Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Хто такий пародонтолог

Всі чудово знають, хто такий стоматолог. Але іноді стоматолог направляє на консультацію або лікування до більш вузького фахівця, який називається пародонтолог. Хто такий пародонтолог і чим він займається розповімо в нашій статті.

Пародонт — сукупність тканин (ясен, цемент, альвеолярні відростки, періодонт, періодонтальні зв'язки), які оточують зуб і допомагають йому триматися в альвеоле. Якщо в патологічний процес втягується якась структура пародонту, лікуванням займається пародонтолог.

Детальніше про те, хто такий пародонтолог, що лікує цей лікар, скільки коштують послуги пародонтолога в Києві, відгуки пацієнтів — далі.

Чим займається пародонтолог і що лікує

Хто такий пародонтолог? Це лікар, що займається захворюваннями безпосередньо пародонту — запальними і незапальними. Це вузький фахівець, до якого за необхідності нерідко направляє стоматолог.

Послуги пародонтолога знадобляться, якщо вас турбують такі симптоми:

 1. Підвищена кровоточивість ясен при чищенні зубів і прийомі їжі (особливо твердої), при будь-яких інших контактах з яснами, є сигналом того, що пора звернеться до пародонтолога.
 2. Набряклість, гіперемія, або ціанотичність слизової оболонки ясен.
 3. Гнійні виділення з ясен, або ясенних кишень.
 4. Наявність на зубах щільного нальоту чи каменю, які не видаляються зубною щіткою.
 5. Відчуття рухливості зубів, або зміна їх звичайного положення.
 6. Оголення шийки, або навіть кореня зуба.
 7. Гематома десни, або зміна її кольору.
 8. Біль, свербіж, печіння ясен.
 9. Освіта ясенних виразок.
 10. Ущільнення в яснах, або розростання ясенної тканини.

При яких захворюваннях потрібен пародонтолог, що лікує цей лікар? Виходячи з перерахованих вище симптомів, пародонтолог необхідний при наступних захворюваннях:

 

 1. Запальні захворювання ясен — серед всіх захворювань пародонту на них припадає близько 90-95%. До них належать гінгівіт і пародонтит.
 2. Пародонтоз — атрофичічно-дистрофічне захворювання, яке важко розпізнати через мізерності симптомів і повільного плину.
 3. Пухлинні і псевдопухлинні захворювання пародонту — фіброматоз, епуліс, одонтогенні пухлини (фіброми, кісти, саркома, цементомы, одонтомы, амелобластомы).

Чим займається пародонтолог? В обов'язки пародонтолога входить призначення медикаментозного лікування, якщо воно доцільно, проведення кюретажу, при необхідності хірургічного втручання, лазерної, УЗД-терапії. Чим займається пародонтолог, вже відомо. Залишилося з'ясувати, де, за відгуками, найкращий лікар-пародонтолог і скільки коштують його послуги.

Лікар-пародонтолог в Києві, відгуки

На даний час лікар-пародонтолог — широко затребувана професія. Проконсультувати і надати висококваліфіковану медичну допомогу зможе пародонтолог. Київ багатий різними клініками та центрами з пародонтології, але для вибору кращого фахівця з покликанням пародонтолог, відгуки просто життєво важливі.

У нашій клініці працюють тільки висококваліфіковані фахівці, чуйні адміністратори і не один висококваліфікований пародонтолог. Відгуки пацієнтів про клініки та лікарів тільки позитивні. Індивідуальний підхід до кожного, вибір адекватного методу лікування, відповідність вартості та якості — все це в Периоцентре.

Якщо ви хочете повернути гарну та здорову посмішку, вам допоможе пародонтолог! Київ готовий запропонувати самі різні послуги пародонтолога. Але залишається один важливий для пацієнтів питання, скільки коштують послуги пародонтолога в Києві? Давайте визначимо, що впливає на вартість таких послуг.

Скільки коштують послуги пародонтолога?

Скільки коштують послуги пародонтолога можна дізнатися на сайтах київських клінік, або ж безпосередньо по телефону. Ціни залежать від тяжкості процедури, якості матеріалів та від послуги пародонтолога — будь то консультація або складна процедура резекції десни.

Найбільш дорогим в Києві є лазерна терапія, лікування спеціальними апаратами такими, як Prophyflex, Vector та іншими.

 • ua
 • ru
 • Scroll To Top