Курси з пародонтології в Києві, навчання в PerioCenter
Курси з пародонтології в Києві

Курси з пародонтології в Києві

Останнім часом великою популярністю користуються альтернативні варіанти навчання, наприклад, всілякі курси, пародонтологія в цьому питанні не пасе задніх. Оскільки пародонтологія — відноситься до напрямку стоматології, яка розвивається дуже динамічно, популярним став і попит на курси з пародонтології в Києві. Стоматологічні методики лікування розвиваються настільки швидко, що відсутність регулярного навчання може перетворити навіть дуже висококласного фахівця, в того хто відстає у навичках.

Тому, для того, щоб підтримувати свій професійний рівень та бути в курсі всіх новинок, не тільки молоді фахівці, а й досвідчені лікарі відвідують курси. Пародонтологія включає в себе консервативний, хірургічний та комбінований тип лікування. Тому хороший фахівець для здійснення об’єктивної терапії повинен володіти інформацією в повному обсязі.

Курси з пародонтології в Києві можна пройти на базі стоматологічних установ, в тому числі, в центрі пародонтології PerioCenter.

Як проходить навчання з пародонтології на курсах. Особливості навчання

Навчання з пародонтології — курси на базі центру пародонтології PerioCenter проходять в приємній обстановці з продуктивною організацією часу. Фахівці мають можливість в Києві ознайомитися або поглибити рівень своїх знань в області хірургічної та терапевтичної пародонтологии в стислі часові терміни. Проходження такого навчання є дуже корисним для фахівців будь-якого рівня.

PerioCenter пропонує якісне та ефективне навчання з пародонтології, курси включають теоретичну та практичну частину. В кінці дня навчання передбачен час на дискусії та обговорення пройденого матеріалу. Більш того, учасники навчання можуть пройти стажування прямо на робочому місці в PerioCenter.

На сайті PerioCenter розміщений перелік курсів — тут є тематичні одноденні та триденний курси.

Курси з хірургічної пародонтології в Києві

Курси пародонтології в Києві проводяться багатьом організаторами, але їх рівень дещо відрізняється. Курси з хірургічної пародонтології можуть бути дійсно корисними, якщо навчання містить практичну частину з майстер-класом.

Організатори курсів в PerioCenter чудово розуміють всі нюанси, якими володіє хірургічна пародонтологія — курси припускаю детальний розгляд реального клінічного випадку прямо в кабінеті центру. Далі слідує практична демонстрація роботи фахівця із застосуванням останніх методик.

Щоб остаточно розвіяти свої сумніви з приводу того, чи варто відвідати в Києві курси з хірургічної пародонтології саме на базі центру пародонтології PerioCenter, зайдіть на сайт та подивіться відео майстер-класів від практикуючих фахівців центру. Там же можна знайти коментарі фахівців з майстер-класами, а також відгуки пародонтологов, які вже пройшли курси.

Отримати відповіді на будь-які Ваші запитання можна на сайті — через онлайн чат або в телефонному режимі.

Записатися на прийом
Курси з пародонтології в Києві