Навчання пародонтологов і гігієністів стоматологічних: курси в Києві
Навчання пародонтологів і стоматологічних гігієністів

Навчання пародонтологів і стоматологічних гігієністів

Пародонтологія — це розділ стоматології, який займається вивченням, лікуванням і профілактикою захворювань навколо зубної тканин (пародонту), а також дослідженням структури пародонту та причин порушення його функцій. У своїй практиці стоматолог стикається із захворюваннями пародонту вкрай часто. За даними статистики патології пародонту діагностуються приблизно в 65-90% людей у віці 35-55 років і в 50-60% дітей. У Києві пародонтологічних клінік досить багато, однак, знайти хорошого фахівця не так просто. Ось чому хороше і високоякісне навчання пародонтологів і гігієністів має величезне значення.

Пародонтологія — це наука, яка стрімко розвивається. Мало не з кожним днем з’являються все нові й нові методи лікування захворювань пародонту, сучасні розробки в сфері відновлення кісткової тканини та кісткової регенерації, імплантології, пластики ясен. Тому, щоб йти в ногу з часом, зберігати працездатність та покращувати навички, навчання пародонтологів і гігієністів стоматологічних повинно бути систематичним і регулярним.

Лише завдяки постійному вдосконаленню не тільки теоретичних знань, але й практичних навичок пародонтолог і стоматолог-гігієніст може захистити свою репутацію та не тільки зберегти, але й підвищити число постійних пацієнтів.

Далі в статті ми розповімо, як проходить навчання пародонтологів і гігієністів стоматологічних на сучасному обладнанні, навіщо стоматологам-гігієністам постійно навчатися та де можна пройти навчальні курси в Києві.

Навчання пародонтології на сучасному обладнанні

Якісне навчання пародонтології має забезпечувати не тільки ознайомлення з теоретичними основами, а й освоєння практичних навичок в роботі з сучасним обладнанням. Апаратне обладнання зараз грає практично ключову роль в лікуванні й профілактиці захворювань пародонту, тому як для пародонтологів так і для стоматологів-гігієністів дуже важливо освоїти навички роботи з ним.

Навчання пародонтології передбачає пояснення теоретичних правил та алгоритмів роботи з сучасним обладнанням, а також закріплення отриманих знань на практиці. Проводиться самостійна робота на фантомах з різними ультразвуковими приладами, з апаратами для повітряно-абразивної обробки, з сучасними ендодонтичними моторами та гарячими плаггерами для пломбування, з апаратною системою Vector Pаro та ін.

Стоматолог-гігієніст, навіщо необхідне постійне навчання

Як відомо, будь-яке захворювання легше запобігти, ніж лікувати. У стоматології цим займається стоматолог-гігієніст. Навчання гігієністів має бути направлено на вдосконалення як теоретичних знань, так і практичних навичок в області діагностики та профілактики стоматологічних захворювань, проведення різних видів професійної гігієни порожнини рота. Оцінка гігієни рота, надання пацієнту рекомендацій по догляду за ротовою порожниною вдома — цим також займається стоматолог-гігієніст. Навчання знайомить гігієніста з новими методиками та технологіями, які він з успіхом може застосувати в своїй щоденній практиці.

Для того, щоб бути в курсі всіх новинок в області діагностики та профілактики захворювань пародонту навчання гігієністів має бути постійним. Тільки в такому випадку можна досягти визнання та заслужити довіру пацієнтів.

Де пройти курси пародонтологів і стоматологічних гігієністів в Києві?

Курси пародонтологів, а також курси гігієністів стоматологічних широко популярні в Києві. У такій області, як пародонтологія курси (Київ) проводяться тільки висококваліфікованими фахівцями з величезним запасом теоретичних знань та практичних навичок, досвідом роботи та стажування за кордоном. Пройти такі курси можна в різних стоматологічних клініках і центрах: своїми майстер-класами славиться стоматологічний центр в Києві Періоцентр.

Курси пародонтологів, а також курси гігієністів стоматологічних тут, в Києві, проходять на найвищому рівні — все завдяки висококваліфікованим досвідченим фахівцям та наявності новітнього обладнання. Тут молодий спеціаліст зможе почерпнути максимум теоретичних знань та практичних навичок!

Записатися на прийом
Навчання пародонтологів і стоматологічних гігієністів