Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Лікування ясен лазером

Лікування ясен лазером — інноваційний метод в стоматології, який швидко став досить популярним. Він дозволяє усувати різні захворювання пародонту практично безкровним шляхом. За допомогою лазера вдається проводити корекцію ясен без ризику інфікування, адже він має знезаражувальні властивості та повністю нейтралізує патогенну мікрофлору. За відгуками пацієнтів, процедура безболісна та ефективна.

Пройти лікування захворювань пародонту лазером в Києві ви можете в нашому пародонтологічному центрі за оптимальною ціною. Лікар проведе огляд, виключить протипоказання та підбере оптимальний метод впливу.

Як використовують лазери в стоматології

Це малоінвазивна методика, що не вимагає розсічення м'яких тканин, накладення швів та тривалого відновлення. Завдяки таким особливостям лазерів в стоматології все більше витісняють хірургічні методи лікування, прискорюючи тим самим одужання при різних захворюваннях пародонту.

З допомогою лазерного впливу вдається знезаражувати м'які тканини, коагулювати, прискорювати загоєння. Дана методика корекції ясен повністю виключає ризик інфікування, бо лазер є потужним стерилізуючим засобом. Це дозволяє проводити ефективну санацію гнійних вогнищ.

Лазери в стоматології використовують наступних видів:

 • неодимові
 • діодні
 • вуглекислотні
 • аргонові та ін.

Лікування лазером називають ще фотодинамічною терапією, бо в його основі знаходиться світловий вплив на тканини. Однак перед проведенням корекції ясен варто проконсультуватися з лікарем, тому що до лікування захворювань пародонту лазером, як і до будь-якої процедури, існують протипоказання.

Лікування захворювань пародонту лазером

Світловий вплив має масу переваг при корекції захворювань ясен. Воно повністю руйнує патогенні бактерії, віруси, грибкову мікрофлору, робить операційне поле стерильним, знімає запалення та підвищує захисні реакції на клітинному рівні.

Лікування захворювань пародонту лазером призначається в таких випадках:

 • відшаровування ясен, їх набряклість та біль
 • формування ясенних кишень
 • збільшення простору між зубами
 • підвищена кровоточивість, надмірна чутливість ясен
 • гнійні утворення, серозний наліт на м'яких тканинах
 • інтенсивне почервоніння ясен, особливо біля зубів

Лікування захворювань ясен лазером найбільш ефективно на початкових стадіях. Тому при появі патологічних симптомів захворювань пародонту не слід відкладати візит до лікаря.

Корекція ясен лазером

Процедура займає небагато часу та дозволяє швидко досягти одужання. Корекція ясен лазером виконується в такій послідовності:

 1. Гігієна ротової порожнини. Виконується видалення зубних каменів і нальоту.
 2. Нанесення фотосенсибілізатора. Спеціальний засіб здатний проникати через мембрани патогенної мікрофлори та накопичуватися там. Він наноситься на патологічну зону на 10 хвилин, після чого тканини висвітлюються та стоматологу вдається точно виявити локалізацію бактерій. Потім речовину видаляють.
 3. Корекція ясен лазером. Стоматолог вводить світловод в зону ураження, впливаючи на неї протягом декількох хвилин. Лазер нейтралізує збудників, прибирає запалення і набряклість, зменшує біль. Також він стимулює кровообіг, прискорюючи тим самим загоєння тканин пародонту. Світлодіод являє собою тонкий та гнучкий пристрій, що безперешкодно проникає в м'які тканини, не доставляючи дискомфорту.
 4. Формування плівки, яка захищає зону впливу від повторного проникнення патогенної мікрофлори.

Скільки триває корекція ясен лазером, залежить від просторості патологічного вогнища. При масивному ураженні процедура займає до 60 хвилин. Для лікування захворювань пародонту досить одного сеансу. При необхідності маніпуляція виконується повторно через півроку.

Протипоказання до лікування ясен лазером

Така процедура безпечна для здоров'я, тому виконувати її можна навіть жінкам в період вагітності. Однак існують до лікування ясен лазером протипоказання:

 • цукровий діабет
 • злоякісні пухлини в організмі
 • реабілітація після інфаркту міокарда
 • туберкульоз

Перед виконанням маніпуляції важливо виключити перераховані для лікування ясен лазером протипоказання. Це допоможе зробити процедуру максимально ефективною та безпечною для пацієнта.

Де пройти лікування ясен лазером в Києві

Наша стоматологічна клініка пропонує пацієнтам пройти обстеження в Києві та позбутися захворювань пародонту за допомогою сучасних методів. Ми маємо високотехнологічне обладнання, яке дозволяє точно виявляти патологічні стани, а також проводити ефективне та швидке їх усунення.

Щоб пройти лікування ясен лазером в Києві, ви можете записатися в нашу клініку на сайті або зателефонувати. Стоматолог виконає попередній огляд, встановить діагноз і підбере оптимальну терапевтичну схему.

Відгуки та ціна на лікування ясен лазером

Попри те, що методика почала використовувати в стоматологічній практиці порівняно недавно, її популярність стрімко зростає. Про лікування ясен лазером відгуки з боку пацієнтів тільки позитивні. У відгуках багато акцентують увагу на тому, що процедура безболісна та має високу ефективність, а досягти терапевтичного ефекту вдається всього за один сеанс, що, в свою чергу, значно зменшує ціну лікування.

Про лікування ясен лазером у відгуках фахівці відзначають, що одужання відбувається значно швидше, ніж при виконанні хірургічних втручань. Методика дозволяє зменшити терміни підготовки при виконанні ортопедичного лікування.

Отримати кваліфіковану стоматологічну допомогу ви можете в нашому пародонтологічному центрі в Києві. На лікування ясен лазером ціна у нас відрізняється доступністю, а процедури виконуються досвідченими лікарями.

 • ua
 • ru
 • Scroll To Top