Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Чому кровоточать ясна

Досить велика кількість людей на планеті цікавлять питання: «Чому кровоточать ясна?» і «чи Треба з цим щось робити?» І відповідь на нього може виявитися не таким простим, як здається.

Причин, чому кровоточать ясна, може бути багато, від механічного пошкодження при чищенні зубів до гормональних змін, які виникають при вагітності, або порушень, пов'язаних з обміном речовин.

 

Але найчастіше в тому, що кровоточить десна «винні» запальні явища в м'яких тканинах ясен. Вони не просто неприємні, але й можуть призвести до появи низки ускладнень.

Тому, якщо ви помітили у роті кров і виявилося, що це кровоточать ясна, найправильніше не відкладаючи відвідати лікаря. Він зможе оцінити обстановку, компетентно виявити причину і розповість, що ж робити і як лікувати кровоточивість.

Сильно кровоточать ясна, причини кровотечі

Трохи крові може виявиться в роті з-за того, що з'явилася якась незначна ранка або подряпина. На це не варто звертати уваги і панікувати. Але коли сильно кровоточать ясна, причини такого аномального явища треба обов'язково з'ясовувати та вживати заходів щодо усунення цієї проблеми.

Коли кровоточать ясна, причина, може, ховатися в некоректному підборі зубної щітки, неправильному чищенні зубів, некоректному виборі зубної нитки або незручне встановлення протезів. Крім того сильно кровоточать ясна при лейкемії, цукровому діабеті та інших серйозних патологічних станах. В кровотечі можуть бути також «винна», наприклад, вагітність. Якщо сильно кровоточать ясна, причини, можливо, в ненадходження в організм потрібних речовин і брак вітамінів. Але в основному, коли кровоточать ясна, причина виявляється в появі у великій кількості нальоту на зубах і зубних каменів, які провокують виникнення гінгівіту, пародонтиту та інших хвороб пародонту.

У будь-якому випадку, кровотеча говорить про те, що у вас з'явилася проблема, яку треба негайно вирішувати.

Кровоточать ясна при вагітності

Чому кровоточать ясна при вагітності? Вся справа в гормональних зрушеннях, які відбуваються в жіночому організмі при виношуванні дитини. Крім того причина, відповідальна за те, що кровоточать ясна при вагітності, може переховуватися в порушення кальцієвого обміну. Або ж «винна» неправильне чищення зубів надмірно жорсткою щіткою.

Таке кровотеча зазвичай проявляється не сильно. І воно не означає, що відбулося щось страшне і вагітність під загрозою. Але все-таки краще звернутися до лікаря, щоб з'ясувати конкретну причину і зрозуміти, що робити, щоб усунути це неприємне явище.

Кровоточать ясен при чищенні зубів

У разі, коли кровоточать ясен при чищенні зубів, можливо, ви просто вибрали для себе занадто жорстку щітку, яка дряпає і ранить м'які тканини. Або ж є якась із різновидів патологічного стану, що призводить до появи запальних станів і деформації в м'яких тканинах ротової порожнини.

У першому випадку вам потрібно замінити щітку і підібрати правильну пасту. У другому — коли кровоточать ясен при чищенні зубів у зв'язку із запаленням ясен — потрібна адекватна тактика лікування. Інакше ви ризикуєте заробити гнійний процес.

Кровоточать ясна, що робити? Лікування в PerioCenter!

Кровоточать ясна: що робити? Ви хочете зрозуміти, чому так трапилося у вашій ситуації і дізнатися рецепти, які допоможуть боротися з цим явищем? Тоді вам треба йти на консультацію до професіоналів. Вони знають, чому так трапляється, і зможуть знайти причини чому конкретно у вас кровоточать ясна. Лікування патологій ясен в центрі пародонтології «PerioCenter», дає можливість звернутися до професіоналів, які пройшли стажування в університетах Європи і працюють з високою ефективністю.

В цій клініці застосовується сучасна комп'ютерна діагностика, яка зможе визначити, чому у вас кровоточать ясна, лікування здійснюється самими сучасними методами і використовуються протоколи провідних європейських пародонтологів.

Отже, якщо у вас кровоточать ясна? Що робити тепер ви вже знаєте. Звертайтеся в «PerioCenter». Тут ви зможете пройти лікування у кращих пародонтологів і скористатися новітніми технологіями для відновлення здоров'я!

  • ua
  • ru
  • Scroll To Top