Пародонтологічна карта — обстеження пародонтологічного хворого
Навіщо потрібна карта пародонтологічного хворого?

Навіщо потрібна карта пародонтологічного хворого?

Карта пародонтологічного хворого — це медичний документ, в якому відображаються всі дані про конкретний пацієнта.

У ній стоматолог фіксує інформацію про всі візити. Пародонтологічна карта містить дані про результати оглядів і додаткових обстежень. Також там присутні позначки про проведене лікування.

В цілому пародонтологічна карта є доказом якості надання певних послуг. Крім того, інформація, що міститься в ній, допомагає стоматологам побачити динаміку лікування патологій, іноді — виявити їх можливу причину. Карта пародонтологічного хворого може зберігатися в кабінеті лікаря, в реєстратурі медичного закладу або у самого пацієнта. Якщо говорити про карту Florida Probe, то вона має електронний вигляд і зберігається в комп’ютері, а також видається хворому на руки.

Пародонтологічна карта Florida Probe: що це і як виглядає?

Деякі пацієнти, які пройшли комп’ютерну діагностику, задаються питанням: карта Florida Probe: що це і навіщо вона потрібна? По суті, це такий же медичний документ, як звичайна амбулаторна карта.

Пародонтологічна карта — це електронний результат проходження пацієнтом комп’ютерної діагностики. У ній фіксуються всі отримані дані у вигляді таблиці, яка заповнюється комп’ютером автоматично.

Тобто, пародонтологічна карта хворого буде готова відразу по завершенню дослідження. Зберігається вона в електронному форматі в медичній базі.

Пародонтологічна карта — це документ, в якому зафіксовані дані про стан тканин пародонта хворого в момент виконання процедури. Як правило, маніпуляція призначається пацієнтам не тільки для діагностики, але і для оцінки ефективності лікування. Таким чином фахівцеві вдається відстежити динаміку розвитку хвороби — тобто, її прогресування або навпаки загасання.

При виконанні комп’ютерної діагностики Florida Probe додатково видається пародонтологічна карта хворого в паперовому варіанті. Її віддають пацієнту на руки. У ній міститься інформація, аналогічна тій, що присутня на електронному носії.

Картка Florida Probe: фото

Більшість пацієнтів навіть не знає, як виглядає карта Florida Probe. Фото її ви можете знайти на офіційних сайтах, які рекламують обладнання для комп’ютерної діагностики, або інформаційних порталах.

Карта Florida Probe, фото якої ви також бачите в цій статті, зберігається в двох варіантах:

  • електронна — знаходиться в базі даних
  • паперова — віддається на руки пацієнту

Обидва примірники містять ідентичну інформацію про проведені дослідження. Розшифрувати її може будь-який лікар-стоматолог.

Що включає карта пародонтологічного обстеження?

Комп’ютерна діагностика Florida Probe відображає максимально точну і детальну інформацію про стан тканин пародонта. Саме тому вона користується популярністю в стоматології, адже дозволяє діагностувати різні патології навіть на ранніх етапах розвитку.

Карта пародонтологічного обстеження включає всю інформацію, яку вдалося отримати в ході процедури. Вона відбивається в графічній формі, а також у вигляді голосового повідомлення безпосередньо в момент дослідження.

Карта пародонтологічного хворого містить такі дані:

  • присутність зубоясенних кишень і їх глибина
  • стан тканин пародонта
  • присутність запальних змін в тканинах
  • рухливість зубів і ступінь її вираженості
  • наявність зубного нальоту
  • кровоточивість, наявність гнійних вогнищ
  • стан кісткових тканин в місці розгалуження коренів багатокореневих зубів

Пародонтологічний карта стоматологічного хворого в електронному форматі зберігається в базі даних. Також інформація про дослідження відбивається в аналогічному паперовому варіанті. Такий документ видається на руки пацієнту.

Карта пародонтологічного обстеження містить інформацію про всі аналогічні процедури, щоб лікар зміг проаналізувати ефективність лікувальних заходів і своєчасно виявити можливе прогресування хвороби.

Записатися на консультацію до досвідченого стоматолога, а також пройти комп’ютерну діагностику за допомогою системи Florida Probe ви можете в Періоцентрі.

Ми індивідуально підходимо до кожного пацієнта і розробляємо схеми лікування з використанням сучасних високоефективних методик. У нас створені комфортні умови і передбачені доступні ціни.

Прийом ведеться за попереднім записом, щоб ви могли потрапити до лікаря в зручний для вас час.

Записатися на прийом
Навіщо потрібна карта пародонтологічного хворого?