

Комп'ютерна діагностика пародонту — це безболісний і швидкий метод обстеження. З його допомогою вдається виміряти необхідні анатомічні параметри структур, діагностувати серйозні захворювання ясен.

Комп'ютерна діагностика в стоматології Періоцентр проводиться з використанням сучасної системи Florida Probe. З її допомогою ми точно досліджуємо стан ясен, виявляємо патології на ранніх етапах і встановлюємо точний діагноз. Комп'ютерна діагностика пародонту дозволяє починати раннє лікування різних хвороб і уникати серйозних ускладнень.

Переваги діагностичної системи «Florida Probe»

Діагностична система Florida Probe — це програмний комплекс, за допомогою якого стоматолог може ретельно оглянути стан пародонту. Результати фіксуються у вигляді електронної пародонтограмми.

Комп'ютерна діагностика ясен має низку таких переваг:

 • методика вважається найбільш точною у діагностиці пародонтиту та інших захворювань ясен
 • можливість виявити мінімальні патологічні зміни, коли симптоми і видимі зміни в тканинах відсутні
 • комп'ютерна діагностика ясен є абсолютно безболісною
 • електронну пародонтограмму фахівець може занести в базу даних, щоб потім оцінити ефективність проведеного лікування
 • дає можливість максимально точно підібрати терапевтичні процедури

Тривалість дослідження становить не більше півгодини. За цей час стоматолог отримує вичерпну інформацію про стан здоров'я пацієнта, може встановити правильний діагноз і розробити лікувальну тактику.

Діагностична система Florida Probe забезпечує автоматичну реєстрацію результатів усіх досліджень. Завдяки такій особливості вдається простежити динаміку регресу патології на різних етапах лікування.

Що показує комп'ютерна діагностика «Florida Probe»?

Сучасна діагностика Florida Probe виконує відразу кілька завдань. Крім виявлення патологічних змін на ранніх стадіях, лікар може підібрати найбільш ефективну схему лікування, а також відстежити динаміку в подальшому.

Комп'ютерна діагностика Florida Probe показує максимально широку інформацію про стан тканин пародонта.

З її допомогою вдається точно встановити такі параметри:

 • рівень рухливості зубів
 • глибина пародонтальних кишень
 • атрофічні зміни ясен в області зубних шийок
 • діагностика Florida Probe показує стан кісткових тканин в області розбіжності коренів багатокореневих зубів
 • присутність нальоту на зубах

Також комп'ютерна діагностика Florida Probe дозволяє виявити запальні зміни і кровотечу в ясенних кишенях. Присутність у стоматолога вичерпної інформації про стан тканин пародонта дозволяє підібрати оптимальні методи лікування.

Лікуємо пародонтит з комп'ютерною системою діагностики «Florida Probe» в Періоцентрі

У нашій клініці використовується комп'ютерна система діагностики пародонтиту Florida Probe, завдяки якій стоматологам вдається точно виявити запальний процес в яснах і встановити ступінь його занедбаності.

За допомогою такої установки ми діагностуємо захворювання навіть на початкових етапах, коли пацієнт зовсім не пред'являє скарг.

Комп'ютерна система діагностики пародонтиту Florida Probe проста у використанні і комфортна для пацієнтів. Вона являє собою зонд, сполучений з комп'ютерним обладнанням. За допомогою такої установки лікар вимірює глибину пародонтальної кишені з точністю показників до 0,2 мм, а також оцінює стан тканин ясен.

Для дослідження зонд вводиться в пародонтальні кишені. Комп'ютер отримує інформацію, обробляє її і виводить на екран монітора, а також озвучує у вигляді голосового повідомлення.

Система вказує глибину кишені, наявність або відсутність запалення, гнійних утворень, кровотечі, рухливість зубів. Таким чином пацієнт спільно з лікарем має можливість відразу дізнатися результат обстеження.

 • ua
 • ru
 • Scroll To Top