Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Чи можна вилікувати пародонтит вдома?

Багато пацієнтів не бажають відвідувати пародонтолога, навіть якщо є кровоточивість, болючість ясен і інші неприємні симптоми. Зазвичай вони розмірковують про те, чи можна вилікувати пародонтит вдома.

Слід зазначити, що в інтернеті чимало дезінформації. Якщо виявлений пародонтит, лікування вдома — найгірше рішення, яке ви можете прийняти. Без участі кваліфікованого лікаря зусилля будуть марними.

Якщо поставлений діагноз «пародонтит», лікування вдома може тільки погіршити стан біля зубних тканин і привести до сумних наслідків, в тому числі втрати зубів.

Чи варто лікувати пародонтит в домашніх умовах?

Щоб зрозуміти, чи варто лікувати пародонтит в домашніх умовах, необхідно розібратися в специфіці захворювання. Пародонтитом називається запалення пародонту, тобто навколозубних тканин.

При гінгівіті запальний процес охоплює тільки поверхневий шар слизової ясен, а ось при пародонтиті уражаються і зв'язки, які утримують зуби. Ось чому одним з ознак захворювання є рухливість зубів. Розвивається патологія зазвичай на тлі невилікуваного гінгівіту і на тлі впливу різних несприятливих факторів (відсутність якісної гігієни ротової порожнини, шкідливі звички та ін.).

Лікувати пародонтит в домашніх умовах не варто, оскільки лікування може бути ефективним тільки при грамотному і комплексному медичному підході. Не варто шукати інформацію, як лікувати пародонтит вдома, якщо ви не хочете втратити зуби або зіткнутися з іншими ускладненнями. Тільки лікар може призначити лікування після детального огляду та медичного обстеження.

Чи можна вилікувати пародонтит?

До пародонтолога часто приходять пацієнти з питанням про те, чи можна вилікувати пародонтит. У більшості випадків відповідь ствердна, хоча всі лікарі сходяться на думці, що чим раніше почати терапію, тим вищі шанси на повне одужання. У будь-якому випадку можна забути про хитання зубів та інші проблеми та повернутися до повноцінного життя.

Чи можна вилікувати пародонтит в занедбаному стані? У цьому випадку ситуація складніша, оскільки відбуваються деякі необоротні процеси. Але при правильному підході вдається поліпшити стан тканин, позбутися запального процесу і попередити повторний його розвиток.

Чи можна вилікувати пародонтит народними засобами?

Якщо ви хочете знати, чи можна вилікувати пародонтит народними засобами, то запам'ятайте, що це неможливо. У кращому випадку відвари лікарських трав, медові аплікації та інші методи нетрадиційної медицини на час усувають симптоми. Вони можуть навіть поліпшити поверхневий стан ясен, але повністю усунути захворювання народними засобами не вийде.

Якщо ви все ще не зважилися піти до фахівця і роздумуєте, чи можна лікувати пародонтит в домашніх умовах, врахуйте, що ефективне лікування можливе тільки при усуненні причини хвороби. Головним провокатором розвитку патології є зубний камінь.

Тверді відкладення на зубах і в ясенних кишенях містять велику кількість патогенних бактерій, які викликають розвиток запального процесу. Важливо видалити зубний камінь, щоб лікування пародонтиту було ефективним.

У домашніх умовах позбутися від нього неможливо. У клініках для цього застосовується ультразвук і система Air-Flow, а також проводиться кюретаж ясен, а після підбирається медикаментозна терапія.

А чим лікувати пародонтит вдома? Трав'яними відварами? Аплікаціями або компресорами? Без видалення зубного каменю патологія знову і знову буде про себе давати знати.

Чи можна лікувати пародонтит в домашніх умовах?

Ви стурбовані питанням про те, чи можна лікувати пародонтит в домашніх умовах? Можна, але не потрібно. У кращому випадку хвороба на час припинить свій розвиток. Але зазвичай запальний процес не припиняється, а лише частково зменшує симптоми. З цієї причини виникає помилкова думка про ефективне домашнє лікування.

Якщо ви все ще шукайте, чим лікувати пародонтит вдома, пам'ятайте, що народні засоби малоефективні. Лікарські препарати дають більше результату, але застосовувати їх без призначення лікаря не варто, навіть якщо вони є в аптеці у вільному продажу.

Чи можна вилікувати пародонтит вдома? Не ризикуйте своїм здоров'ям. Зверніться по допомогу до кваліфікованого лікаря, який призначить комплексне лікування.

Пройти медичне обстеження і лікування пародонтиту ви можете в Періоцентрі. У нас працюють досвідчені пародонтологи, а вартість послуг встановлена на прийнятному рівні. Спеціаліст видалить зубний камінь і підбере комплекс лікувальних заходів з урахуванням особливостей вашого організму, щоб відновити здоров'я зубів.

  • ua
  • ru
  • Scroll To Top