Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Мазь та гель для ясен при прорізуванні зубів

Процес прорізування зубів є переломним моментом в житті кожного малюка. Однак він найчастіше тривалий і болісний, причому не тільки для дітей, але і для їх батьків. Постійний плач, крик, неспокій, порушений сон ― найчастіше все це супроводжує прорізування зубів. І тут немає нічого дивного, так як зуби, які прорізуются травмують ясна, завдаючи дитині біль. Нерідко ясна запалюються і у дитини підвищується температура тіла.

Не багато батьків знають, що цей процес можна полегшити. Сьогодні легко придбати стоматологічну мазь або гель для ясен при прорізуванні зубів. Її можна знайти як в аптеці, так і в багатьох інтернет-магазинах ― головне-не потрапити на підробку, або неякісний товар.

У деяких випадках полегшити неприємні симптоми прорізування зубів можна за допомогою гумових прорізувачів. Вони масажують ясна діток, тим самим сприяючи прилив крові, прискорюючи процес прорізування. Однак якщо це не допомагає, то краще не мучити дитину і придбати мазь для ясен при прорізуванні зубів. На сьогоднішній день існує величезний вибір таких товарів, як гель для ясен, ― вони різні за складом, механізму дії, ціною. Перед тим, як купувати стоматологічний гель для ясен при прорізуванні зубів, краще всього проконсультуватися з лікарем, який допоможе підібрати найкращий для вашого малюка.

У даній статті ми розповімо, яким чином діє мазь для ясен при прорізуванні зубів, на що звертати увагу, вибираючи стоматологічний гель для ясен, і які гелі найкращі.

Як діє гель при прорізуванні зубів

Стоматологічний гель при прорізуванні зубів призначений для полегшення симптомів прорізування у малюка. Універсальний гель, який зніме всі симптоми, знайти практично неможливо. В залежності від дії, розрізняють кілька видів гелів ― знеболюючий гель при прорізуванні зубів, антисептичний, протизапальний гель, а також комбінований.

Практично всі знеболюючі гелі в своєму складі містять лідокаїн― анестетик, який на деякий час позбавляє ясна малюка чутливості, в результаті чого не відчувається і біль.

Антисептичні мазі допомагають знезаразити ротову порожнину дітей і запобігти потраплянню інфекції в місце, де зуб прорізується. Протизапальні мазі знімають набряк ясен, їх почервоніння, внаслідок чого зменшується і біль.

Вибираємо гель для ясен малюкам

Вибрати гель для ясен малюкам серед такого величезного асортименту досить важко. Робити таку покупку самостійно не варто. Краще заздалегідь порадитися з Вашим педіатром, або хоча б ознайомитися з відгуками.

В першу чергу, слід звертати увагу на склад гелю і його дію. Якщо малюка турбує тільки біль, а ознак запалення ясен не спостерігається, то можна придбати мазь тільки зі знеболюючою дією. У більшості випадків у складі таких мазей містить лідокаїн, на який у малюка може розвинутися алергія. Тому перед тим, як нанести такий гель на ясна, потрібно спершу протестувати його на ручці малюка.

Якщо, крім болю, виражені і симптоми запалення (набряк, почервоніння), то краще купувати протизапальний гель для ясен малюкам.

Існують також і різні гомеопатичні засоби, мазі на основі лікарських трав.

Кращі стоматологічні гелі та мазі для ясен для дітей

Так яка ж стоматологічна мазь для ясен для дітей найкраща? Єдиної відповіді на це питання не існує, так як та мазь, що допоможе одному малюкові не обов'язково допоможе іншому. Гель для ясен дітям повинен підбиратися індивідуально, враховуючи больовий поріг малюка, переважання тих чи інших симптомів.

Якщо Вам потрібен охолоджуючий, знеболюючий стоматологічний гель для ясен, то, виходячи з відгуків користувачів і рекомендацій фахівців, найкращими є комбіновані Калгель, Камістад, Дентинокс. Вони не тільки знеболюють, але і запобігають розвитку запалення. У складі двох останніх міститься і натуральний компонент ― екстракт ромашки, який надає відмінну антисептичну дію.

Якщо Вам потрібен суто протизапальна мазь для ясен для дітей, то тут лідирує Холисал.

Деякі мами волію гомеопатичний гель для ясен дітям. Кращими з такого роду препаратів при прорізуванні є Бейбі-доктор Перші зубки, Пансорал Перші зубки, Траумель С.

У будь-якому випадку, перш, ніж купувати стоматологічний гель для ясен, слід порадитися зі своїм педіатром, який не тільки допоможе з вибором, але і дасть рекомендації по застосуванню такого гелю і запобіжні заходи.

  • ua
  • ru
  • Scroll To Top