Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Чи корисна професійна чистка зубів

Про те, що зуби потрібно чистити двічі на день знає навіть дитина. Правилам гігієни ротової порожнини зазвичай приділяють багато уваги та намагаються їх дотримуватися. Однак, часом цього буває недостатньо. Неправильне харчування, погані звички та не систематичний догляд вносять свою лепту. Тоді на допомогу приходить чистка зубів професійна.

 

 

І оскільки подібна процедура набирає популярність серед населення, то у багатьох виникає питання, чи корисна професійна чистка зубів, приносить вона шкоду та яка ціна таких маніпуляцій. Щоб відповісти на кожне з них, необхідно більш глибоко копнути та розглянути всі аспекти даної послуги.

Чим корисна професійна чистка зубів?

Професійна гігієна зубів — це відмінна можливість захистити себе від утворень яких-небудь проблем, пов'язаних з органами ротової порожнини, прибрати наліт та освітлити зуби. На даний момент складно стверджувати про дієвість такого очищення в боротьбі з розвитком карієсу. Однак, що стосується профілактики пародонтиту, то професійна гігієна зубів є одним з найбільш дієвих способів в даному напрямку. Також вона добре допомагає в запобіганні хвороб ясен.

Чи корисна професійна чистка зубів? Відповідь однозначно так. Це легко підтверджується тими перевагами, які є у такої процедури.

Переваги:

  • Перша й головна позитивна особливість, чим корисна професійна чистка зубів, що вона є відмінним профілактичним засобом. Бо спеціалізований догляд все ж більш ефективний для підтримки гігієни на необхідному рівні.
  • Процедура надає антибактеріальний та знезаражувальний ефект. Завдяки такому впливу можна позбутися від бактерій, що роблять несприятливий вплив.
  • Безпечна для емалі відбілюючу дія. Цю перевагу можна розглядати й з боку естетики та зовнішнього вигляду, й з боку здоров'я, так як відбувається видалення нальоту.

Більш детально та точно відповісти на питання, чим корисна професійна чистка зубів саме для вас, зможе лише лікар після попереднього огляду. Оцінивши наявну ситуацію стану органів ротової порожнини у вашому конкретному випадку, він вкаже, чи є показання або навпаки протипоказання до проведення процедури.

Чи шкідлива професійна чистка зубів?

Переконавшись в корисних властивостях даної маніпуляції, все одно закрадаються сумніви, а чи не шкідлива професійна чистка зубів? На цей рахунок також є ряд певних аспектів, які варто враховувати. Давайте розглянемо кожен з них.

Професійна чистка зубів: чи шкідливо?

  • Багато — шкідливо. Ось головний принцип. Якщо виконувати процедуру не частіше 2 разів на рік, то негативного впливу не буде. Якщо ж занадто захоплюватися та переборщити, то, звичайно ж, згубного впливу не уникнути.
  • Також, проф чистка зубів надає шкоду, якщо проводити її при наявних протипоказаннях.

Як ми бачимо, при грамотному підході до питання та виконанні всіх рекомендацій лікаря, процедура є абсолютно нешкідливої та безпечної для людини. І питання: «чи шкідлива професійна чистка зубів» має набагато більше «за» ніж «проти».

Часто професійна гігієна навіть бажана в періодичному використанні для всіх. Адже вихідний результат спрямований на досягнення більш здорового стану зубів, усунення нальоту різної глибини, боротьби з неприємним запахом з рота, а також підготовки зубів до інших терапевтичних маніпуляцій для їх кращого ефекту.

Проф чистка зубів: ціни на професійну чистку

Однак, проф чистка зубів, ціна на яку часто не перевищує допустимої норми, не вимагає частого застосування. Як ми вже говорили, частота в даному випадку швидше зашкодить, ніж принесе користь. З точки зору процедури, яка повинна виконуватися в середньому раз на півроку, чищення зубів та ціни на неї співвідносяться більш ніж адекватно та є доступними для більшості.

Що ж стосується важливості, то професійна гігієна допоможе вам уникнути появи серйозних проблем та тривалого та дорогого лікування. Що також говорить про те, що заплативши один раз за проф чищення зубів, ціна процедури буде інвестицією в хороше самопочуття та міцне здоров'я, не потребують дійсно відчутних вкладень в лікування утворившоїся проблем.

Цінова політика в даній області здебільшого залежить саме від конкретної клініки та професійного рівня фахівця. Також впливає вид та спосіб чищення зубів. Ціна даної процедури часто не перевищує позначку в тисячу гривень.

  • ua
  • ru
  • Scroll To Top