Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Діагностична система Florida Probe

На сьогодні стоматологія, як і будь-яка галузь медицини, стрімко розвивається. Пацієнту стають доступними все нові й нові методи діагностики та лікування. З недавнього часу в багатьох стоматологічних клініках стало відомо, що таке діагностична система Florida Probe.

Діагностична система Florida Probe — це сучасний програмно-апаратний діагностичний комплекс, який дозволяє максимально точно та швидко оцінити стан пародонту. Результати даного дослідження записуються у вигляді електронної пародонтограмми.

Далі розповімо більш детально, що таке діагностична система Florida Probe та навіщо вона потрібна, як проходить виявлення захворювань за допомогою даної методики, а також ознайомимося з цінами та відгуками пацієнтів.

Зондування пародонтальних кишень Florida Probe: як відбувається виявлення захворювань

Система Florida Probe являє собою спеціальний зонд, який з'єднаний з комп'ютером. Завдяки йому проводиться зондування пародонтальних кишень, що дозволяє оцінити їх глибину, ступінь рухливості зубів і запалення ясен, побачити наявність кровоточивості, рівень прикріплення пародонтальноі зв'язки, наявність та ступінь атрофії в області шийок зубів, наявність зубного нальоту, стан кісткової тканини та виявити захворювання пародонту на різних стадіях. Лікар вводить зонд в кожну пародонтальну кишеню та результати автоматично виводяться на монітор. Завдяки тому, що зонд дуже тонкий, процедура зондування є повністю безболісною та не вимагає знеболювання. Виходячи з відгуків пацієнтів, зондування пародонтальних кишень є максимально інформативною та швидкою процедурою. У більшості випадків вона триває не довше півгодини.

Завдяки методиці Florida Probe виявлення захворювання можливо на самій ранній стадії, навіть при відсутності симптомів. Це дозволяє своєчасно розпочати лікування та уникнути небажаних наслідків у майбутньому. Для Florida Probe виявлення захворювання — не єдина можливість. Дана діагностична система також дозволяє проводити контроль якості лікування, порівнюючи результати пародонтограмми до та після.

Навіщо потрібна пародонтологічна карта Florida Probe та що це таке

Як уже згадувалося вище, результатом діагностичного дослідження Florida Probe є пародонтологічна карта Florida Probe. Що це таке? Це автоматично заповнена комп'ютером таблиця, в якій містяться повністю всі дані про стан пародонту — наявність та глибина зубоясенних кишень, ступінь рухливості зубів, стан ясен, ступінь кровоточивості при зондуванні. Пародонтологічна карта надає інформацію повністю про всі зуби верхньої та нижньої щелепи та відображається на моніторі відразу після дослідження.

Пародонтологічна карта зберігається на комп'ютері, завдяки чому її можна порівнювати в майбутньому з новими картами для контролю якості лікування. Крім цього, пацієнту також видається на руки пародонтологічна карта Florida Probe. Що це таке можна побачити на зображеннях праворуч.

Зондування Florida Probe: відгуки, ціни

Чи дійсно ефективний зонд Florida Probe? Відгуки пацієнтів про дану методику переважно позитивні. Інформативність, висока точність, швидкість проведення, раннє виявлення захворювань тканин пародонту — головні переваги, якими володіє зонд Florida Probe. Відгуки деяких пацієнтів до мінусів Florida Probe відносять тільки ціну.

На діагностику Florida Probe ціна різна та залежить в першу чергу від клініки та кваліфікації лікаря. У зв'язку з високою (близько 100 000 грн.) Ціною зонда Florida Probe, ціна на процедуру зондування пародонтальних кишень також чимала. Дізнатися точну ціну можна на сайті клініки, або за телефоном.

  • ua
  • ru
  • Scroll To Top