Біль в яснах, причини. При натисканні сильно болить ясна, що робити
Дискомфорт і біль в яснах

Дискомфорт і біль в яснах

Коли у нас з’являються стоматологічні проблеми, то одним з найпоширеніших сигналів є дискомфорт в яснах. Це може бути слабке відчуття дискомфорту або болю в яснах, яка може проявлятися досить сильно. Вона може з’являтися при натисканні на набряклі ясна або бути постійною, ниючою, може локалізуватися у верхніх і нижніх яснах, роблячи біль нестерпним.

Це може виникнути через незначну травму ясен, яку ви завдали собі під час їжі занадто жорсткою їжею або випадково подряпали себе жорсткою зубною щіткою. Але найчастіше дискомфорт в яснах — це сигнал, що у вас з’явилися проблеми стоматологічного або пародонтологічного характеру і вам пора на прийом до стоматолога.

Набрякли і болять нижні ясна

Якщо набрякли і болять ясна, то велика ймовірність, що у вас почалося запалення пародонту. В цьому випадку у вас також буде спостерігатися кровоточивість. При запущених формах пародонтиту можуть також хитатися зуби. Іноді сильно набрякають і болять нижні ясна. Це може бути пов’язано з особливостями жування. І верхні, і нижні ясна болять після видалення зуба, коли відходить наркоз.

Кваліфікований пародонтолог зможе безпомилково визначити, чому набрякли і болять ясна, не важливо, болять нижні ясна або верхні, чи пов’язано це з пародонтитом або гінгівітом, або ж має під собою інші причини.

Біль в яснах при натисканні

Біль в яснах при натисканні швидше всього повідомляє вам, що у вас абсцес. Причина цього може ховатися в запальних процесах у верхній частині кореня зуба. Багато з нас знають це відчуття, коли натискання на десну у визначеному місці викликає сильний біль. Часто при такому запаленні також ми бачимо, що десна набрякла.

Але біль в яснах при натисканні можлива і при пародонтиті. Коли хвороба запущена, на яснах можуть формуватися гнійники і свищі і також викликати больові відчуття.

Сильно болить ясна, що робити?

Напевно вас цікавить питання: «Коли болить ясна, що робити?». Відповідь на це питання краще дізнаватися у пародонтолога. Він зможе точно з’ясувати чому болить ясна, набрякли верхні або нижні ясна і підбере лікування, відповідну ситуації.

Не варто відкладати візит до лікаря при дискомфортних відчуттях, якщо сильно болить ясна, варто терміново відвідати стоматологічну клініку. Важливо пам’ятати, що пародонтит та інші захворювання пародонту, які можуть призвести до того, що сильно болить десна — це серйозні патології, які обов’язково треба лікувати.

У вас кровоточивість, набрякла і болить десна? Що робити в цій ситуації ми знаємо. Приходьте в PerioCenter! Ми розповімо, що робити і як боротися з цими неприємними явищами.

Записатися на прийом
Дискомфорт і біль в яснах