Відшарувалася ясна від зуба — що робити, як лікувати відшарування, ціна
Десна відшарувалася від зуба, що робити?

Десна відшарувалася від зуба, що робити?

Догляду за яснами не завжди приділяють достатньо уваги. Це стає однією з причин рецесії — хвороби, коли відшарувалася десна від зуба. Наслідки такої патології — утворення кишені, в якому накопичуються мікроби, життєдіяльність яких призводить до запалень, руйнування зубної емалі до карієсу, неприємного запаху з рота, кровоточивості ясен. Якщо почати лікувати захворювання із запізненням, можна заплатити високу ціну — втратити кілька зубів.

Ознаками того, що відшарувалася десна від зуба, є наступні:

 • підвищується чутливість зубів;
 • уражений зуб візуально видовжується.

Коли уражені тканини пародонту і десна відшарувалася від зуба, що робити? Перш за все, визначити причину, до яких фахівці «Периоцентру» відносять наступні:

 1. Неправильний догляд за порожниною рота, що призводить до утворення нальоту і каменів на зубах.
 2. Нераціональне харчування, відсутність твердої їжі, для засвоєння якої не потрібне жування і утворення достатньої кількості слини, очищає зуби.
 3. Неякісні пломби, коронки, протези, брекети, що травмують ясна.

Особливо важливо стежити за порожниною рота людям, які носять м’які протези, жувальне навантаження на які нерівномірно розподіляється. В силу цього протези з силікону і нейлону лікарі рекомендують як тимчасовий засіб.

Коли ясна відшарувалася від зуба, що робити — пусте питання. Потрібно відразу звертатися до лікаря і почати лікування.

Як лікувати відшарування ясен

Як лікувати відшарування ясен, визначає лікар. Не варто розраховувати на те, що відшарування десни можна вилікувати народними засобами — фахівці вважають їх малоефективними, оскільки знімаються тільки симптоми. Почавши терапію як можна раніше, пацієнти уникають серйозних ускладнень. Крім того, ціна такого лікування набагато нижче.

Процес лікування в клініці проходить у декілька етапів:

 • Первинний огляд. Лікар рекомендує зробити панорамний і, при необхідності, прицільний рентгенівський знімок, щоб визначити місце деструктивного процесу і наскільки атрофована кісткова тканина.
 • Видалення нальоту і каменів ультразвуком.
 • Протизапальні заходи. Найчастіше застосовуються гелі та антисептичні розчини, але може знадобитися терапія антибіотиками.
 • Консультація по правильному догляду за порожниною рота.

У запущених випадках лікар рекомендує хірургічне втручання. Але те, як лікувати відшарування ясен вирішує лікар, обумовлюючи всі необхідні заходи з пацієнтом.

Відшарування десни від зуба, лікування ціна

Коли потрібно лікувати відшарування ясен, ціна залежить від багатьох факторів:

 • стадії хвороби;
 • методів лікування;
 • препаратів, що використовуются.

Щоб не платити високу ціну за лікування, потрібно, насамперед, виключити фактори, в результаті яких відбувається відшарування десни від зуба. Здебільшого, відшаровується десна через невміння і небажання берегти своє здоров’я. Щоб відшарування десни від зуба не мало серйозних наслідків, потрібно не рідше одного разу на півроку звертатися до фахівців «Періоцентру». Коли вчасно лікується відшарування ясен, ціна невисока — як матеріальні витрати, так і наслідки мінімальні.

Записатися на прийом
Десна відшарувалася від зуба, що робити?