Гнійник на яснах: як лікувати нагноєння ясна. Гній в яснах, лікування запалення
Гній в десні, лікування

Гній в десні, лікування

Захворювання ясен можуть бути різними за ступенем небезпеки. Якісь з них вимагають тривалого застосування терапевтичних процедур, а якісь необхідно терміново лікувати хірургічними методами. До станів, що потребують термінової реакції ми можемо віднести і гній в десні. Якщо ви виявили гній в десні, лікування цього явища треба проводити негайно, тому що це ознака важкого та активного запального процесу.

Існують різні причини появи нагноєння.

Запалення кореня зуба або безпосередньо тканин ясен — все це здатне привести до того, що з’явиться гній в десні. Лікування обов’язково треба проводити з урахуванням того, що призвело до нагноєння.

Гнійне запалення ясен

Виникає гнійне запалення ясен завжди на тлі проникнення інфекції. Факторами, які сприяють розмноженню бактерій у ротовій порожнині, можуть бути неправильна гігієна рота, зубний камінь, неякісно встановлені пломби і багато іншого. Все це є глибинними причинами, на тлі яких може розвинутися гнійне запалення ясен.

Запалилися ясна, іде гній з десни? Що робити?

Якщо запалилися ясна, гній йде безпосередньо з ясенної борозни, при цьому є невелика припухлість і кровоточивість, то, швидше за все, у вас пародонтит. У цьому випадку йде гній з десни як самостійно, так і при певному придавливанні її пальцем. Однак якщо пародонтальна кишеня великий, гній з десни може йти і не витікати своєчасно. Це може призвести до абсцесу і появи свища.

Коли при пародонтиті запалилися ясна, гній може утворюватися в невеликих кількостях. Тим не менш, це тривожний сигнал, що вимагає від вас активних дій. Якщо ви виявили гній з десни, потрібно негайно йти на прийом до лікаря в стоматологічну клініку. Він проведе необхідні дослідження, визначить чому саме йде гній з десни і підбере правильне лікування, убирающее нагноєння.

При пародонтиті зазвичай призначають чистку кишень, використовують протизапальну терапію і усувають зубні відкладення.

Гноїться десна, нагноєння десни

Нагноєння десни може виникати і внаслідок запалення верхівки кореня зуба. В цьому випадку зазвичай гноїться десна локально. Привести до цього можуть запущені карієс і пульпіт.

Буває, що нагноєння десни виникає внаслідок некоректно запломбованих каналів при установці пломби. В цьому випадку процес може довго протікати безсимптомно, і ви помітите, що у вас гноїться десна, тільки коли з’явиться припухлість, біль і проявиться гнійник.

Гній (гнійник) на десні, як лікувати?

Ви виявили гній на десні. Як лікувати цю проблему? Відповідь на це питання краще дізнатися у лікаря. Ми ж можемо розповісти про це в загальних рисах і застерегти вас від прогреваючих процедур. Прогрівання в такій ситуації небезпечно і може тільки ускладнити процес.

Лікувати гнійник на десні можна з допомогою полоскання антисептичними засобами і травами, що володіють протизапальним ефектом. Можна скористатися радикальним методом — й провести хірургічне розсічення у місці, де утворився гнійник на десні.

Зазвичай призначають прийом антибіотиків у вигляді таблеток, якщо у вас з’явився гній на десні. Як лікувати саме у вашому варіанті повинен вирішувати професіонал.

Записатися на прийом
Гній в десні, лікування