Клаптеві операції: усунення рецесії ясен тунельним методом, відгуки
Клаптеві операції при рецесії ясен

Клаптеві операції при рецесії ясен

Рецесія ясен — це зміна рівня ясен по відношенню до зуба. Така патологія впливає не тільки на естетичний вигляд, але й на здоров’я зубного ряду. У Києві можна усунути всі ці дефекти за допомогою процедури — «клаптева операція при рецесії ясен». У сучасній пластичній пародонтальній хірургії операцію виконують різними методами, серед яких — корональні зміщений клапоть та тунельний. Обидві техніки мають на увазі пересадку з’єднувального трансплантата, для закриття рецесії, вони отримали хороші відгуки та популярність серед пацієнтів стоматологічних клінік Києва через високий косметичний ефект.

Клаптева операція при рецесії ясен ефективно усуває всі прояви цього захворювання, за умови своєчасного та кваліфікованого застосування тунельного або методу корональні зміщеного клаптя.

Як проходить усунення рецесії ясен тунельним методом

Усунення рецесії ясен тунельним методом — це область мікрохірургічної стоматології. Цей метод технічно досить складний, але він дає ідеальний естетичний результат. Про це свідчать відгуки самих пацієнтів в місті Києві. При діагнозі «рецесія ясен», усунення тунельним методом виконується із застосуванням спеціальних мікрохірургічних інструментів і збільшувальною техніки — лупи та мікроскопа.

Завдяки своїм перевагам усунення рецесії ясен тунельним методом набуло широкої популярності:

  • Ранова поверхня менше, ніж при стандартних методах клаптевих операцій.
  • Більш низький рівень травмонебезпеки, тому тунельний метод переноситься пацієнтами набагато легше ніж класична хірургія.
  • Оптичне обладнання дозволяє спеціалісту ушивати донорські тканини з максимальною точністю, формуючи природний контур ясен.

Саме з цих причин пацієнти схиляються до тунельного методу. Але застосовуватися ця методика може тільки для усунення рецесії декількох зубів.

Усунення рецесії ясен за допомогою корональні зміщеного клаптя

Усунення рецесії ясен корональні зміщеним клаптем — цей метод не новий, він використовується досить давно. Методика корональні зміщеного клаптя також має хороші відгуки. Багато пацієнтів позбулися від неприємних наслідків рецесії завдяки методу корональні зміщеного клаптя.

У технічному виконанні усунення рецесії ясен корональні зміщеним клаптем досить вивчена і часто застосовується процедура, крім того вона має й інші переваги:

  • Можливість усунути рецесію на великій кількості зубів.
  • Не потрібно зачіпати сусідні зуби.
  • Ефективно призупиняється процес опускання ясен.

У Києві усунення рецесії ясен за допомогою корональні зміщеного клаптя використовується досить часто за умови достатньої зони кератинізованих ясен.

Ефективність проведення клаптевих операцій по усуненню рецесії ясен в Києві. Відгуки фахівців

Багатьма стоматологічними клініками в місті Києві надається послуга «клаптева операція» при рецесії ясен, відгуки фахівців про методики усунення опускання ясен можна прочитати на медичних форумах або на сайтах самих клінік.

Якщо Вам потрібна клаптева операція, Київ у своєму розпорядженні має великий вибір стоматологічних клінік і центрів. Відгуки фахівців об’єднані думкою, що усунення рецесії є досить безпечною та ефективною процедурою.

Сучасне обладнання дозволило удосконалити методики, високого рівня естетики досягла й клаптева операція рецесії ясен. Відгуки пародонтологів про те, що рецесію можливо приховати повністю і через деякий час візуально ясна будуть виглядати без очевидних рубців, а в деяких випадках — навіть ідеально, підтверджуються фото пацієнтів.

Чим раніше пацієнт звертається за допомогою, тим простіше проходить усунення рецесії ясен, відгуки фахівців наголошують на тому, що на результат лікування впливає глибина опускання ясен, а також площа ураження. Якщо пацієнт після операції виконує всі рекомендації фахівця, то реабілітаційний період проходить досить швидко.

Але варто пам’ятати про те, що успіх більшості маніпуляцій в області пародонтології залежить від кваліфікації фахівця, в тому числі й клаптева операція, тому до вибору лікаря в Києві варто поставитися уважно. Тоді Ваша посмішка буде прекрасною.

Записатися на прийом
Клаптеві операції при рецесії ясен