Skip to content

Київ | Срібнокільська, 20

097 924•75•46

Агресивний пародонтит

Пародонтит — це запальні процеси навколозубних тканин, для яких характерним є посилене руйнування структури щелепних заглиблень, де розташоване коріння зуба.
У свою чергу агресивний пародонтит відрізняється більш прискореним протіканням всіх процесів руйнування і запалення, а також утворенням великих «кишень». Залежно від особливостей розвитку і прогресування дане захворювання має кілька підвидів і велику класифікацію.

Також слід зауважити, що лікування цієї форми здійснюється виключно в клініці і абсолютно виключено самолікування в домашніх умовах. Якщо вас наздогнав агресивний пародонтит, лікування народними засобами в домашніх умовах, або ж його повна відсутність, може бути згубним для вашого здоров'я.

Класифікація і ознаки агресивних форм пародонтиту

Для повнішої характеристики агресивного пародонтиту існує класифікація форм захворювання, з якою ми і пропонуємо вам ознайомитися. Здебільшого вона заснована на групах ризику, найбільш схильних до її придбання, місцях локалізації, факторів та інтересів симптомах прояву.

Класифікація агресивних форм пародонтиту:

 1. Хронічний пародонтит у дорослих.
  Уважно прочитавши назву, ми розуміємо, що дана форма характерна для більш старшого покоління. Група ризику в цьому випадку — люди від 35 років. Ця агресивна форма пародонтиту розвивається досить повільно і проявляється в старшому віці.
 2. Ювенільний пародонтит.
  Більш характерний для дівчат-підлітків. Найчастіше він проявляється в локалізованій формі, хоча в деяких випадках зустрічається і генералізована. Даний вид захворювання не має яскраво виражених симптомів протікання, для нього не характерна велика кількість нальоту.
 3. Швидкопрогресуючий пародонтит.
  Найбільш схильною в цьому випадку групою є люди від підліткового віку до 35 років. Як і попередній вид, може проявлятися в двох формах. Часто зустрічаються у людей з синдромом Дауна та у діабетиків. Особливо неприємною особливістю даного захворювання є можливість рецедивів.
 4. Рефрактерний пародонтит.
  Характерною особливістю даного виду агресивного пародонтиту є його протікання відразу в декількох ділянках. При цьому, лікування та здійснення терапевтичних дій практично не зупиняють розвитку хвороби.

Якщо ви виявили у себе ознаки будь-якого з видів агресивного пародонтиту, лікування варто почати якомога швидше і не відкладати його в довгий ящик

Агресивний пародонтит: лікування в клініці PerioCenter

Незважаючи на те, що агресивний пародонтит досить складне і серйозне захворювання, воно добре піддається лікуванню. Сучасні стоматологічні клініки пропонують дієві методи діагностики і терапії захворювання.

Виявлення агресивного пародонтиту в клініці PerioCenter на ранніх стадіях дає високий шанс досить швидкого і менш складного лікування пацієнта. Тому своєчасне звернення до фахівців нашої клініки допоможе вам уникнути важких наслідків даного захворювання.

Лікування агресивного пародонтиту в клініці PerioCenter, незалежно від класифікації і ступеня хвороби, здійснюється із застосуванням новітніх технік і методик при використанні високоточного сучасного обладнання, приклади лікування можна побачити на сторінці «Клінічні випадки». Всі етапи лікування агресивного пародонтиту та хірургічне втручання здійснюється кваліфікованими і досвідченими фахівцями, забезпечуючи своїм пацієнтам якісні послуги і повертаючи міцне здоров'я.

 • ua
 • ru
 • Scroll To Top