Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Наскільки ефективна чистка від зубного каменю ультразвуком

Дуже багато людей звертаються до стоматології за послугою професійного очищення зубного нальоту або зубного каменю. Практично кожна клініка може запропонувати таку процедуру як чистка каменів на зубах ультразвуком. Однак, попри високий рівень поширеності, не всі знають про деякі аспекти процедури.

Чистка зубного каменю ультразвуком в Києві не відрізняється високою вартістю, ціни є досить доступними, чим і породжують попит. Проте, чи дійсно ефективна чистка зубного каменю ультразвуком, як відбувається дана процедура, чи боляче це, знають не всі.

Чистка каменів на зубах ультразвуком є дуже важливою для підтримки гігієни на необхідному рівні. Також подібне очищення може стати відмінною профілактикою проти різних захворювань, які можуть утворюватися в органах ротової порожнини. Тому потрібно тримати руку на пульсі та берегти своє здоров'я до того, як з'являться реальні проблеми.

Як відбувається чистка зубів від каменю ультразвуком

Чистка каменів на зубах ультразвуком не є неймовірно складною процедурою, проте, все одно вимагає певної вправності, старанності та досвіду. Така скрупульозність та уважність потрібна для того, щоб максимально добре очистити не тільки зовнішню сторону зубного ряду, але й всі внутрішні частини, аж до зубних кишень.

Як відбувається чистка зубів від каменю, та з яких етапів вона складається?

 1. Для даної процедури використовується скайлер, за допомогою якого й проходить весь процес.
 2. Спочатку з використанням води за допомогою коливань скайлера промивається весь зубний ряд. Таким чином, знімаються наліт та зубний камінь.
 3. Наступний етап чищення зубів від каменю ультразвуком — це полірування.
 4. Наприкінці здійснюється процес фторування, що допомагає убезпечити емаль.

Ознайомившись з етапами того, як відбувається чистка зубів від каменю, ми розуміємо, що дана процедура дійсно безпечна. При цьому, вона досить оперативна, оскільки її реально провести повністю за один прийом. Однак, попри те, що подібна послуга досить проста та не вимагає найвищої кваліфікації, до вибору клініки та лікаря все одно варто підходити виважено та розсудливо.

Чищення зубів від каменю: чи боляче це

Що стосується неприємних відчуттів під час чищення зубів від каменю, боляче вам буде навряд чи. Основна відмінність даної процедури якраз і полягає в її безболісності. Існує категорія людей, що мають ясна підвищеної чутливості. Якщо ви входите в їх число, то під час того як буде проходити чистка зубів від каменю, боляче вам все ж може бути. Але в такому випадку, вам можуть заборонити проведення даної процедури. І чутливі ясна — це не єдине протипоказання.

Чистка зубів від каменю не проводитися якщо:

 • У вас є серцево-судинні захворювання, або ж є кардіологічний стимулятор.
 • Ви володієте такими проблемами, як туберкульоз або бронхіальна астма.
 • Онкологія, ВІЛ або гепатит.
 • У вас стоять зубні імплантати або ортодонтичні конструкції.
 • Дитина з несформованим прикусом.

Є й інші групи людей, для яких чистка каменів на зубах ультразвуком може бути небажаною. Тому завжди необхідно радитися з вашим постійним лікарем, та вирішуватись на дану процедуру тільки після ретельного огляду та схвалення стоматолога.

Ультразвукова чистка зубів від каменів в Києві: ціни на чистку ультразвуком

Для багатьох людей вирішальний фактор в здійсненні ультразвукової чистки зубів — ціна. Звичайно, в останні роки стоматологічні послуги дійсно славляться високою вартістю. Однак, чистка зубного каменю ультразвуком проводиться всього пару раз на рік, в рідкісних випадках її призначають частіше. Тому вона не буде по-справжньому бити по кишені.

Якщо ви ще не знайшли підходящу клініку, але хочете отримати ультразвукову чистку зубів в Києві, пропонуємо вам скористатися послугами нашого центру. У «Perio Center» працюють досвідчені кваліфіковані фахівці, готові на вищому рівні провести стоматологічні процедури будь-якої складності, будь то ручна або ультразвукова чистка зубів. Ціна при цьому є досить доступною, а поєднання якості послуг та їх вартості однозначно вас обрадує. Тому, якщо вам необхідна ультразвукова чистка зубів в Києві звертайтеся до нас у центр пародонтології — ми будемо раді вас бачити.

 • ua
 • ru
 • Scroll To Top